Skoči na vsebino

Kawasaki ER5


Jacky

Priporočene objave

Pozdravljeni zanima me ,če je kdo imel problem z er 5 in sicer do 3000 obratov deluje normalno,ko dodaš gas začne trokirat do nekje 5000 obratov petem pa dela normalno do blokade.Ali mogoče ve kdo rešitev? Vplinjača očišcena nove cevke za gorivo in filter,membrane cele.Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vse to sem že dvakrat pregledal ampak odgovora ne najdem kar se tiče okole elektrike je vse ok.

Popravljeno . Popravil Blaz trike
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Blaz trike pravi:

Hvala vse to sem že dvakrat pregledal ampak odgovora ne najdem kar se tiče okole elektrike je vse ok.

tam (v tisti temi) vprašaš. Ni pa potrebe da novo temo odpreš. 

Lahko celo vprašaš v temi sam svoj mehanik.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

@Blaz trike 

On 2/15/2019 at 8:18 PM, Blaz trike said:

Pozdravljeni zanima me ,če je kdo imel problem z er 5 in sicer do 3000 obratov deluje normalno,ko dodaš gas začne trokirat do nekje 5000 obratov petem pa dela normalno do blokade.Ali mogoče ve kdo rešitev? Vplinjača očišcena nove cevke za gorivo in filter,membrane cele.Hvala za odgovor

A ti še zajebava ali si zrihtal? Malo več povej. A to dela v vseh prestavah? Hladen, segret? Imaš blokiranega ali je odprt (50 konjev)?

Še to. Kdo je čistil vplinjače? Ti ali kdo drug? Si preveril plovce a se lepo odpirajo ali se zatikajo, si očistil vse kanale v vplinjačih s čistilom za vplinjače + zrakom iz kompresorja?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav... malo gledam motorje pa mi je tale er 5 padel v oci... a imajo ene verzije 35 kw v prometni? Ali so samo 37 kw ? Gre se zaeadi a2 izpita.... hvala... 

Se da z njim peljat po avtocesti 150 km na uro?  Brez da te odpihne??? 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom preveril jutri v prometni ma mislim da so ER5 35kw, odpihne te odvisno od pozicije meni je tako ali tako na nejkedih na 120km/h neudobno, pa ima kratek menjalnik tako da pri 150 verjetno trese ko sivnja sem pozabil, sem šel samo 1x čez 140 pa mi ni blo zabavno (rez da moj je že malce zjahan).

Ampak v avtošoli so jih po spremembi zakonodaje imeli za A2, tako da vem da obstaja 25kW verzija, pa jutri preberem v moji prometni kakšna je napisana moč. (ker je bila nekoč neka zmeda, ker imajo nekateri kao 48konjev nekateri pa 50, ampak je verjetno le birokratska zmeda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni 

Imam problem z vžigom Kawasakija er5. in sicer nimam napetosti na releju zaganjača, pravtako ne vžge če sklenem direkt akomulator na zaganjač. kje iskati problem CDI?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če povežeš direkt zaganjač in akumulator zaganjaš ne obrne? ČE ne orne je nekaj narobe z zaganjačem ali akumulatorjem, vsak zaganjač obrne če dobi direkt kontakt, če ni skurjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
On 4/6/2020 at 2:26 PM, petrovica said:

Pozdravljeni 

Imam problem z vžigom Kawasakija er5. in sicer nimam napetosti na releju zaganjača, pravtako ne vžge če sklenem direkt akomulator na zaganjač. kje iskati problem CDI?

Užitki elektrike:) Če daš kontakt luči svetijo ali ne? Če ne, potem je verjetno akumulator. Tudi če delajo, izmeri napetost in ga za vsak slučaj napolni. Potem poglej varovalke, kakšna fuč? Potem preglej žice od akumulatorja do relejev in zaganjača. Kje prebija? Če je vse to ok (napolnjen akumulator, luči delajo, tok ne prebija nikjer, varovalke ok), je verjetno res zaganjač fuč.

Drugače je pa tule gor nekaj električarjev, ti bo že kdo prav svetoval, samo malo več napiši kaj se dogaja in kaj si že poizkusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni lastniki ER5-ke

Pred nekaj dnevi sem kupil ER5 2004 letnik in me zanima, če ima morda kdo na prodaj nosilec za zadnji kovček.

LP Martin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!