Skoči na vsebino

Kateri 125 Supermoto?


Unikat

Priporočene objave

ei pardon sm faliu nism te klicu pogovor sva mela na msn sj mam slikco zravn ni panike. Zj si poglej kaki bedak si da govoris take NEUMNOSTI!!! :headbang::headbang::headbang::headbang:

HM ... dejansko je mopet RES delal brez olja, ker je bila cevka za olje prescipjena. :D Rezultat je bila samo prebita dihtunga. :) ( pregretje verjetno ).

Racunal pa sem tako, da ko mi je crknila elektronika na motorju, sm jst stromal po akumulatorju in takrat VERJETNO prescipnil cevko in to je bil oan 3500 km. Potem sem se fural kar brez elektronike in ko je majster priklopil nazaj elektroniko je kazalo malo cez 4000km. Tak da ja ... zdaj mozno, da je bilo v cevki se toliko olja, da je mazalo vso to kilometrazo ... mozno pa da je res delal na sam bencin :P Pa dejansko motor je bil takrat se zaprt ;)

Bale se koga zanima kaj? :D ti si tist norc, ki me je 15× klical za motor, pa oblubljal da pride pogledat, potem pa ni? hehe fino, da se s tem hvalis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi biu keri car da bi pršu z svojim tomos sm 125 do budackija na eno pjačko, da mi mau pokaže kak ta tomos leti pa se mau pogovorimo?

če bi biu keri tak prijazen... bi vedu tako dobrodušnost zlo cenit (ne razumet narobe lol).

to bi se zmenl ZA JU3 1X POPOLDAN!!!

je keri tak za finto? ;)

janstyle tebe tui prisrčno vabim, pa pol lahko te nejaosnosti o oljih razčistimo skupaj :D z husqvarno če prideš seveda : ))

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HM ... dejansko je mopet RES delal brez olja, ker je bila cevka za olje prescipjena. :D Rezultat je bila samo prebita dihtunga. :) ( pregretje verjetno ).

Racunal pa sem tako, da ko mi je crknila elektronika na motorju, sm jst stromal po akumulatorju in takrat VERJETNO prescipnil cevko in to je bil oan 3500 km. Potem sem se fural kar brez elektronike in ko je majster priklopil nazaj elektroniko je kazalo malo cez 4000km. Tak da ja ... zdaj mozno, da je bilo v cevki se toliko olja, da je mazalo vso to kilometrazo ... mozno pa da je res delal na sam bencin :P Pa dejansko motor je bil takrat se zaprt ;)

Bale se koga zanima kaj? :D ti si tist norc, ki me je 15× klical za motor, pa oblubljal da pride pogledat, potem pa ni? hehe fino, da se s tem hvalis ;)

ne budacki spet lažeš klical sm te samo 1x!!! drgac si ti mene aja pa karkol napisem si zmislis hitro nekaj novega, se bolj neumnega da prikrijes resnico jojojoj začetka sm te meu za majstra in mislil sm da se spozans na motorje zj pa vidim da bol govoris, se to pa bol slabo same laži :wacko: :BUA: . Zj se pa ze enkrat umiri in ne pisi vec neumnosti ok?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne budacki spet lažeš klical sm te samo 1x!!! drgac si ti mene aja pa karkol napisem si zmislis hitro nekaj novega, se bolj neumnega da prikrijes resnico jojojoj začetka sm te meu za majstra in mislil sm da se spozans na motorje zj pa vidim da bol govoris, se to pa bol slabo same laži :wacko: :BUA: . Zj se pa ze enkrat umiri in ne pisi vec neumnosti ok?!

ne. tralala :D ti si me najprej za Hondo moril, češ da bos kupil, jst odgnal vse kupce, potem te ni blo od nikjer, potem si reko da bos priso Husqvarno pogledat, ce ti jo dam za doloceno ceno, sem ti takoj spustil ceno, tebe od nikjer :D tralala. Payback is bitch ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. tralala :D ti si me najprej za Hondo moril, češ da bos kupil, jst odgnal vse kupce, potem te ni blo od nikjer, potem si reko da bos priso Husqvarno pogledat, ce ti jo dam za doloceno ceno, sem ti takoj spustil ceno, tebe od nikjer :D tralala. Payback is bitch ;)

Ok ok :surrender: se predam :D konc ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi biu keri car da bi pršu z svojim tomos sm 125 do budackija na eno pjačko, da mi mau pokaže kak ta tomos leti pa se mau pogovorimo?

če bi biu keri tak prijazen... bi vedu tako dobrodušnost zlo cenit (ne razumet narobe lol).

to bi se zmenl ZA JU3 1X POPOLDAN!!!

je keri tak za finto? ;)

janstyle tebe tui prisrčno vabim, pa pol lahko te nejaosnosti o oljih razčistimo skupaj :D z husqvarno če prideš seveda : ))

iz kje sploh je budacki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ti piše.

prideš? :naughty:

Naj pride. Se bomo se pomenli za tisto, ko me je zafukau :D hihi. Pa za krog bo dau s Husqvarno, da vidim ce gre kaj boljse kot je moja sla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janstyle pejd doma pa per noge u ajmce posoda... ni treba bi tle gor ne vem kako pameten, za take kot si ti obstajajo kakšni drugi forumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Ontopic(vem, vem, rahlo nenavadno v tej temi)...če kdo želi motor ki gre res hitro, je supermoto, 125 kubov in štiritakt naj si kupi Sachs X-Roada. Danes od Planine naprej mi je šel po števcu 145km/h, vse je originalno. Ko bo kdo s Tomosom šel blizu tega pa naj se javi! :winkiss:

