Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

hehe.. kolkokrat se pa sploh voziš z njo k skoz crkne.. upam da ti vsaj zdej gre ko treba :OK:

Zmeri ko mi je zaribala sem naredil okoli 750km. Zdej ko smo dize zamenjal in dali nov bat sem naredu že 680km, tko da sem zelo blizu da mi ribne. :whistle: Če prebijem 900km mislim da mi potem ne bo več... Vsaj upam. :) Če pa bo, jo bom pa takoj prodal. Itak grem pa ta teden iskat še eno Huso sam da je 125 cross. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 konjev pa 160km/h končna. Pa če jo tišim do konca mi ne zariba, pa tudi ne tišim je nikoli do konca. Zaribala mi je takrat ko sem jo na obrate. Recimo se peljem v klanc s 5. prestavo, dam v 4. prestavo, takrat začne motor vlečt k norc pa tudi kilometre zlo hitro pridobiva. No, takrat mi zariba. Zdej ko smo dize zamenal sem testiral da sem šel v Logatec s tretjo do konca ene 3 minute tko pa mi ni zaribal. Prej mi je po parih sekundah. Šele na obratih ta motor trga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti zariba, ti ga jst kupim za 100k in 3 pive :D sej drugač je pa dober motor.. a ga kar s prve šibaš al pustiš, da se prej mal segreje pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko smo dize zamenal sem testiral da sem šel v Logatec s tretjo do konca ene 3 minute tko pa mi ni zaribal.

no to pa so testi da se reče :blink: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti verjetn misles vrhnski klanec... k u logatcu NE najdes klanca k bi traju 3 min. (razn ce peles 20 km/h :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem nakej ramišljal da bi kupil huso 125 sm, kolk letnik bi dubu za ene 400k max 450k sit, mislim da bi za tak denar lahko dobil letnik 97 al 98, končna 160km/h !!!!!, pa sj še cestaki 125ccm komaj dosežejo tako hitrost

ja pa supermoto res kar drag za vzdrževanje, bat pa to, skor tko kot krosla

sicer pa unikat, ne vem od kje teb da u klanco šaltaš iz 5. v 4. pa 4. nabiješ, saj ja ni biv 100% klanec :) , no razen če si prišel iz ovinka.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splaca ubavt Yamaho DT 125X 1 let staro, 4500 km za 560k???????

Najbrz ni tok zmogljiva kt husa sam je useen kul. Al nej rajs pocakam pa ubavm MZ-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 konjev pa 160km/h končna. Pa če jo tišim do konca mi ne zariba, pa tudi ne tišim je nikoli do konca. Zaribala mi je takrat ko sem jo na obrate. Recimo se peljem v klanc s 5. prestavo, dam v 4. prestavo, takrat začne motor vlečt k norc pa tudi kilometre zlo hitro pridobiva. No, takrat mi zariba. Zdej ko smo dize zamenal sem testiral da sem šel v Logatec s tretjo do konca ene 3 minute tko pa mi ni zaribal. Prej mi je po parih sekundah. Šele na obratih ta motor trga...

če je zdržala 3 minute v tretji do konca potem meni verjemi da ti ne bo zaribala, razen če boš iz 5. prestavil v 1, in nabiv gas .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splaca ubavt Yamaho DT 125X 1 let staro, 4500 km za 560k???????

Najbrz ni tok zmogljiva kt husa sam je useen kul. Al nej rajs pocakam pa ubavm MZ-ja?

če si gledal dt125x na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) naj ti povem datel. št. ne obstaja, če še nisi probal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem nakej ramišljal da bi kupil huso 125 sm, kolk letnik bi dubu za ene 400k max 450k sit, mislim da bi za tak denar lahko dobil letnik 97 al 98, končna 160km/h !!!!!, pa sj še cestaki 125ccm komaj dosežejo tako hitrost

ja pa supermoto res kar drag za vzdrževanje, bat pa to, skor tko kot krosla

sicer pa unikat, ne vem od kje teb da u klanco šaltaš iz 5. v 4.  pa 4. nabiješ, saj ja ni biv 100% klanec  :) , no razen če si prišel iz ovinka.......

Ja pri tem motrju je tko, da trga šele na hudih obratih. Sej pri mojih bivših motorjih je bilo pa tko da če si dal v nižjo ga je samo zabilo in ni šlo nikamor. Če daš pri tem v nižjo gre ene 15km/h več in šele takrat se pokaže tistih 32 konjev. Težko bi ti razložu... Mogu bi probat se pelat. Mimgrede, zdej mam že 790km. 20 kilometrov sem že v plusu od ribanja. :P Če mi ta teden ne bo zaribal, mi ne bo nikol. :)

P.S: Vrhniški klanec ja. :lol:

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj ti je ribnla? kaj si pa pol naredu? nov cyl pa bat al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem zamenjal bat, drugič sem dal not pušo in zamenjal bat, tretjič sem zamenjal bat in peljal motor na servis. Tam so dal večjo dizo za gorivo in zdej mam motor doma in zaenkrat še dela. Serviser je reku da mi 100% ne bo več, zdej pa nevem... Bomo vidl.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če te zanima bolj podrobno kaj se je dogajalo, maš pa v tej temi vse napisan: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...pic=11612&st=15

Tle maš še popravila:

- 1.bat Honda CR 54mm (20.000)

- 2.bat Honda CR 54mm (20.000)

- 3.bat Husqvarna sm125s 54mm (9.000)

- Popravilo uplinjača-nove dize in pregled cilindra (31.000)

- Rezervni bat Honda CR 54mm (10.000) = če mi zariba dam tega not in gre v oglas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možno da ima husa sm125 original 7 kW, odblokirana pa 20 kW, kar se men zdi zlo mal, na razen če j vlik navora d se ji čist zjebe k prešaltaš pa daš gas... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi jo useen prodal :D :D :D

Sej mas itaq kroso si reku :OK: :OK: :OK: :OK:

Ne sej se zezam sam ful bi jo mel pa ne najdem nobene podobne. Ena je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) sam se mi zdi ze dost sfukana pa tud ni tko lepa. Tvojo bi mel velik rajs .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem imel namen kupit tisto Husqvarno ko je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa bi samo zamenjal mašini. Sepravi mojo "sfukano" mašino bi dal na to ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), v mojo Huso bi dal pa dobro (upam) mašino od tite ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.). Pol bi pa tisto ki je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodal z sfukano mašino za isti denar al pa še kej več pa bi zastonj skos prišel, namesto da bi dajal 120.000 za novo mašino. Sam to sem hotel naredit preden sem dal mojo na servis. Zdej pa zgleda da mi bo kr lepo laufala... Aja, pa ko sem klical tega ki to Huso na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) prodaja mi je rekel da mu je pred 4000km zaribala in je naredu generalno. Pol mu pa rečem da bi prišel pogledat pa iz kje je, pa mi reče Trbovlje. Jest sem pa to mojo kupil v Trbovljah. Pa glede na to, da takih motorjev ni dosti se mi mal sumljivo zdi, da sta kar 2 v Trbovlju pa še zaribala mu je... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. no upam da ti nebo več zaribala.. ne prvoščim nikomur...

sicer pa tvoji morejo met ful dnarja, da ti kr tko razmišlaš...

ka si pa prej mel za motorjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!