Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

osel :) midva se pogovarjava o zaprtem motorju ki je 11kw oziroma 15KM ne o odprti verziji ki gre tudi cez 120

No zdej pa preberi kaj sem jst reku. Zaprta verzija 116 stevec. ( 20% laganje stevca) " resnicno" 95 km/h

Odprta verzija 160 ( 40% laganje stevca ) "resnicno" 110 km/h

Evo sm ponovil pa strnjeno da lazje razumes. :evilgrin:

Sicer pa....stevci imajo do 110 na uro priblizn 5% laganje. Se pravi sem jst sel MINIMALNO 105 km/h.

LP

sicer pa ce imas se kake dvome jih z veseljem zgladiva ob pijaci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa preberi kaj sem jst reku. Zaprta verzija 116 stevec. ( 20% laganje stevca) " resnicno" 95 km/h

Odprta verzija 160 ( 40% laganje stevca ) "resnicno" 110 km/h

Evo sm ponovil pa strnjeno da lazje razumes. :evilgrin:

Sicer pa....stevci imajo do 110 na uro priblizn 5% laganje. Se pravi sem jst sel MINIMALNO 105 km/h.

LP

sicer pa ce imas se kake dvome jih z veseljem zgladiva ob pijaci.

Pa boli te kurac za tistih +/- 20kmh... važn da si zadovoln z motorjem pa da se kul pelje za tišat po ravnin itk ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa boli te kurac za tistih +/- 20kmh... važn da si zadovoln z motorjem pa da se kul pelje za tišat po ravnin itk ni.

Slis se ga pa dobr. Kdo bi si mislu d ma lahko 125 ccm tako dober zvok. Se posebej zaprt.

Sicer pa....kot si ze rekle za po ravnini ni. Ze pri 90 na uro piha kot noro. :D V kros celadi se super vsak premik zacuti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Pozdrav!

Ker sem še novinec na tem področju me zanimajo vaša mnenja. Zanimam se za nakup 125 kubičnega motorja in upam, da mi lahko pri tem olajšate delo in mi pomagate pri odločitvi. Motor bi služil vsakodnevni vožnji do šole in domov(20km, asfalt), ter rekreacijska vožnja ob vikendih (vožnja po mestu, offroad, učenje trikov, med počiticami parX do portoroža (200km v eno smer), malo bi tural okrog pa tak)

Motor bi kupil rabljen, od letnika 2005 naprej. Ne vem še točno ali naj kupim 2 ali 4 taktnega. :whistle:

Moji kriteriji so slednji:

  1.  Kvaliteta! Z tem mislim na kvalitetno zgradbo, (čim manj domačega servisiranja (razen kake manjše stvari, za katere ne rabim neke nevem kake spretne roke)), ter da bo vredno svojega denarja.
  2. Performance!vzdrževal bi ga najboljše kot se le da: segreval pred vožnjo, uporabljal najbolša olja etc.). Akceptiram visoke zneske za vzdrževanja, servisiranja pa hočem v minimalnih mejah. Seveda bi se sproti učil servisirat, nočem pa, da bo kaj takega kar sam ne bom mogel popraviti.(nisem še nikoli šraufal motora)).
  3. Vzdržljivost in zanesljivost Pričakujem, da zdrži kake daljše ture z vmesnimi postanki. Motor bi bil vedno v pogonu, rabu bi ga za vsakdanje zadeve, od fešte do gostilne pa tak

Sem spremljal forum kar nekaj časa in mislim, da bi mi najbolj ugajal MZ SM125....nakar me je presenetil članek na internetu. Pisalo je, da lahko pozabim na kake daljše vožnje zaradi neprijetno trdega sedeža(bi ga zamenjal, toda me zanima ali se sploh da). Toda še vedno sem prepričan, da je to najboljša izbira saj je deležen veliko pohval, čeprav je tomos zmagal na tistem testu. Test nevem kaki je bil, videl sem pa rezulate.  :alien1:

Torej, če povzamem: Večino cajta vožen na asfaltu, dobri pospeški in bi služil učenju fint. Čim manj servisiranja razen to, da bi ga rahlo predelal do meja, katera nebi škodila motorju (da bi dalboljše dele kot serijske naprimer, vzel vn kako blokado).

Lp! :yea1:

okej nekaj cajta je že minlo od 1. posta, v roku enga tedna stoposto grem po nekaj.

odločam se med tomos sm, husqvarna sm, aprilia rs.

husa

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2920887" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2920887</a>

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2894267" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2894267</a>

tomos

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2846293" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2846293</a>

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2909737" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2909737</a>

pozna kdo lastnike od teh motorjev? bi mogu bit na kaj posebej pozoren?

hvala za pomoč, gorivo v dobrem!

