Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

Odločam se za nakup 125 supermoto motorja pa me zanima katerega se splača kupit? Jaz bi Hondo samo nevem, če ima kakšen 125 Supermoto motor. Kaj mi priporočate?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakega KTM-a Exc predelanega v SM. Al pa MZ-ja ce hoces pocen skoz pridet-ampak je pocasnejsi od EXC-ja. Ah poglej mal po motoscoutu ce ga mislis v tujini kupt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kok kej letijo taki motorji? Pa še nekaj me zanima. Naprimer Yamaha DT 125SM in Yamaha DT 125R. A se razlikujeta samo v gumah ali še v čem?

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac ma tut husqvarna ma serijsk 125cc supermoto. lepa zadevca :OK: . tanova yamahca DT 125x tut neb smela bit slaba. lahko pa pocakas na Tomosovo specjalko .)

husqvarna:

Husqvarna-SM125S-photo.jpg

yamaha:

2005_yamaha_dt125x.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj osebni predlog....

Poglej KTM Sting  :)

...katerga sm mejbi v slo vidu 1x v lajfu :hmm: ja mal jih je,škoda. drgač pa kšna husa,ktm-ne morš falit,zlo resne 125ke.yamaha zgleda tud fajn,aprilia lepa ko hudič-ne vem pa kaj so nardil z agregatom,fajn bi blo če bi bil cilinder od RSke :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 700k sit dobis lanski model od KTM (supermoto) 250ccm. kupu od sosolca frend... valda model brez izpita, se je pru dan skor fentu :| (mogoce zato k je sou na sneg pa led? :lol1: :nono: :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 125cc supermoto maš na izbiro:

- Yamaha DT 125x (od 2005 dalje)

- Husqvarna SM 125 (se mi zdi da od 98 letnika dalje - 1.100.000 sit nova),

- Tomos SM 125 (4T, ekrat spomladi pride, cena okrog 3000€)

- Aprilia MX 125 (od 03 al 04 naprej - 1.200.000sit nova),

- MZ 125 SM (od 2001 dalje)

Potem so pa še različne home-made predelave iz cross ali hard enduro v supermoto.

Glede na ceno je pomojem najboljš izbira tomos, je pa res da je 4t in ponuja pou toliko užitkov kot npr. husqvarna, ki je pa skor najdražja (gledano na rabljene motorje) .)

Sicer so pa precej redki 125sm-i, bi ga pa mel prej ko usakega cestaka :)

To sm uspel na hitro izbrskat, in zdaj me ni treba pljuvat če je pršlo do napake ;)

post-4540-1105212745_thumb.jpg

post-4540-1105212816_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Aprilia more bit huda... Lepa je itak tko k vse Aprilie. Samo cena je pa tud ko pri vseh Aprilia - dokaj visoka :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Aprilia more bit huda... Lepa je itak tko k vse Aprilie. Samo cena je pa tud ko pri vseh Aprilia - dokaj visoka :BUA:

Men se Yamahca dost bl dopade... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tud ni švoh :devil: :naughty:

HM Honda125

Open verzija : 31,3 kw pr 11.500 o./min

Zaprta verzija: 10,5 kw pr 9000 o./min

Teža: 90,3 kg :devil:

Edin cena je tam okol 1.500.000 :xx:

post-1406-1105269956_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Open verzija : 31,3 kw  pr 11.500 o./min

Teža: 90,3 kg :devil:

:blink: :wacko: :xx: :naughty: :nono: :lol: :OK: :OK: :OK: :kva2: :devil:

Stari, kaj more to delat ej.... 42HP!!

...cena temu primerna...kot pr useh SM-ih

Sicer bi pa meu najraj huso :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok majo pa kej te supermoto pospesk? pa top speed? kk se gor sedi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok majo pa kej te supermoto pospesk? pa top speed? kk se gor sedi? :?

Za pospešek ne vem, hitrosti se gibljejo tam okol 140 km/h,(odprte verzije .) )

Jaz sem se vozu s Husqvarno WRE ,ki ma isti zic kt SM, pa se mi ne zdi prov udobna :grrr , za okol letat je dobra, za kakšne dalše ture pa ni .)

Drgač je pa res tista Honda nora!!, pa tud daleč najboljšo opremo ima od vseh, vilce,bremze,....

