Skoči na vsebino

Zdravniki: ortopedski kirurgi


stuhec

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Od sobote naprej sem tudi jaz v "klubu umetnih kolenčnikov". Sicer operacija ni bila vezana na poškodbo kolena zaradi padca z motorjem, ampak "navadna" artroza. Želim samo pohvaliti ortopeda kirurga Dr. Bricmana in dr. Ovniča iz SB Slovenj Gradec.

Sedaj me čakata dva meseca okrevanja, spomladi pa nov motor  (f800gs ali Tiger 800xc).

Slik ne bom pripopal, ker niso glih za vsak želodec. Drugače pa boooliiii.

lp

Yazzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, The Lakl pravi:

Pa je tudi to minilo 

☠️ ni pa dost manjkalo ;)

C7B61C24-6109-4933-B61C-C52DB5A6573C.jpeg

.

... kaj so ti pa delal ??? :eek:

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gnila inštalacija :kva2:

Do praznikov bom fit za Božično furo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...
pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

Zgleda moped lepo, in ti zraven :P:D

 

Dobro povedano, trenutno lahko stojim samo zraven... na njega ne gre ☹️

IMG_20200201_115615.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, LunaticFringe pravi:

Dobro povedano, trenutno lahko stojim samo zraven... na njega ne gre ☹️

IMG_20200201_115615.jpg

Brez drame, dober majster, me je skup sestavljal. Do sezone boš zrihtan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, LunaticFringe pravi:

Dobro povedano, trenutno lahko stojim samo zraven... na njega ne gre ☹️

IMG_20200201_115615.jpg

Sicer smo off topic, ampak glede na to, da sem zaposlen v SB Šempeter in ga osebno poznam ti lahko samo potrdim, da si v res dobrih rokah...če bi se sam moral odločat za operacijo bi tudi jaz izbral njega ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, speedfighttuning pravi:

Sicer smo off topic, ampak glede na to, da sem zaposlen v SB Šempeter in ga osebno poznam ti lahko samo potrdim, da si v res dobrih rokah...če bi se sam moral odločat za operacijo bi tudi jaz izbral njega ;)

Dolenca bolje da ne :P tip ni čisto gladek, preverjeno.

 

ps. bomo raje tule kako rekli

V glavnem, vsaka čast Dolganu in Polancu, pri mojem rehabu. Sta oba imela kar nekaj dela, tudi po odpustitvi iz bolnišnice, zapleti, pa spet operacije, kasneje rehab. Jaz jima nimam kaj očitati.

Sem videl tudi slike (oziroma jih imam) jebenti da ne bi znal v garaži z vsem orodjem, ki ga imam, na kose pleha tako sestaviti koščke kosti (dobesedno explodirane, komplet podlaht, zapestje, dlančnice + izpah komolca) brez škode na živcih in ostalim. Pa sem kar hendiman :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Dolenca bolje da ne :P tip ni čisto gladek, preverjeno.

 

ps. bomo raje tule kako rekli

V glavnem, vsaka čast Dolganu in Polancu, pri mojem rehabu. Sta oba imela kar nekaj dela, tudi po odpustitvi iz bolnišnice, zapleti, pa spet operacije, kasneje rehab. Jaz jima nimam kaj očitati.

Sem videl tudi slike (oziroma jih imam) jebenti da ne bi znal v garaži z vsem orodjem, ki ga imam, na kose pleha tako sestaviti koščke kosti (dobesedno explodirane, komplet podlaht, zapestje, dlančnice + izpah komolca) brez škode na živcih in ostalim. Pa sem kar hendiman :D

 

Kar se Dolenca tiče...no ja, raje ne bi :D 

No, vsekakor si pohvalo zaslužita tudi ortopeda dr. Kovač in Dr. Machtig, tudi njima bi brez zadržkov zaupal ;) Pri ostalih na tem področju bi se pa že pojavljali pomisleki...no, mogoče še travmatolog dr. Turk, ta je zelo v redu tudi kot oseba, ne samo kot dohtar :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, speedfighttuning pravi:

