Skoči na vsebino

Yamaha Fazer 125


DDEAN1

Priporočene objave

A si že slučajno kdaj videl z kakšnimi Yamahami, Hondami..... se vozijo po Kitajskem in drugih deželah vzhajajočega sonca.

Za njihove razmere je tale Yamahca prou stroj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

A ste opazli tisto tablico pod masko....a tist je slučajno namenjeno tablcam odspredi. Tko se mi zdi da majo urejeno v Aziji... tko da je sigurno namenjeno tistmu trgu. Sam tam bo ta motor ko pr nas MV Agusta :doze:

P.S: Sam da si ne bojo slučajno zmislili tistga s tablco tud pr nas!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sam vozim fz6 fazer me je skoraj sram, da je to Yamahin proizvod z istim imenom kot moj model :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm tle je pa ena prednost Aprilie. Nikol te ne more bit sram da maš Aprilio ker nikoli nobene grde ne nrdijo... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm tle je pa ena prednost Aprilie. Nikol te ne more bit sram da maš Aprilio ker nikoli nobene grde ne nrdijo... :fredy:

A potem ti je tudi Aprilia Scarabeo 500 všeč?

Res si tale Yamaha ne zasluži imena Fazer. Sicer ste pa že sami prišli do ugotovitve, da je v EU ne bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud Scarabeo 500 mi ni napačna. V živo zgleda čist ql motorček, na slikah je pa res mau čudna mogoče za nekatere...

Vsi modeli Aprilij od letnika 2002 naprej so mi lepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sm se smeju za posrat :lol1:

Zdej pa ce dobr pogledam moped spoh ni tok napacn.

Una glava valda gre (ena sipca in okrogla luc), pa en diskič bi gor na monteru, pa mas za pomestu cist fajn masinco. Kokr je lahk tale fazerka pac fajn.

P.S.: Kaka bo pa kej cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej yamaha,ti si z novim fazerjom 600 in novo R1-ko pr men dubila zlo spostovanaja,sam tole ce das v proizvodnjo ti pa je oprostim :BUA:

pa a je to res,al so se eni zafrkaval pa mau sami v svoji garazi delal oklep pa dal na enga oldtimerja k ma se bobne

pa da ne govorimo o konjih,okej 15km sm se sprjaznu na nov zakon,sam oni pa dajo 10km :eek: kaj je z njimi

pa kej lahk tut ne zgleda,vzmetenje spredi ma navadni vilci,nima monoshocka vzadi

p.s. avspuh je tut grd

Popravljeno . Popravil DESMOSEIDICI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot smo že ugotovili je Fazerca nemenjana poševnookim(torej je naš trg nebo ugledal). Najbrž je tudi prirejena za njihove potrebe.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!