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja....to niso motorji, da se boš vozu na ture z njim :grrr

Po mojem mnenju je to motor za se "zajebavat" :grim Gor in dol po zadnjem in prednem kolesu, slide skoz ovinke,... :kva2: :OK: skratka 1000% užitek :grim (saj zame .) )

Sedež je približno isti kot na kroslah in hard enduro....dokaj neudoben (sicer ne rabš nevem kolk udobnega zivca na tem motorju)

Glede končne....enkrat se je prodajala na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) Husqvarna SM 125 (loh da je bil tud predelan wre), k je baje mela končno 160... precej velik glede na aerodinamiko :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa aprilia 125supermoto je tut sam si mi ze reku a ne unikat da ti italjani ne disijo

ja najboljsi je zihr ktm sam drag,honda je pomojem se najboljs ce gledas razmerje ceno kakovost

pa kaj sploh je tok fora v supermoto motorjih,kaj majo drugacne gume pa vzmetenje majo trse,unikat to bi loh ti iz svoje dt50 yamahe naredu

zamenji olje v vilcah da bo mau trsi za cestne uziteke,menji gume

glede moci pa kupi 80cm kit(al ga ze mas se mi zdi) menjaj avspuh pa uplinjac drugega kup pa blokade vn seveda pa bo leteu lih tok k te usrane 11kw omejene masine :angry2:

pa mas supermoto masino pa bos prsparu doooooost dnara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kokr jst vem je ta supermoto res narejen samo za izživljanje... Razni slajdi, wheeliji, stoppiji... Kej prov zlo koristni pa niso. Na terenu so slabši od krosl zarad gum in tršega vzmetenja na cesti pa slabši od cestakov zaradi slabe aerodinamike. Če maš preveč denarja pol si ni slabo umislt kej tazga. Samo mislm da tle ni preveč takih k bi si motorje kupovali kr tko btw ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše da nabaviš nekaj kar je serijsko že supermotard...ker predelava iz neke hard endure...no way!! tolk za inf. mam huso wr 125 39ps pa je končna 105km/h...res da so zobniki ko pizze...potem pa še to ima tako hudo zoprn zvok pri konstantni hitrosti..da se ti sfuzla...pa generalke vsake pol leta!....malo počakaj pa našparaj pol pa nabavi neki 4t stroj! Pa juhej po zadni pa prednji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kokr jst vem je ta supermoto res narejen samo za izživljanje... Razni slajdi, wheeliji, stoppiji... Kej prov zlo koristni pa niso. Na terenu so slabši od krosl zarad gum in tršega vzmetenja na cesti pa slabši od cestakov zaradi slabe aerodinamike. Če maš preveč denarja pol si ni slabo umislt kej tazga. Samo mislm da tle ni preveč takih k bi si motorje kupovali kr tko btw ;)

Aha... In za po cesti vozit je dobra samo aerodinamika? Ostale stvari niso važne? Povej mi še koliko bi ti aerodinamika na kakih ostrih ovinkih pomagala... :?

Mislim... Kar hočem povedat je, da se resno ne strinjam s tvojim mnenjem :)

PS: Ker motor pa je koristen? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supermoto je igrača.kdor je po kakšnih krajših ovinkih peljal cestaka in enduro,ve,da se enduro lažje preklada iz ovinka v ovinek.in kdor je vozu še supermoto mu je jasno,da je to špica :OK: visok položaj,široka balanca... po suhem terenu (zemlja,makedam) se še vedno lahko furaš

ni pa to za podirat hitrostne rekorde,konča odprte huse 125 je tm okol 140,sam ji ne pristoji...pa gume so dražje <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... In za po cesti vozit je dobra samo aerodinamika? Ostale stvari niso važne? Povej mi še koliko bi ti aerodinamika na kakih ostrih ovinkih pomagala...  :?

Mislim... Kar hočem povedat je, da se resno ne strinjam s tvojim mnenjem  :)

PS: Ker motor pa je koristen?  :?

Sej s tem k sm napisu aerodinamiko nism mislu da je samo to pomembno. Je pa ena izmed pomembnejših stvari. Tega kolk je supermoto al pa cestak dobr v ovinkih pa nism izpostavlju zato ker jima obema to gre dost dobro...

Glede koristnosti sm se pa res mau narobe izrazu. Mislu sm samo napisat neki v tem smislu da cestak je za na cesto, krosla je za na teren, supermoto je pa en mešanca. Nikjer ne "blesti" - niti na cesti niti na terenu. Drugač pa jst sam nimam čist nč prot supermotu. Bi si z veseljem lastil kakšnga KTMa SM 640 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!