Skoči na vsebino

Sejem + Odpad (rabljene opreme..)


Fazer03

Priporočene objave

Motorist/ka ima pozimi več časa in premeče in "pospravi" po garaži in pri tem nemalokrat naleti na različne stvari, ki so še uporabne, pa so zaradi nakupa lepših, boljših ali novejših romale na police in omare. Pri tem imam v mislih tako moto opremo (tank torbe, dodatna oprema, ... ) kot tudi opremo za motoriste/ke: (jakne, čelade, rokavice ... ). V klubu VB se ukvarjamo z mislijo, da bi na koncu meseca aprila ali takoj po 1. maju organizirali enodnevni moto sejem; sedaj pa me zanima le vaše kratko mnenje.

Hvala in LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo prodano... Mam namreč kr neki robe za stara jajca pa literature po trajno nizkih cenah... En štant mi rezervirajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moje potrebe malce pozen datum (za 1. maja pade že prvi tedenski izlet v sezoni, in takrat je treba že vso potrebno opremo imet ki jo za to sezono potrebujem - govorim na splošno), drugače pa ideja ni slaba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz sem takoj za to, sam bi blo lohk mal prej. Mam eno tako lepo sharkovo rs2 next čelado, skorej nč rabljeno male velikosti, za prodat, bi prov pasala na tale sejem... :D ... pa verjetn bi se še kej nadl... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva naj bi bila v Domžalah ob AC Ljubljana-Celje (takoj ob izvozu iz AC). Predvideni termin pa je prva sobota v mesecu aprilu. Mislim, da je to še dovolj zgodaj glede na začetek sezone.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam en predlog! Naredte komisijsko prodajo kot na smučarskem sejmu... Bo več obiska pa robe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva naj bi bila v Domžalah ob AC Ljubljana-Celje (takoj ob izvozu iz AC). Predvideni termin pa je prva sobota v mesecu aprilu. Mislim, da je to še dovolj zgodaj glede na začetek sezone.

:OK:

Pa kakšno javno vabilo / obvestilo bi bilo treba nardit.

Je pa fajn, mam neki glih za zdilat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, jaz tudi. bi pa blo fino, da se ne bi samo ene par štantov postavlo, ampak da bi se nudilo tudi kakšno okrepčilo in napojilo: na primer ciganska-ups, romska- pečenka al pa kake klobasice al pa golaž al pa pečen pujs itd. Pa kaka (prebavljiva) muzika bi tudi lahko napolnjevala ozračje... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na primer ciganska-ups, romska- pečenka al pa kake klobasice al pa golaž al pa pečen pujs itd. Pa kaka (prebavljiva) muzika bi tudi lahko napolnjevala ozračje... :grim

dej pirrulz, ne jebi spet :whistle:

mogoče pa res :hmm: , še kakšen oder z štango, pa........

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!