Skoči na vsebino

Intimni frizeraj by SHARKi & Pirrulz


pirrulz

Priporočene objave

Mislm,....zaprto je rekla, A NE VIDŠ DA DELAMO, MATR :fight2:  :fight2:

Ja par ur me ni ... pa se nič ne dogaja :fight2:

ZEBEMEPAŠEVEDNOPRESS :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja par ur me ni ... pa se nič ne dogaja  :fight2: 

ZEBEMEPAŠEVEDNOPRESS  :fight2:

No, to pomeni če naju ni tuki , da se nekej dogaja. DELAVA VALE, DELAVA. Delo in tipkanje pa ne gre skupi. :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to pomeni če naju ni tuki , da se nekej dogaja. DELAVA VALE, DELAVA. Delo in tipkanje pa ne gre skupi. :grrr  :grrr

Samo se ti vadi :nono: ... ziher si jedu, ne pa delal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se ti vadi  :nono: ... ziher si jedu, ne pa delal  :P

pizda še na malco nisem mel cajta it. itak pa zdaj že od prejšnjega tedna ne jem sendvičev z žemljicami. Se jim raje na delu posvečam :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda še na malco nisem mel cajta it. itak pa zdaj že od prejšnjega tedna ne jem sendvičev z žemljicami. Se jim raje na delu posvečam :grim

Pirrulz, si že probu tud z smetano. Zadeva je več kot uporabna. Po pedenanju pa sm opazu da jim prav blagodejno dene čebelji med (lipov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz, si že probu tud z smetano. Zadeva je več kot uporabna. Po pedenanju pa sm opazu da jim prav blagodejno dene čebelji med (lipov)

S smetano tudi že, ja. :grim čebelji med pa je prijetna osvežitev. ti pa povem da tudi tekoča čokolada al sladki greh ni prav nič napačna zadeva za fino jezično masažo, pol ko so že golice. :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam občutek, da se bosta vidva od vse te smetane in čokladnih dodatkov zredila, napihnla, bosta k balona dva, pol pa nauta mogla več med noge :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D-D, nekam dost si ti vrtiš okol frizeraja, nč  ti ne sme bit nerodno, korajža velja, te bova prov lepo obdelala.

Ja veš jz sm lo zahtevna stranka,... nevem, nevem, če mi bosta znala vse želje izpolnt :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš jz sm lo zahtevna stranka,... nevem, nevem, če mi bosta znala vse želje izpolnt  :hmm:

res ne vem od kje ti ta dvom, kako sploh morš na kaj tacga pomislt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nista še nobene svoje umetnine gor pripopala,...

sej piše intimni, če ne veš je tle zajeto več pojmov,

seveda z dovoljenjem pa lahko tud kero gor prlepmo, mogoče boš pa ti tolk korajžna in nama to dovolila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej intimne umetnine,... to še ne pomen da nesmeš nč gor prpopat, to mora bit tko k frizure na glavi, sam poglej kok je revij, pa modnih revij, slik,....

ajajaj slabo strategijo mata vidva... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej intimne umetnine,... to še ne pomen da nesmeš nč gor prpopat,

Škoda, ker nisem imel takrat v apartmaju fotoaparata pri roki, ko si se preoblačila iz kopalk v tangice. Uf bi bilo kaj za gor pripopat.

Še dobr, da imam fotografski spomin :devil:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je blo tolk za vidt  :blush:

a je blo pobrito, da ni blo nič za videt? :hmm: Oziroma! A je blo tako zaraščeno, da ni blo nič za videt? :grim :grim :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je blo pobrito, da ni blo nič za videt?  :hmm: Oziroma! A je blo tako zaraščeno, da ni blo nič za videt?  :grim  :grim  :lol:  :lol:

stari ti si pa dons kr zaposlen vidm

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ti si pa dons kr zaposlen vim

precej, ja... sem bil v eni vlki firmi na nekem sestanku, pa da ti vidiš strai moj, kaj tam enih vulv okoli hodi - če je pol neurejenih, je to biznis za znoret. :OK: Bova ene dva tedna samo to firmo prek mela. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precej, ja...  sem bil v eni vlki firmi na nekem sestanku, pa da ti vidiš strai moj, kaj tam enih vulv okoli hodi - če je pol neurejenih, je to biznis za znoret. :OK: Bova ene dva tedna samo to firmo prek mela.  :grim

si vizitke potallal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vizitke potallal?

ofkors. ene par pa sem jih tudi malo za ritko pobožal, tako da so občutle magic touch Intimnega frizeraja. Biznis zagotovljen. pa glede na urejenost mislim ,da še jih niti z vapom ne bo treba prej spucat. :OK: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ofkors. ene par pa sem jih tudi malo za ritko pobožal, tako da so občutle magic touch Intimnega frizeraja. Biznis zagotovljen. pa glede na urejenost mislim ,da še jih niti z vapom ne bo treba prej spucat. :OK:  :grim

a je tuki kakšen smeško k ma jezik do kolen in je čist slinast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tuki kakšen smeško k ma jezik do kolen in je čist slinast

menda ga ni. pa ga tudi menda ne bo. sem pred kratkim v enem topicu prosil za smeškota, ki serje en kup dreka, pa mi ga tudi niso zrihtali. :hmm:

Pa če smo že pri tem, lahko bi zrihtali tudi enega s pobrito vulvo, a ne? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda ga ni. pa ga tudi menda ne bo. sem pred kratkim v enem topicu prosil za smeškota, ki serje en kup dreka, pa mi ga tudi niso zrihtali.  :hmm:

Pa če smo že pri tem, lahko bi zrihtali tudi enega s pobrito vulvo, a ne?  :grim

bo treba dat moderatorju za pir, moderatorki pa uredit ONO, pol pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba dat moderatorju za pir, moderatorki pa uredit ONO, pol pa bo

ja, maš prav. to so pač investicije, ki so nujne, jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še zmeraj nista dovolj prepričljiva...preveč administratorskih in reklamnih poslov jemata in se ne posvečata strankam...samo upata da bosta delala - delata pa nič (pač konkretno delala - frizure pa ...)....mi kot tipični slovenčki ki radi prvo ceno pogledamo, pole zadevo na slikah da nas nihče ne vidi si pogledamo,pol predebatiramo za šankom,pol nekaj časa mencamo,pol prosimo prjateljico da gre z nami,pol gremo še prej na enga takratkega za pogum in pole potisnemo prjateljico v obdelavo in pole se hvalimo kako smo mi to vse lepo izpeljali - potrebujemo konkretne zadeve za videt - ne pa bla,bla...pa naj vam biznis ne spolzi skozi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!