Skoči na vsebino

Sejem + Odpad (rabljene opreme..)


Fazer03

Priporočene objave

dvomim da je naše zdravstvo tak napredno da bi posebej vadili za motoriste... sicer pa bo to najbolj vedel kdo iz medicinskega foha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medicina ima denar pomoje majo rajši kar nove

bi ta to opremo rajši dal nekaterim k se po LJ vozijo čisto brez opreme se za majico z dovgimi rokavi nimajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo imajo to v VB. Pri nas se po moje ne bodo tega spomnili še kako leto, dve.

Počakaj še malo

medicina ima denar pomoje majo rajši kar nove

bi ta to opremo rajši dal nekaterim k se po LJ vozijo čisto brez opreme se za majico z dovgimi rokavi nimajo

Sam da majo za burek :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pomoje tega pri nas ni, čeprav ne bi bilo slabo, da medicinci malo potrenirajo te zadeve.. Snemanje čelade in ostale opreme pri težjih poškodbah zna bit kar delikatna in predvsem za poškodovanca zelo nevarna zadeva..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... ne vem, kaj se imajo tolk za učit. :hmm:

Na delavnici mi je bilo lepo povedano, kako se sname čelada - to lahko medicinci trenirajo tut s kakšno novo čelado nižjega ranga.

Kar se pa opreme tiče: oni samo režejo (tut zadnji primer, ko sem bil zraven, je bilo tako). Jakno prerezat pa tut ni tako zakomplicirano, da tega nebi znal, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa opreme tiče: oni samo režejo (tut zadnji primer, ko sem bil zraven, je bilo tako). Jakno prerezat pa tut ni tako zakomplicirano, da tega nebi znal, ane?

Si že kdaj poskusil z navadnimi škarjami rezat recimo kevlar ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že kdaj poskusil z navadnimi škarjami rezat recimo kevlar ???

Pokaži mi enega motorista, ko se po slovenskih cestah prevaža v kevlarski obleki :slap: Kevlar je na kritičnih mestih, ostalo je leder .)

In ja... sm ga že rezal in vem, da je zafu**** :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zakaj v ANGLIJO? :headbang:

Vem, da je možno rabljeno opremo pustit v prodajo ali v dar v Kočevju v MotoShop Palma.Upam, da to ni reklama ampak samo odgovor na temo.Tam je možno tudi nabavit novo opremo dobre kvalitete in ugodne cene.

Rabljena oprema se še vedno išče tudi ona slabša za kakšne vaške moto dirkače :kva2: , ki jim ni toliko pomemben izgled ampak samo, da je nekaj.

http://freeweb.siol.net/dmaric/index.htm

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez javnega razpisa žal ne bo šlo.....

Še malo sploh zdravstva več ne bo :headbang: razen če boš za sabo vlekel vrečo € :naughty: :topic:

lahko pa daš na R.K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tole verjetno spada v kakšno drugo temo ampak vseeno...

Ja z zdravstvam bo pa tk ratal počas zdej, ko je un zavarvanje za krajšo čakalno dobo, de bojo kmal skor vsi mel to dodatno in pol bo treba še eno ''vrsto'' nardit in še ekstra-ekstra dodatno zavarovanje...

In, ko bodo veljaki pametni na zavarovalnicah, v parlamentu in še kje sprevideli, da to ni vredu(slab image za državo) bo s5 tako kot je bilo do sedaj. Razlika pa bo samo ta, da boš pri vhodu v čakalnico meu en kup tablic(15X15cm) in kredo pa boš nanjo napisou kolk € si prpravljen plačat ta dan. Ko bo dohtr stopu v čakalnco pa boš dvignu tablo in bo vse skupaj špilalo po principu dražbe... Kakšen bo v čakalnici konec vzeu-pa kaj-saj se to že dogaja...

In pol pride Dr. Košir(ki je BTW moj osebni zdravnik ampak hvala kurcu nimam opravka z njim), ki da izjavo tedna za val 202. V njej zahteva, da debeli ljudje v blagajno vplačajo več od suhih... Naj povem še, da on dobnesedno sovraži debeluhe, motoriste in ljudi, ki spijejo več kakor liter vina/leto...

Mogu sem se izpraznit-zdej bom pa lepo spančkou... Nočko :zzz:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa oni, ki so vendarle suhi in zjutraj ne jedo, čez dan ne jedo redno in na prazen želodec vlivajo kavo?

Kako vem, da ne mara motoristov? Vrjetno zato, ker je moj osebni zdravnik, če nisi prebrau :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debeluhi, kadilci pa alkoholiki samo gužvo pa stroške delajo. :winkiss:

Prispevajo pa največ k blaginji države DDV+trošarina+trošarina+++++ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

:unsure: Ste že nabrali kaj robe , ste garaže pospravili ? Kmalu se bo zgodil bolšji sejem pri Vaških in sicer 5 . 4. 2008 . :rolleyes:

Kar pripravite se , bo kar dogajal ... :naughty:

post-5346-1205907634.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Ste že nabrali kaj robe , ste garaže pospravili ? Kmalu se bo zgodil bolšji sejem pri Vaških in sicer 5 . 4. 2008 . :rolleyes:

Kar pripravite se , bo kar dogajal ... :naughty:

Jaz bom prišel samo na en detalj... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve, kdaj in kje je kakšen sejem rabljene motoristične opreme?

Imam ene ženske hlače št. 34 za prodat, pa jih prek oglasov kar ne morem.

Hvala za info in Lp P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja je vsak let pr Rokovnjačih če se ne motim, Domžale. Pa Bolha, pa Salamonc, (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), Motosvet oglasi,.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja je vsak let pr Rokovnjačih če se ne motim, Domžale. Pa Bolha, pa Salamonc, (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), Motosvet oglasi,.........

Niso Rokovnjači ampak Vaški bojsi ponavadi prvo soboto v aprilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!