Skoči na vsebino

Mali Oglasi


Priporočene objave

Evo ravnokar: nolan N100 oglas vpisano: 8.3.2005  cena 20.000 SIT

Saj, oglas je bil zbrisan oz. deaktiviran s strani tistega, ki ga je vnesel v času ko si ga prvič videl in v tem trenutku, ko si ga želel pogledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj post je bil oddan ob 18:11 in kot tudi piše je bil takrat NAZADNJE pogledan, prvič pa se je to zgodilo vsaj 5 minut prej, saj sem vmes že prebral temo o motorjih in opremi (vedno se najprej zapodim med oglase potem pa še na forum), potem pa sem šele tu opazil da se tudi drugim dogaja podobno in šel še enkrat pogledat med oglase.......torej tudi če je oglas bil izbrisan mi ga je iskalnik vseeno našel :blink:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mislim to pa je za popizdit-mam noter en star oglas, ki se ga ne da nikakor zbrisat, zdj me pa folk kliče k pr norcih...! :devil: No moderatorji djte neki nardit, da se to zrihta, k to ni normalno, da se oglas ki ga napišeš ne da zbrisat! Nezaslišano!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim to pa je za popizdit-mam noter en star oglas, ki se ga ne da nikakor zbrisat, zdj me pa folk kliče k pr norcih...!  :devil:  No moderatorji djte neki nardit, da se to zrihta, k to ni normalno, da se oglas ki ga napišeš ne da zbrisat! Nezaslišano!!!  :devil:

In čemu je potem takem namenjena opcija, ki je na spodnji sliki obkrožena rdeče in ne samo to, da se lahko oglas zbriše za stalno, oglas se lahko tudi za določen čas deaktivira in ponovna aktivira, popravlja vsebina in tako naprej.

post-3-1111093210_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:  :hmm: od kje slikca v mojem oglasu za "Škorne", namreč jest je nism prlimal gor.....

Na mestu, kjer se prikazujejo slike, ki jih lahko dodajate sami ni popolnoma nobenih škornjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Oglasi starejši od dveh mescev bi se morali samodejno izbrisati, bi bilo bolj pregledno. Nekateri potem zbrišejo oglas, ko stvar prodajo, drugi ne, tretji si že premislijo in ne prodajajo ipd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima le če bi se dalo odpraviti eno malo pomanjkljivost. Malo višje v temi sem prebral da ima forum sedaj boljšo preglednost ipd. Res je bolj uporaben, preglednost pa ni ravno na višku. Manjka le možnost sortiranja po ceni/letniku/modelu.. tak da bi kliknil recmo sam na naslov stolpca.

Načeloma to ni tak težko narest.. sam izpis tabele je treba naštimat ascedning ali desc. po neki spremenjlivki v izpisu. Kakega mojstra kode dobit pa porihtat ne bi bla napačna zamisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa si mal ogledujem motorje na večih oglasnikih.

Izmed mnigih se mi zdi ravno motosvet.com najmanj dodelan, saj na njem ne moreš navest nobenega pogoja iskanja. Zelo bi prav prišla max. cena, stil motocikla, moč in prostornina; tudi različno razvrščanje bi velikokrat prišlo prav. Na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se mi zdi zadeva kar dodelana.

Res škoda povsem motoristične strani za tako slab oglasnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tudi to da so notr oglasi po par let stari je neumnost. Po pol leta avtomatsko brisanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js mam uprasanje...

namrec, pise da je v oglasniku za motocikle 3300 motorjev, pa mi jih najde samo priblizno 6 strani, kar ni niti priblizno toliko.

Ce postavim npr. pogoj kawasaki mi jih odpre 1 stran.

Ce pa kliknem da zelim letnike 2001 mi odpre vse letnike, ne samo 2001 in tudi samo 1 stran.

Iskalni niz zzr mi ne najde nic, ceprav je med oglasi videt zzr 1200 (jaz pa iscem zzr 250 in dvomim,

da ni nobenega oglasa...:) )

Help :)

Hvala!

Popravljeno . Popravil FatMike
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam uprasanje...

namrec, pise da je v oglasniku za motocikle 3300 motorjev, pa mi jih najde samo priblizno 6 strani, kar ni niti priblizno toliko.

Ce postavim npr. pogoj kawasaki mi jih odpre 1 stran.

