Skoči na vsebino

MK Raubritter


Priporočene objave

Ja poznam jih nekej, in moram rečt da so v redu fantje, ki prirejajo dobre moto žure :OK:

Kakšen se mi zdi njihov klub :? A ni to čudn vprašanje, motoklub kot motoklub, skupina prijateljev, ki so naredil motoklub v svojem kraju, hodijo po motozborih pr nas in v tujini, vsaj en pameten in skoraj edini motoklub v okolici KR .)

Sicer je pa tud eden od njih tuki na forumu, pa bo že on povedal ostalo, pa tud se mi zdi,da na njihovi strani piše vse kar moraš vedet o njih .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jest jih dober puznam, poznam tud 5 članov (Suzuki bandit, yamaha fazer, kawasaki gpz, kawasaki kle500, pa še en ma enga choperja)

Z banditam sm se tud že pelu

zanimajo me pa vaša mnenja o tem klubu

kar se mene tiče so :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jest jih dober puznam, poznam tud 5 članov

Ja no kaj pa pol sprašuješ.

Glede mnenja pa, kva pa pričakuješ da bo folk povedal druzga kt to, da so v redu fantje, sej to so itak več ali manj vsi motoristi :D

P.S a se ti ne zdi da ti mal preveč sprašuješ na temu forumu .)

lp cagiva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no kaj pa pol sprašuješ.

Glede mnenja pa, kva pa pričakuješ da bo folk povedal druzga kt to, da so v redu fantje, sej to so itak več ali manj vsi motoristi :D

P.S  a se ti ne zdi da ti mal preveč sprašuješ na temu forumu .)

lp cagiva :)

btw: a se teb zdi d je forum narejen samo ga gledanje pa odgovarjanje .)

sej, če nobeden neb spraševal bi forum propadel .)

tega si pa seveda nobeden ne želi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: a se teb zdi d je forum narejen samo ga gledanje pa odgovarjanje  .)

Ne sploh ne, sam v prvi vrsti je namenjen resnim vprašanjem in posledično koristnim odgovorom .)

in ne nekim vprašanjem,ki ne spadajo v ta del foruma ampak bol v rubriko kr neki :)

Pa ne mi zamert, jaz ti hočem sam dobr, ampak dej preden odpiraš kakšno novo temo, rajš mal bol pobrskej po iskalniku in poišči podobno temo,ki že obstaja.

Ker če mene trenutno vprašaš si trenutno nočna mora moderatorjev no.1 :D

Sicer pa me pot včasih zanese tud v vaše kraje, tko da enkrat med sezono se oglasim in lahko kakšno tud ob piru rečeva al pa ob soku,če ti je to ljubše :)

lp cagiva

P.S ups!! sploh nisem opazil,da sem postal vseved :yea1:

hvala,hvala, za čestitke res hvala!! :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sploh ne, sam v prvi vrsti je namenjen resnim vprašanjem in posledično koristnim odgovorom .)

in ne nekim vprašanjem,ki ne spadajo v ta del foruma ampak bol v rubriko kr neki :)

Pa ne mi zamert, jaz ti hočem sam dobr, ampak dej preden odpiraš kakšno novo temo, rajš mal bol pobrskej po iskalniku in poišči podobno temo,ki že obstaja.

Ker če mene trenutno vprašaš si trenutno nočna mora moderatorjev no.1 :D

Sicer pa me pot včasih zanese tud v vaše kraje, tko da enkrat med sezono se oglasim in lahko kakšno tud ob piru rečeva al pa ob soku,če ti je to ljubše :)

lp cagiva

P.S  ups!! sploh nisem opazil,da sem postal vseved :yea1:

hvala,hvala, za čestitke res hvala!! :lol1:  :lol1:  :lol1:

no, čestitke od mene, jst sm pa drgač iz Škofje loke, u kranj pa hodim u šolo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chat U 2 :angry2: .)

Mk Raubritter :OK: , upam da bomo letos prespali na zboru, da bomo lahko kašno :beer2: spili :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chat U 2 :angry2:  .)

Mk Raubritter :OK: , upam da bomo letos prespali na zboru, da bomo lahko kašno :beer2: spili :yea1: .

a si ti član kšnga MK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besnica :hmm:

đa ni iz tle una simona(simona iz besnice), ki je pri sanjskemu đamirju sodelovala...jo poznam ja...po televiziji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC

Tole je že čist :topic: , ampak TC, tukaj si pa čist mimo sfalil. Čist ziher ni bila nobena iz te Besnice v Sanjskem moškem. Bi jaz to vedel! :grim

@motoristico :)

Če jih poznaš, kaj potem sprašuješ. Pojdi na njihov sestanek, pa boš videl kako in kaj! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besnica :hmm:

đa ni iz tle una simona(simona iz besnice), ki je pri sanjskemu đamirju sodelovala...jo poznam ja...po televiziji...

ne, tc, tista je iz Pesnice pri Mariboru... Si preveč riti pa joške gledal, pa premalo poslušal, kaj punce govorijo ... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK RAubriter se mi zdi gut klub. Se pojavljajo, so aktivni, prirejajo gut žurke(zimske in lčetne) in nasplošno se fejst fantje ...in dekleta seveda!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK RAubriter se mi zdi gut klub. Se pojavljajo, so aktivni, prirejajo gut žurke(zimske in lčetne) in nasplošno se fejst fantje ...in dekleta seveda!!!!

se strinjam s tabo, dekleta so pa res fest :OK: (dve sta moji sestrični), drgač se pa vlik družm z člani, sam sem še premlad za včlanitev v klub, pa tudi izpita A kategorije nimam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo, dekleta so pa res fest  :OK: (dve sta moji sestrični), drgač se pa vlik družm z člani, sam sem še premlad za včlanitev v klub, pa tudi izpita A kategorije nimam  :(

saj ne rabiš izpita ali motorja, dosti da se ga napiješ na kakem srečanju in pogledaš (posliniš) striptease :devil: :slap:

PS: ne leti na dotični klub, samo nasvet kako boš pobližje spoznal širšo SLO sceno :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne rabiš izpita ali motorja, dosti da se ga napiješ na kakem srečanju in pogledaš (posliniš) striptease  :devil:  :slap:

PS: ne leti na dotični klub, samo nasvet kako boš pobližje spoznal širšo SLO sceno  :ninja:

na motozborih sem že biv (se ga tud napiv), sam rad bi postal član kluba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tko prašam, k me je lih slučajn zanimal  .)  .)

OK, mladenic.... forum ni enako kot chat.

Ustavi se, zadihaj.

Da ne bojo moderated posts padl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je mogoče že kdaj kdo slišal za MK raubritter, ki ima svoj sedež v besnici

Kakšen se vam zdi? je tu mogoče kakšen član tega MK????

link:

http://www.mk-raubritter.com/

Jaz sem slišala za ta klub in moram rečt, da so fantje full vredu :OK: ! Nekaj jih tudi poznam! Ene bolj ene manj :naughty: ! Smo pa bili na njihovem žuru k mislim da je bil novembra, katerega so tudi dobr izpeljali zur! Drgač je pa na motosvetu njihov predsednik pod imenom Raubritter, če bi ga rad kej kontaktiru! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!