Skoči na vsebino

Kawasaki ER5


Jacky

Priporočene objave

Ful dobro zgleda, sem ga tudi jaz že nekaj gledal. Drugače se prodaja na avto.netu, če koga zanima:D. Po mojem mnenju je to najboljša predelava er5-ke od vseh, kar sem jih videl. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ma kdo na tem motorju stranske kufre ali pa torbe gor. In kako se stvar obnese. Zanima me pa tudi velikost, kakšne imate.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tkole... jest mam maxio 50 l. pa zdej po novem še dva stranska 21 l. za spredaj pa dvonadstropno tank torbo. Do zdej sm mel namest stranskih 21 l. kufrov tekstilne torbe od Vintex-a velikosti okol 20 litrov, mogoče kakšnega več pa jih bom prodal. Ne puščajo vode samo zaklent se jih ne da pa mi je to šlo na živce... No... te torbe prodam če koga zanima... 041 732362

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole... jest mam maxio 50 l. pa zdej po novem še dva stranska 21 l. za spredaj pa dvonadstropno tank torbo. Do zdej sm mel namest stranskih 21 l. kufrov tekstilne torbe od Vintex-a velikosti okol 20 litrov, mogoče kakšnega več pa jih bom prodal. Ne puščajo vode samo zaklent se jih ne da pa mi je to šlo na živce... No... te torbe prodam če koga zanima... 041 732362

Zanima me koliko si dal za stranske nosilce.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC pokliči se mi zdi da majo še ene na zalogi men se zdi okol 15k sit s popustom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poklical pa majo samo za starejši model. Me pa zanima če je možno dobiti kakšno sliko kako zgleda z vsemi tremi kufri.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam za prodat ens stranske nosilce za er5 če koga za nima naj pošlje p.m

Upam da tiste zaščite za mašino nisi še vrgla stran! Pa čeprav je samo en del.

Bom enkrat prletu do tebe to iskat, če še maš, da bom naredil še drug del.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prošnja za vse sedanje in bivše lastnike ER5 in ostale poznavalce tega modela. Imam nekaj vprašanj, pa bom kar začel.

1. Razlika po letnikih izdelave od 1996 do 2005(spremembe tehnične in vizualne narave, barvna paleta po letnikih, kje so nameščene nalepke...

2. Znamka gum pri prvi vgradnji, na koliko prevoženih km povprečno zamenjate gumi?

3. Olje, katero in količina? Kaj se najbolje obnese, predpisana viskoznost, morebitna poraba, kaj dajejo noter na pooblaščenem servisu?

4. Kaj naj bi se menjalo pri rednem servisu razen olja in filtra? (svečke, na koliko km kontrola vplinjačev, na koliko km kontrola verige odmične gredi)

5. Debelina prednjega zavornega koluta? Nov , še minimalna dopuščena..

6. Kakšne so možnosti, da se števec prevoženih km prevrti nazaj? Mislim na zlorabe.

7. Koliko ER5 je približno na slovenskih cestah?

8. Tipične okvare in muhe ER5.

9. Je velika razlika v ceni med ponaredki in originalnimi nadomestnimi deli?(veriga, verižnika, zavorne ploščice...)

10. Kako je z vožnjo v dvoje? Predvsem, je dovolj prostora za voznika(180 cm, 85 kg) in sopotnico(170 cm, 65 kg) + kovček 45 l

11. Kako je z vožnjo v dvoje na daljšo pot, cca. 500 km(kvaliteta sedeža, vibracije..)

12. Svetilnost prednje luči ponoči in preglednost v vzvratnih ogledalih?

13. Se da dobiti športni izpušni lonec? cena? katera znamka? športni zračni filter?

14. Ostala dodatna oprema(drsniki za zaščito motorja, bela stekla smernikov...)

15. Ima kdo za odstopit, prodat oz. omogočit fotokopijo navodilza uporabo ER5 v slov. oz ang? Mikrofilmi?

16. Prožnost motorja-uporabno območje vrtljajev?

17. Vzmetenje(je kos zmogljivostim), možne izboljšave?

Že vnaprej hvala za vse odgovore, nasvete in podobno. Vse to sprašujem zaradi nakupa motorja v tujini(Italija), pa bi se rad oborožil s čim več teorije. Praksa pa še pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, ... prebrati celotno temo, je verjetno absurdna ideja, .... poiskati še po drugih temah, verjetno isto, .... hmm moram pa priznati verjetno so celo tri ali štiri vprašanja o katerih se še ni pisalo, ...

No ja mogoče bo pa novo ustanovljeni informacijski center na MotoMarsu za tiste lenobne in navajene komforta začel odgovore v enotne poste lepit? :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK: :blink:

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume držijo za šalo nad 10.000km,avspuh lahko zamenjaš z wingsom al pa navrtaš lukne se ne vidi pa full hud zvok,poraba je okol 5 litrov,razlika je v tem da nima letnik 97 števca za bencin kasneje so,potem ima imajo vsi stikalo za prižig prednje luči letnik 2003 je brez,se luč užge takoj ko daš kontakt,kar ni glih fajn če imaš slab akumulator,...bom še kaj napisala ko se spomnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!