Skoči na vsebino

Intimni frizeraj by SHARKi & Pirrulz


pirrulz

Priporočene objave

Nekam tih sta dones :xx: vama je zmankal besed :grrr

Jz mislm, da mata že konkurenco, tale je sicer mal drgačna, pa vseeno....

post-2158-1106137014_thumb.jpg

post-2158-1106137034_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam tih sta dones :xx:  vama je zmankal besed  :grrr

Jz mislm, da mata že konkurenco, tale je sicer mal drgačna, pa vseeno....

Dela je ful, kaj pa misliš. :grim

Kje pa je to točno - grem poleti na Češko, pa bom malo kvazi konkurenco potipal (dobesedno) :grim :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zaenkrat bi raj pr konkurenci kej vložu da se mi poveča.....pač govorim o možnosti kapitalskega vložka - v dobre stvari je potrebno vlagat....ideja pa ni slaba - kaj če bi vidva k sta verjetno magnet za ženske dušce tud strigla tko mal bolj seksi opravljena - pa ne si kej mislit - pač jaz bi vama finančno pomagal, ma želim da se zadeva splača in da laufa...ma še zmeri slabo kaže...sploh pa sreda ZAPRTO!!!...ma to nisi verjet - pa fanta - JUGA je že razpadla!!!!...zdej smo v EVROPI - je treba delat!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm reku sm uradno, tko se vsej mejčken prikrije dohodek,

sm bolj me skrbi za jutri k ma partner RD. Kaj bo znjim, al bo lahko delal al bo cel dan sm :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm reku sm uradno, tko se vsej mejčken prikrije dohodek,

sm bolj me skrbi za jutri k ma partner RD. Kaj bo znjim, al bo lahko delal al bo cel dan sm :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Borili se bomo, dragi partner, borili se bomo do konca! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaprto ob sredah,.. jao, pa kdo je še to dons vidu  :eek:  :grrr  :grrr

To je luksuz, ki si ga lahko privoščijo samo najboljši. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kaj pa dons boš ti sploh v stanju kej narest, al si še dons vzameva free :hmm:  :hmm:

ČUVAJ POSU, DOBAR POSU

Huh, zaenkrat še mam kar mirne roke, kriza bo tam proti dvanajsti. :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: :beer1:

Takrat bomo pa rekli: Frjizjerjaj dons ni več spljoh. Ima jedan od hetefa rjojstnji djan. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, a takole???

oo ne ne... se bo treba mal več potruditi.... pobriti in potem pofarbati se znam tudi sama..... jaz hočem metuljčka iz dlak...... in potem, če bo dobro narejeno MOGOČE pustim pofarbati.........

Aja, kdo od vaju pa striže in kdo farba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej tudi še tega nimata dorečenega.... ajajajaj... to bo pa še dolgo trajalo....

grem jaz kar k drugemu frizerju......

KAJ?!? Vse je že dorečeno, ampak vsake pizdarije pa tudi ne moreva vesoljni javnosti obelodanit. Si že slišala za poslovne skrivnosti? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ?!? Vse je že dorečeno, ampak vsake pizdarije pa tudi ne moreva vesoljni javnosti obelodanit. Si že slišala za poslovne skrivnosti? :grim

to pa že ni poslovna skrivnost, če poveš kdo barva kdo striže,... :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao.... če je to skrivnost, potem me vsa zadeva precej skrbi.

Lej, mogoče tvoji roki bolj zaupam, kot Sharkovi (I wonder why :lol1: ) in mi je to pomemben podatek......

in kako naj se potem hudiča odločim ali pridem ali ne, če niti tega ne vem?

Ko se jaz naročim pri frizerju se prav pri svojem. Imam OSEBNEGA frizerja in vedno hodim samo k njemu.... nikamor drugam.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao.... če je to skrivnost, potem me vsa zadeva precej skrbi.

Lej, mogoče tvoji roki bolj zaupam, kot Sharkovi (I wonder why  :lol1: ) in mi je to pomemben podatek......

in kako naj se potem hudiča odločim ali pridem ali ne, če niti tega ne vem?

Ko se jaz naročim pri frizerju se prav pri svojem. Imam OSEBNEGA frizerja in vedno hodim samo k njemu.... nikamor drugam.......

No, kako naj ti potem midva zdej poveva katara roka ti bo bolj pasala, pridi sprobej, in potem boš mela OSEBNEGA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Sharki in Pirrulz!

Tole bi sicer spadalo tudi v temo o :SS , pa sem po tehtnem premisleku ugotovila, da bom tuki napisala ... kaj se videla ... :cry:

... danes mi je prvo jutranjo kavo postregla ženska :fredy: ...

Najprej sem mislila, da še spim :eek:, ko sem se vščipnila in ugotovila, da sem še vedno na istem mestu ter da tudi sodelavec gleda :eek: .. sem od groze skoraj :SS ... teta v poznih srednjih, ki je prinesla kavo je imela brke :cry: ... ampak ne kakih dlačic, brčic, kocin ... neeeeeeeeee imela je dobesedno čisto prave brke pod nosom :fredy: ... še zdaj me je groza, ko se spomnim :cry: ... tako, da vaju naprošam, da se odpravita na dotični kraj (lokacijo vama javim po PMju) ... ker bi imela par ur dela, da tisto grmovje pod nosom uredita ...

bogsigavedikajimašelekjedrugje :eek: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale čik bi ji v usta zatlačla vžigalnik sfrizirala pol pa sam še vohala spečene kocine .)

Sanda ... :SS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!