LP

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Ontopic(vem, vem, rahlo nenavadno v tej temi)...če kdo želi motor ki gre res hitro, je supermoto, 125 kubov in štiritakt naj si kupi Sachs X-Roada. Danes od Planine naprej mi je šel po števcu 145km/h, vse je originalno. Ko bo kdo s Tomosom šel blizu tega pa naj se javi! :winkiss:

LP

Zjeban števc, al pa slab vidš. Men gre odprta sx z približno 30 konji 140 po števcu. Un tvoj X ma pa 13??

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Ontopic(vem, vem, rahlo nenavadno v tej temi)...če kdo želi motor ki gre res hitro, je supermoto, 125 kubov in štiritakt naj si kupi Sachs X-Roada. Danes od Planine naprej mi je šel po števcu 145km/h, vse je originalno. Ko bo kdo s Tomosom šel blizu tega pa naj se javi! :winkiss:

LP

ja po števcu.. poznam enega ki je mel jonway yy125 ali nekaj takega, pa mu je šel po njegovem števcu 130, po mojem pa 90 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej sm šu gleat tomosa k tomyju, ni kaj za rečt, prdi v nulo gre tok kot že vsi vemo al seka še vedno ;)

buda pokazu svojo aprilijo in sm se kuj zalubu v to mašinco čeprav je nism teru do daske : ))

v pondelk bom nekj kupu, tu boga ni da bi kj prckal treba žgat še dokler so počitnce ane : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po števcu.. poznam enega ki je mel jonway yy125 ali nekaj takega, pa mu je šel po njegovem števcu 130, po mojem pa 90 :lol1:

Oj!

Ne sej števc dela odlično, samo pozabu sm oment da se je kabel odtrgal pri eni nesreči in čakam na novega, vmes pa se je kaj jaz vem kam zataknil na neki razsuti cestici in začel kazati velike hitrosti medtem ko sem imel v tretji prestavi :P

Ni me pa noben napadel da sem lažnjivec in bedak, za kar se vam zahvaljujem :D

Gre pa realnih okoli 110 km/h, mičkeno čez.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Okej, vem da je ta tema mogoče že odprta, ampak je preprosto preveč strani da bi jo uspel izbrskat. Star sem 16 let in delam izpit kategorije A1. Že več kot eno leto vozim Yamaho TZR, zdaj pa so me spet zamikali supermototi (kot 5 letni šmrkavec sem furo motocross). Gledal sem KTM exc (ta mi je tut najbolj všeč) ampak je drago vzdrževanje (poraba, servisi, ... ). Pri Yamahinem WR-ju mi je všeč da je nizka poraba, sicer pa je za 4t nasplošno znano da ni visokih stroškov. Zdi pa se mi da Yamahi v primerjavi z ostalimi 2t motorji iste klase rahlo zmanka moči (obje, pospeški in končna). Ostaneta pa še Aprilia SX in pa Husqvarna SM, o katerih pa nimam ravno dosti podatkov.

Zanimajo me vaše izkušnje z temi ali podobnimi motorji, kateriga mi priporočate, kak je s porabo in ostalimi stroški, kaj tankaš v motor (mešanco, benz). Na razpolago mam okoli 2700€, pa če kdo slučajno kaj prodaja bom z veseljem pogledo.

Hvala za odgovore in komentarje, :worship:

Lep pozdrav, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sm js seznanjen ja nasplošno 4t mal švohnej kot 2t. Za mešanco ti ni treba več skrbet ker zdej že usak motor sam mešanco dela. Če se motim me prosim popravite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš odločil za 2T izklopi samodejno izdelavo mešanice in mešaj sam. vzame ti usega eno minuto, pa o pumpi za olje ti ni treb skrbet :)

Drugače pa če si se pripravljen soočiti z malo večjimi stroški in imaš primerno vozniško dovoljenje, priporočam 2T.

LP

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad pospeške pa moč pol kup krosko ;) drgac pa ksna XT yamaha je pocen al pa Wr sm to nikamor negre lih tok k tzrka jo mam tut js pa ne grejo 125 4 takt nc dost hitrej kasnih 10 km več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

1.mene pa zanima ali bi za začetnika raje kupil husqvarno WR ali TE 125.drugače se mi bol dopade WR.zanima me še koliko kaj WR porabi bencina,pa koliko stane

vzdrževanje,in če se glih kaj pokvari,kolko so kaj deli in s kod (predvidevam da iz tujine).

pa kolko € na oko bi moral imeti skos nekje blizu (banka,doma,..)

1.gledal sem eno husky 125 WR,letnik 2000 za 1700€,pravi da jo je generalno obnovil,skoraj vse zamenjal,zadnje ležaje so v vago.se splača?

upam da ni offtopic.

hvala za odgovre.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni.                                                                                                                                                                                                                          Mene pa zanima kateri motor bi biu dobr za začetnike supermota 125ccm.                                                                                                                        Vesel bom kakršnih koli informacij.:P

Spojler
Spojler

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!