Kar se Dolenca tiče...no ja, raje ne bi :D 

No, vsekakor si pohvalo zaslužita tudi ortopeda dr. Kovač in Dr. Machtig, tudi njima bi brez zadržkov zaupal ;) Pri ostalih na tem področju bi se pa že pojavljali pomisleki...no, mogoče še travmatolog dr. Turk, ta je zelo v redu tudi kot oseba, ne samo kot dohtar :) 

Jp, Turk je res človek, pa zna s pacientom, ostalih žal (al pa k sreči) ne poznam. No sej ko 2 meseca ležiš tam hitro spoznaš osebje, odnos do dela, kdo se izmika, kdo obvlada itd..

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

Jp, Turk je res človek, pa zna s pacientom, ostalih žal (al pa k sreči) ne poznam. No sej ko 2 meseca ležiš tam hitro spoznaš osebje, odnos do dela, kdo se izmika, kdo obvlada itd..

 

Bodi srečen, da ne poznaš vseh ;) Manj kot jih poznaš, bolje je...če jih pa že poznaš je bolje, da jih poznaš ker si tam zaposlen, kot pa ker si bil njihov pacient :)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, speedfighttuning pravi:

Bodi srečen, da ne poznaš vseh ;) Manj kot jih poznaš, bolje je...če jih pa že poznaš je bolje, da jih poznaš ker si tam zaposlen, kot pa ker si bil njihov pacient :)

moja je delala v Šempetru pred 20 leti, tako da nekaj ljudi še poznava. In ko so me pripeljali na urgenco, je bila zraven, da se me slučajno ne bi Dolenc dotaknil. Tudi ko sem ležal na intenzivni ves zaflešan so dežurni hodili k meni (Kavčič, pa Turk naslednji dan), pa mi razlagali, kaj vse je narobe, pa kako bodo zrihtali itd...jaz mona prvič poškodovan, pa sem si mislil, "fantje ne komplicirat, gips mi dajte in grem domov :P " no ščasoma pa potem spoznaš vso agonijo okrevanja.

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

17/6 zjutraj me vabi dr. na luknjanje kolena. Da naj pridem tešč....Verjetno bo tam kaj za jest in pit :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, LunaticFringe pravi:

17/6 zjutraj me vabi dr. na luknjanje kolena. Da naj pridem tešč....Verjetno bo tam kaj za jest in pit :lol1:

a ti bo podmazal :P, da bo manj škripalo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 2. 2020 ob 14:30, DAMI34 pravi:

Brez drame, dober majster, me je skup sestavljal. Do sezone boš zrihtan.

Do sszone je bil ta k.... od korone

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

a ti bo podmazal :P, da bo manj škripalo?

 

Ma pravi, da bi malo rezal ali pa šival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, LunaticFringe pravi:

Do sszone je bil ta k.... od korone

Ma pravi, da bi malo rezal ali pa šival.

jp, ta pravi mehankar :P . Korona je fino zjebala sezono. Ma vseeno upam, da boš čimprej zrihtan.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 10 minutami, LunaticFringe pravi:

Koleno je obrito in pripravljeno na luknjanje. ?

IMG20200617113635.jpg

srečno

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

No pa gremo spet po poti rehabilitacije, pozdravljeni po dolgem času?

Strgana rotatorna manšeta, strgana tetiva dolge glave, biceps, zlomljeni dve kosti v stopalu in okrušen oba zapestja?

Prevozno sredstvo, scooter od 50 ccm?

IMG_20201116_144933.jpg

IMG_20201116_140011_01.jpg

IMG_20201011_115855.jpg

IMG_20201011_115825.jpg

FB_IMG_1603115493256.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Če kdo potrebuje?

IMG_20210608_192252.jpg

če daš tablico na dražbo, bo po moje lepa cifra padla :) po novem so te "osebne" tablice prenosljive

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

če daš tablico na dražbo, bo po moje lepa cifra padla :) po novem so te "osebne" tablice prenosljive

Vem, 18 evrov in narediš prenos. 

Ta je ze prodana, mam novo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!