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2909737" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2909737</a>

namesto ((Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)) napište avto pika net

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš dnar za Husqvarno sploh ne vem kaj še razmišljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se slučajno odločaš za Husqyja ti olajšam izbiro. Če bi še enkrat kupoval bi kupil huso še 1x, rabljene nikakor novo pa z veseljem :D Tuki mam slikce mojga: ima pa drugi avspuh (HGS)pa druge dize (36 Konjev),aja po števcu sm pa šou največ 137km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Fantje...a se še niste naučil tega, da ko omeniš besedi "125" in "supermoto" sprožiš naval prepirov zaradi lastnikov Tomosa SM :P

Sej vem da je Tomos najboljši :grim

Pa da se nebo kdo zdaj spravil na to kaka jajca jaz vozim....prosim :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Fantje...a se še niste naučil tega, da ko omeniš besedi "125" in "supermoto" sprožiš naval prepirov zaradi lastnikov Tomosa SM :P

Sej vem da je Tomos najboljši :grim

Pa da se nebo kdo zdaj spravil na to kaka jajca jaz vozim....prosim :D

LP

Kai se pa ti oglašaš poglej kaka jajca mas :P drgac pa js na tomosu ne vidm nic uporabnega razn akrapoviča gor :P hec hec ne me uzet zares B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj husqvarna čist odtrgana sam kaj ko stane 4.500€. jaz mam budget 5000€ sam nočm vsega dat, kr to kupujem samo za to sezono in za naslednjo : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se slučajno odločaš za Husqyja ti olajšam izbiro. Če bi še enkrat kupoval bi kupil huso še 1x, rabljene nikakor novo pa z veseljem :D Tuki mam slikce mojga: ima pa drugi avspuh (HGS)pa druge dize (36 Konjev),aja po števcu sm pa šou največ 137km/h

Moja pa je vidla z original izpuhom 145km/h.

zakaj pa nebi kupil vec rabljene? Si kupil tisto z KAO 4500km? :D ahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni več 4500.

je že 1900, sm ga klicu dans. sm mu reku da nism potreben dobrega natega da naj zdaj pove kaj je narobe. nč, čisto nč, je kot nov je reku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni več 4500.

je že 1900, sm ga klicu dans. sm mu reku da nism potreben dobrega natega da naj zdaj pove kaj je narobe. nč, čisto nč, je kot nov je reku :D

Ta motor ima konkretno cez 10000 prevozenih :) Lani se je prodajal z 8500 prevozenimi km :) hihi :)

Lahko vam je zal, da niste moje kupili, ko ste meli moznost. :) Jst sm za svojo garantiral! Tako kot za vsak motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor ima konkretno cez 10000 prevozenih :) Lani se je prodajal z 8500 prevozenimi km :) hihi :)

Lahko vam je zal, da niste moje kupili, ko ste meli moznost. :) Jst sm za svojo garantiral! Tako kot za vsak motor ;)

Dei budacki mal se umiri, vem kai sm kupu in tvoji motorji so itk najbol cool pa najbol letijo glede končne pa nism še stisnu do konca,aia ce je pa moj motor tok u p***i zkai navsezadnje vseeno hočeš menjat za r125?! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragc pa moja je tud na avtonetu lih tko preventivno ce jo prodam da kupm pol 250 2t j pa 3200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragc pa moja je tud na avtonetu lih tko preventivno ce jo prodam da kupm pol 250 2t j pa 3200€.

Ker imam mogoce se eno masino od Husqvarne in bi jo na tvojo dal. ;)

Si pa ze 300EVR ceno spustil kot vidim. Poznam prejsnjega lasntika od tvojega motorja in vem kaj je pocel, tako da PROSIM :)

In ja ... moji motorji so najboljsi,najlepsi,najhitrejsi.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai ga poznas, nč ga ne poznaš parkrat sta na forumu izmenjala odgovore zei ga pa ze poznas pa usako podrobnost mojega motorja ves pa tralala lei mi je bv. se z tabo ukvarjat lei če hočš kaj razjasnt poklici al pa posli PM ne mi tuki vec pisat (naslov teme: Kateri supermoto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai ga poznas, nč ga ne poznaš parkrat sta na forumu izmenjala odgovore zei ga pa ze poznas pa usako podrobnost mojega motorja ves pa tralala lei mi je bv. se z tabo ukvarjat lei če hočš kaj razjasnt poklici al pa posli PM ne mi tuki vec pisat (naslov teme: Kateri supermoto)

Torej moje mnenje je bilo : NE TVOJA HUSQVARNA ;)

Mislim, da on mene sploh ne pozna :P Lahko pa mu reces, da ima nadvse prijazne kolege :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej moje mnenje je bilo : NE TVOJA HUSQVARNA ;)

Mislim, da on mene sploh ne pozna :P Lahko pa mu reces, da ima nadvse prijazne kolege :D

a ti povem kai je moje mnenje?: moje mnenje je da ti ne verjamem ene same besede ki jo napišeš odkar sm te enkrat klicu pa si mi reku da je husqvarna laufala 800 km brez olja, pa sm ti reku da če si nor al kai, pa si mi odgovoru samo to da na saj na dirkah tud laufajo brez olja :headbang: pol pa ti neki garantiraš o svoji husqvarni :headbang: w

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti povem kai je moje mnenje?: moje mnenje je da ti ne verjamem ene same besede ki jo napišeš odkar sm te enkrat klicu pa si mi reku da je husqvarna laufala 800 km brez olja, pa sm ti reku da če si nor al kai, pa si mi odgovoru samo to da na saj na dirkah tud laufajo brez olja :headbang: pol pa ti neki garantiraš o svoji husqvarni :headbang: w

Ajaj jaj :D a kar 800km? A si preprican da ni blo 1500 :D xD Mogoce gre tut brez bencina. Kaj pa ves. Lahka na tvoji sprobava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaj jaj :D a kar 800km? A si preprican da ni blo 1500 :D xD Mogoce gre tut brez bencina. Kaj pa ves. Lahka na tvoji sprobava :D

ei pardon sm faliu nism te klicu pogovor sva mela na msn sj mam slikco zravn ni panike. Zj si poglej kaki bedak si da govoris take NEUMNOSTI!!! :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!