Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Dafit + Symtchy ... a je to fer:

vaju uprašam še enkrat ...

pa uba skupi nimata 3/4 tolk let kt ys

booogice

Kako to da imas sploh se izpit? Pri stotih letih tudi ni najbolj varno sedet za krmilom motorja. Mogoce ti pa tut matematika ne gre vec najbolje pri teh letih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full je dobro to brati.... jaz sem kar pričakovala, da se boste vsi tipi slinili ob tejle bejbiki, ker je kao "idealna" pa jo samo kritizirate....

kje pa si vidla da jo kritiziram, meni je ful dobra in ponucljiva, saj sem rekel da bi jo v petek in soboto zvečer skoraj "ženil". torej klasika :devil:

če pa bi ata res mel pivovarno pol pa ženim garant pa bo vsak dan ful lepa!!!!!! :beer1: :yea2:

"IŠČEM NIMFOMANKO, KI IMA SVOJO GOSTILNO!" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa si vidla da jo kritiziram, meni je ful dobra in ponucljiva, saj sem rekel da bi jo v petek in soboto zvečer skoraj "ženil". torej klasika  :devil:

če pa bi ata res mel pivovarno pol pa ženim garant pa bo vsak dan ful lepa!!!!!! :beer1:  :yea2:

"IŠČEM NIMFOMANKO, KI IMA SVOJO GOSTILNO!"  :grim

ko govorim o ljudeh na motosvetu in v taki temi zagotovo ne mislim tebe - ti bi še kravo pofukal, če bi bila dovolj tema zunaj in dovolj pira v tvoji riti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full je dobro to brati.... jaz sem kar pričakovala, da se boste vsi tipi slinili ob tejle bejbiki, ker je kao "idealna" pa jo samo kritizirate....

Pa naj se javi motosvetovec, ki se ne bi slinil po njej. (dobesednopress).

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj se javi motosvetovec, ki se ne bi slinil po njej. (dobesednopress).

:kva2:

popluvala bi jo še jaz.... če bi bila potreba.... pa naj potem kdo reče, da se ne slinim po njej :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko govorim o ljudeh na motosvetu in v taki temi zagotovo ne mislim tebe - ti bi še kravo pofukal, če bi bila dovolj tema zunaj in dovolj pira v tvoji riti  :lol1:

pupek pssssttttt ne mi zaj slabega imiđa delat, saj veš da grem v tolmin na metall fest, piva bo dosti, tema tudi pa kaka krava lahko tudi mimo pride .) no pa saj cool, saj tebe nebom gnavil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupek pssssttttt ne mi zaj slabega imiđa delat, saj veš da grem v tolmin na metall fest, piva bo dosti, tema tudi pa kaka krava lahko tudi mimo pride  .)  no pa saj cool, saj tebe nebom gnavil  :devil:

uff.... sem si oddahnila :naughty:

sej glavno da mene za kravo od zadaj ne zamenjaš ko bom lezla v šotor vsa podrta, pa bo vse ok :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff.... sem si oddahnila  :naughty:

sej glavno da mene za kravo od zadaj ne zamenjaš ko bom lezla v šotor vsa podrta, pa bo vse ok  :slap:  :lol1:

se zna opazit ko te bom htel za roge zagrabit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govorimo o vizualnem izgledu te bejbike lahko rečem, da je vsaj men zelo cool.

Vsaj ena, ki poskrbi, da ni zalita :SS Pač tip, ki ne mara extra nepotrebnih kg na bejbiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko govorim o ljudeh na motosvetu in v taki temi zagotovo ne mislim tebe - ti bi še kravo pofukal, če bi bila dovolj tema zunaj in dovolj pira v tvoji riti  :lol1:

emm ... pupa... zadnjič v ortu je bila tema ... in piva je imel ogromno v riti ... pa po tebi se je tudi slinil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvedela sem, da je baje tale sanjska zenska: mihaela

a slučajno tole mal škili :blink: ....

učke ma pa tko velke ko sosedova Šeka .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvedela sem, da je baje tale sanjska zenska: mihaela

no ja ona je boljša ampak tu ta je za pof*, pir dela čudeže :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je taka kot je na unih 3 slikah, zgleda hudo. Za njeno osebnost ne vem, žal ta ni razvidna iz slik :blink: .