Ce pa kliknem da zelim letnike 2001 mi odpre vse letnike, ne samo 2001 in tudi samo 1 stran.

Iskalni niz zzr mi ne najde nic, ceprav je med oglasi videt zzr 1200 (jaz pa iscem zzr 250 in dvomim,

da ni nobenega oglasa...:) )

Help :)

Hvala!

da ti ne bo treba iskat: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi to da so notr oglasi po par let stari je neumnost. Po pol leta avtomatsko brisanje

se strinjam :yes: kaj je več kot dva mesca, avtomatsko brisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :yes: kaj je več kot dva mesca, avtomatsko brisat...

:? :? :? Saj je vse kar je starejše od 30 dni avtomatsko brisano... in tako je že kar nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

:? :? :? Saj je vse kar je starejše od 30 dni avtomatsko brisano... in tako je že kar nekaj časa.

Samo pise pa se vseeno da je not 4109 motociklov je jih pa 6x20 kar nanese 120 ne pa 4109 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo

imam en problem, kako podaljšam star oglas, ki mu je potekel rok, sem probal že na vse načine pa ne gre, ali moram napisati še enkrat vse znova

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

ja, mali oglasi...

bom na dolgo in široko razložil.... ne gre na kratko

mali oglasi, kliknem na Motocikli, izberem podkategorijo suzuki, v iskani niz vpišem freewind, odpre se mi stran na kateri ni nič, hmm, ok, potem pa že ni nobenega oglasa takega ...ampak če sem pa pred dnevi vpisal oglas, da se en freewind kupuje :hmm:

No, če pa zdaj na tej "prazni" strani v iskani niz vpišem freewind, pa mi jih najde precej.. glej ga vraga, tule jih je pa zlo velik v primerjavi z (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.).

Cene so sodeč po številkah v eurih, zraven pa piše SIT :)

Da so skoraj vsi vpisani na dan 17.1.2007, je tudi nekaj zelo čudno. Ampak to sem skapiral šele potem, ko je en bivši lastnik motorčka povedal, da ga pa že doooolgo nima več. Čudno, oglas pa vpisan 17.1.07. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki mi ne diši na tem forumu :blush: . Zelo mi je smotan, ker je link posameznega oglasa naštiman na celo celico. Mislim, da bi blo dost bolš , če bi bil naštiman sam na tekst. Boste mogoč to spremenil? :?

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki mi ne diši na tem forumu :blush: . Zelo mi je smotan, ker je link posameznega oglasa naštiman na celo celico. Mislim, da bi blo dost bolš , če bi bil naštiman sam na tekst. Boste mogoč to spremenil? :?

In kakšna je razlika, razen tega, da se moraš za isto "funkcijo" ogleda malega oglasa peljati in naciljati povezavo in tako porabiš samo več časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšna je razlika, razen tega, da se moraš za isto "funkcijo" ogleda malega oglasa peljati in naciljati povezavo in tako porabiš samo več časa.

Ker na tak način povezave nism navajen (vsaj ni preveč običajn na straneh) in skus odpiram pomotoma oglase(se še kirem to dogaja :? )... Ma nej še drugi povejo, če jim je to tečno al ne...

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

OK kot prvo je brezveze da se oglasi brišejo po 30 dneh, verjetno kdo prodaja tudi dalj kot 30 dni kaj, še posebaj motor. lahko bi te opozorilo po mailu ali PM da bo oglas pobrisan in te vprašalo ali ga želiš podaljšat.

kot drugo, meni se pri motorju cena iz 3340 € spremenila v 33,4 mio sit?!?!? mi lahko kdo to pojasni????

in seveda sem hotel to popravit, sedaj pa sploh ni več mojega oglasa vidnega!?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sem šel iz MS in nazaj noter. šel sem uredit oglas - popravit ceno in ga ponovno aktivirat. čeprav sem ceno napisal normalno 3340, brez vejic in decimalk mi sedaj kaže ceno 334.000 €??????????

oglas ki ga imam za avto ima normalno ceno kot sem jo nastavil in čeprav oglas zgleda aktiviran in ti ga pokaže če klikneš link v mojem podpisu avta iskalnik ne najde. čeprav kaže da je v oglasih 300 in nekaj avtov, pokaže samo 4?????

tudi pri motorjih izpiše samo eno stran, mojega oglasa ni med njimi!

ALI UPRAVIČENO SKLEPAM DA OGLASI NE DELAJO?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!