Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

no pa ga dejmo zapista vtis današnje furce :D

matralo me je ku 100hudiču,da ga zajaham.Tako da sem kljub mrazu na brzino zvlekla dolge gate,debele nočavice in hlače iz omare in škornje iz špajza ter jih dala za 5minut na radijator da se mal ogrejejo.Potem pa skočila v cunje in se napotila do garaže,motor zalavfala vmes še enga pokadila in navlekla nase mrzlo jakno,rokavice,podkapo,ruto in čelado,ter fotoapart okol vrata.

Končno se odpeljem proti Cerknici natanko do c.jezera,po ravnini ga že mal prpičim :D in obrnem nazaj na Rakek ker me že močno zebe v konice prstov na roki,na semaforju si še mal prste pogrejem ob mašino in pičim dalje do planinskega(morja)polja,tam se ustavi možakar in mi ponudi šnopc,ki ga zavrnem :slap: se mi ni dalo dat čelade dol,nardim fotko ogrejem ročice in jo krenem proti Lazam-Uncu in nazaj do rakeka kjer kaže na števcu 48km,se odločim da nardim še dva da bo okroglo tako grem po unški ravnini in zapaše mi še mal,tako da zavijem proti Postojni z namenom da vidim kok stopin bo kazalo gor na uri ker pa je kazalo uro se spustim do omw pumpe obrnem in nazaj proti domu ujamem temperaturo na uri ki kaže

-1,5stopinje,oddrvim domov pogledam na števc in prikaže se zadovoljiv izkupiček 72,6kilometrov,ter zadovoljstvo in potešene želje :OK:

planina

post-265-1134312396_thumb.jpg

post-265-1134312434_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor-Selnica-čez Ruše nazaj domov via Maribor......moj vtis današnje vožnje.....brrr....mrzlo ko svija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je danes tudi malce "zaneslo" po prlekij... :OK:

70km pa se je le nabralo... :yea1:

Mah, kake prezemiteve motorjev.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonceeee.... :kva2: že malo premočno.... :BUA: :OK:

Sprejemljivih 6 stopinj... :whistle:

...ma grem... :grim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm back...

Mal tu, pa mal tam, v glavnem Prlekija s Prekmurjem ter ščepcom štajerske metropole... :OK:

Cca. 130km B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modro nebo,sonček na nebu,skoraj brez vetra celo 4 stopinje,zadosten razloga da zopet zajaham svojo ljubico in jo peljem na en zimski sprehod :OK:

to sem vedla že včeraj,zato sem že zjutraj ob 5h vrgla škornje pod radijator,tako da sem ob 14h prišla domov in 14:30 že skočila v tople škornje,za spremembo sem si danes zatlačla še cajtng(poslovni dnevnik) papir pod pajkice in na stegna,tko da me je prov v lulo zbadov .) itak pa sem nardila nekaj korakov do gareže se je že pomaknu do kolen,uglavnu glede papirja ni blo zmage :cry: med tem k se je moped segrevov sem enga na hitr pokadila vzela iz radiatorja še rokavice in podkapo nabila čelado na glavo in gas .najprej sem peljala moped na en drink super95,pol pa pičila do Postojne kjer je kazalo 4,7stopin,Senožeč,Sežane,Divače,na Čebulovci pr tisti razfukani baraki me je že tolk v tace zeblo in scat mudilo da sem se za par minut ustavla ogrela roke enga pokadila(lulala nisem k se mi ni dalo slačit vso to kramo,sem prov premišlavala da mi je žal k nimam lulita bi odprla šlic ga potegnila ven in nardila svoje) in šopala nazaj proti domu seveda čez Ride,kjer je nastala tud ta fotka,živ led mi bi kmal noge spodneslo,ampak ni frke,slika ni glih kakovostna k je blo tko hitr narjeno da je kr groza :wacko:

uglavno po 100kilometrih in šesto metrih sem prišla varno domov,sicer rahlo že zmrznena,ampak nič za to,glavno da sem lulala še toplo :D

blo je ZAKON :OK:

post-265-1135182287_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modro nebo,sonček na nebu,skoraj brez vetra celo 4 stopinje,zadosten razloga da zopet zajaham svojo ljubico in jo peljem na en zimski sprehod :OK: ...

....blo je ZAKON :OK:

Ejga!

Meni se pa zdi, da ima Sanda7 "največja :o jajca" :worship: , od vseh 5 taužent forumašev!!!...

...Kva prauš?????!!!!!! :? :hmm:

:OK: ...Točno! Se mi je kar zdelo!

&

...Tut jst sem ena jeba!!! :naughty:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta ni problema če ne letos pa drug let zihr,štart začnem 1.1.06,seveda bo odvisno od cest.kam nej te pa pokličem :hmm:

fičo,a ta jajca misliš na moj motor .) sej si res zaslužim druzga,ta se je že dost nanjuhov mojih jajc .)

ma me muči ta silvester,bom nekje bogu za nogu,brez motorja pa že od mileniuma si želim da bi en prehod dočakala na motorju,al pa vsaj sexala,da bi iz starega na novo leto,tko bi trajal celo leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se je kazu sonce, pa me je prjel da bi naredu en krog z bemflčkom.Cune gor pa grem.Pržgem ta tople ročke, u noge me pa itak cilinerčka pogrejeta.Poženem proti Kranju,pa čez Golnik do Tržiča, pol pa nazaj, sej s soncem ni blo nič.Mal pred Naklim sta mi pa še dve srnici leteli čez cesto, pa ker sem se pelu bel počas,

ni blo nobene panike.Glih dobr je blo, mal se nadihat svežga zraka v enourni furi.

Pa lep pozdrav

( Upam da bo 1.januar tok lep kot letošni,ko sem se zapelu do Pirana.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

fičo,a ta jajca misliš na moj motor .) sej si res zaslužim druzga,ta se je že dost nanjuhov mojih jajc .)

(...ma me... ta silvester .... od mileniuma...si želim da bi ... vsaj sexala....) (MOJA (dobra) KOMBINACIJA)?!

Neeeeee!!!

Mislil sem, da imaš "več Jajc" (z veliko začetnico), kot vsi MI ostali motoristi! Korajža, jajca... :OK: :OK: A zdej razumeš Sanda7?! :grim To je kompliment!!! :OK:

Hoj

:D

zadnja vožnja letos

(škofljica->ig->brezovica->lj)

Ejga BC!

Ti si čist znoru!!!

Ampak Ti želim, da bi jo vsako leto takole zaključil!!! :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi takorajzni :OK: dobro se oblecite, da ne boste potem tako kot jaz brez glasu, z vrocino in kasljem v postelji, ker mi ni dalo miru kako se kaj nasa nova pridobitev pele. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!