Mam pa drgač raj temnolaske :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučajno tole mal škili :blink: ....

učke ma pa tko velke ko sosedova Šeka .)

jojoj se tko slis k bi ji bla fous....sj men osebno ni simpaticna sam nisi prevec lepo povedala--- :grim :grrr

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, saj je dobra, ni pa sanjska..

mogoče pa rada gleda fuzbal in formulo 1 :? ...

:hmm: :hmm: pa 100 % zna tud volnene zokne štrikat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem tole dobiu:

To je ta sanjska zenska ki bo na POP TV.

Dragana je štiriindvajsetletna medicinska sestra iz Skofje loke

(Zelezniki). Razmislja, da bi bilo fino imeti svoj kozmeticni salon, zato

obiskuje tecaj za kozmeticarke. Njen hobi je ples, ki ga je tudi trenirala. Se najbolj se  sprosti ob nakupovanju oblacil. Rojena je v znamenju vodnarja. Je zelo vztrajna. Ne obupa ze ob prvi oviri, vedno je dobre volje in rada pomaga drugim. Njena slabost je, da porabi prevec denarja za nepomembne drobnarije.Nora je na cevlje in cokolado. Sanjari o svojem poslu, druzini  in  fantu, s katerim bi bila srecna. Od idealnega partnerja pricakuje,  da se  lahko zanese nanj in da v pogovoru z njim ni tabu tem.

:SS  :SS 

Haloooo? Upam, da me je kdo nategnu, Dragana.... a ni biu un moški tud iz neslovenskih logov? CV se bere kot od unih avšastih neuspelih Missic, manjka samo še mir na svetu in lačne afriške sirote....

Sicer, pa kje je tuki kakšna sanjskost....pejte u uno štacuno, kamor hod mularija (mislim Newyorkerji pa sportine)...tm so same take.... pa ni anbene sanjske  :SS

Svašta, kakšni cheap triki...pa sej pravim, upam, da ni res, ker če je....

Aja, še slikce so ble prpopane

Otac in sine Cvijo ju KOLJEJU kad prvi Slovenac dira guzu njenu... Pazi glave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:  pa 100 % zna tud volnene zokne štrikat  :lol1:

:blink: kaj je pa kle smešn al pa čudn :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjska ženska je samo ena;in tista ima na zatilju,malce pod petim vretencem on/off tipko.Samo jo v razvojnem centru pri Hondi šele sestavljajo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jebat...

Vsaka bejba je lahko sanjska ženska. Na piedestalu, če je treba. Samo narejena mora bit za točno tvojega. In v tem trenutnku se stvari zakolmplicirajo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm šele vidu slikco in temo, prej nism niti biu na netu... Tko, moj komentar je tak: Narava dela čudeže, sam pr tej na sliki ga je fajn usrala :SS Ma ne seže niti do nohta na palcu na nogi našim MS deklicam, k so RESNIČNO lepe, predvsem na notr - to je važno. Na vzven se itak da vse popravt <_< (in niti motorja ne zna vozit btw)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm šele vidu slikco in temo, prej nism niti biu na netu... Tko, moj komentar je tak: Narava dela čudeže, sam pr tej na sliki ga je fajn usrala :SS Ma ne seže niti do nohta na palcu na nogi našim MS deklicam, k so RESNIČNO lepe, predvsem na notr - to je važno. Na vzven se itak da vse popravt <_< (in niti motorja ne zna vozit btw)

:wub: :wub: Kak si pa ti dons pocukran, pa še kljub temu imaš prav :grim . Ali sanjska ženska sploh obstaja :hmm:

Vsak ima svoj okus :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!