Skoči na vsebino

Acerbis oprema


Noise

Priporočene objave

Prek velota sem zasledil da prodajajo hlače pd Acerbis - klima liberty. Piše da so namenjene uporabi v vseh vremenskih pogojih ,uporabne na terenu in na cesti. Ima kdo kake izkušnje ? Je to dost kvalitetno ? Cena je pa 135,95 kar se mi zdi nekako normalna cena za te hlače.

Če je od Acerbisa enostavno mre bit kvalitetno, še nikol nism slišou slabe stvari o njih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je od Acerbisa enostavno mre bit kvalitetno, še nikol nism slišou slabe stvari o njih :worship:

Tale uporaba v vseh vremenskih razmerah me mika :) K jst se vozm do prvega snega ali poledice, v dežju in mrazu. Verjetno ma kakšne termo podloge. Morm mal poklicat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LIBERTY PANTS - These all-purpose pants adapt to nearly any atmospheric condition, thanks to the liner with a water-resistant and breathable membrane. Ideal for off-road use, they are also a valid alternative for road trips because they are light and comfortable even after prolonged use.

dot.jpg Material: Polyester 600D with PU cover dot.jpg Mesh polyester liner dot.jpg Waterproof zippers dot.jpg Fast closure snaps on the waist dot.jpg Inner leg fibre reinforcement in the area that is in contact with the chassis

Ima kdo izkušnje s takimi hlačami ? Se obnesejo v vseh vremenskih pojavih ? Zanima me kako se obnese tole v mrazu ter dežju. Treba met kak dežni kombinezon al je to,to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Nosi kdo Acerbis body armour? Kakšne so številke? Če npr. ponavadi nosiš L je tudi Acerbis L, al majo kakšna čudna odstopanja? Zanima me konktretno Acrerbis Scudo 2.0. Je sploh že kje v Sloveniji zastopnik?

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
pred 2 urami, tomaz69 pravi:

Ekstrmno predrago! Že v delta team krško so IXS yamaha ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!