Skoči na vsebino

Sejem + Odpad (rabljene opreme..)


Fazer03

Priporočene objave

jutri sejem BO :OK: , to je jasno,

.....zdele me pa sm še ena malenkost zanima :hmm: :hmm: , bo tam tud kakšen televizor, tko da si lahko ob 16:45 ogledamo še prenos rokometne tekme :hmm:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zdele me pa sm še ena malenkost zanima :hmm:  :hmm: , bo tam tud kakšen televizor, tko da si lahko ob 16:45 ogledamo še prenos rokometne tekme :hmm:

:whistle:  :whistle:

Pa kvalifikacije za MootoGP :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri sejem BO  :OK: , to je jasno,

.....zdele me pa sm še ena malenkost zanima :hmm:  :hmm: , bo tam tud kakšen televizor, tko da si lahko ob 16:45 ogledamo še prenos rokometne tekme :hmm:

:whistle:  :whistle:

to ja , stari - saj če ne pa je ziher kaka oštarija blizu, ki ma kišto :lol: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Televizija bo , muzika je , hrana je , pijača je , prodaja se , kupuje se , vi samo pridite in se prepričajte :eek:

Vreme bomo pa gor držal :OK:

post-5346-1113044469_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, zadeva deluje, iz neuradnih virov sem izvedel, da je svoj obisk najavila tudi zvezda včerajšnjega dneva, gospodična hladna Severnica, tko, da navali narode...jest sem neki malga celo zakkšeftal :OK: :slap: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Tale dež je stvar mal zamoču , sam sejem je pa kar uspel glede na vso mokroto . Ampak zagrizeni so pa prodajal in kupoval , tako , da nekaj kšefta je blo :OK:

:BUA: Škoda , ampak res škoda , da je vreme tkole zagodlo , saj drugač bi blo pa res super :OK:

:worship: Upamo , da bomo imeli za blagoslov 08.05.2005 več sreče :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jeba od jebe, tale dež :BUA:

nastavljeno ste meli vse okej, samo folka bi lahko malo več blo (pa to ni vaša krivda). Glede piva sem se itak že prej sprijaznil, da ne bo Laškega :doze: , tako da je to tudi šlo skoz. Glede hrane sem tudi itak že navajen, da kamorkoli grem, me faking PP zasleduje :ninja: . edino kar sem pogrešal je bil kakšen štant z aspirini, ker me je od muzike glava pekla (šifrerendkompani :wacko: ) .

drugače pa, kot rečeno, vse lepo nastavljeno in organizirano, samo vreme vas je zajebalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jeba od jebe, tale dež  :BUA:

nastavljeno ste meli vse okej, samo folka bi lahko malo več blo (pa to ni vaša krivda). Glede piva sem se itak že prej sprijaznil, da ne bo Laškega :doze: , tako da je to tudi šlo skoz. Glede hrane sem tudi itak že navajen, da kamorkoli grem, me faking PP zasleduje :ninja: . edino kar sem pogrešal je bil kakšen štant z aspirini, ker me je od muzike glava pekla (šifrerendkompani  :wacko: ) .

drugače pa, kot rečeno, vse lepo nastavljeno in organizirano, samo vreme vas je zajebalo.

:D Hvala za pohvalo :worship:

Glede aspirina bi se dalo urediti , sam mal bi mogu zaupit , ali :whistle:

Kar se pa tiče (šifrerendkompani) , se pa ne da vsem ustrešt :D , sory :oops:

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar sem pogrešal je bil kakšen štant z aspirini, ker me je od muzike glava pekla (šifrerendkompani  :wacko: ) .

stari, da ni tebe bolela glava od prepiha :whistle: v šotorju,...to sm jest že dostkrat opazu, da me boli od teh prepihov.....

drgač pa :OK: :OK: :OK: super, razen dežja,....pa še neki sm prodal tko da sploh :OK:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo fajn ja.. :OK: , kljub temu, da nism nič prodala.. no, dobr, razen enih rokavic.. pa še te so "na pol" prodane.. :hmm: :blink: ...

Sem pa po zaslugi nekoga, k dela odlične vitraže, odnesla več s seboj, kot sm pa prnesla.. Kaj imajo skupaj veze vitraži in sejem rabljene moto opreme? :hmm: :D ... Ja, SHARKi je bil priden, pa je prnesu svojo umetnijo pokazat.. :blink: ... vitraže... :grim , med drugim tudi take fine obeske za okrog vratu.... Pa še ena slikca za zravn :D ... Hvala SHARKi :grim :worship:

post-3379-1113291163.jpg

Pa da ne bo preveč :topic: ... sejem je bil ok, mogoče bi blo več ljudi, če bi bil sonček, je pa res, da bi se mogla pa mogoče tudi jaz mal prej tam prkazat...

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Help!

Kdo ve, kje je najbližji odpad (japonskih) motornih koles čez mejo (v Italiji, Avstriji ali v Nemčiji). Za svoj matacikl bi rabil nekaj uporabnih kosov.

Za pravilne odgovore, kakršenkoli naslov in tel. št., se Vam že vnaprej zahvaljujem.

Bog vam povrni!!!

mene bi tudi zanimalo, eden je naprej od Graz-a , sam kje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ja, ne vem no.. zdej, če bo tko k lansk let, k je lil k iz škafa, folk je bil pod šotorom tm, k je bil šank, pa k se je pekl,... Pod drugim šotorom se je pa zmrzval notr v blatu in "prodajal", tko eni štirje.. Pol je to brezveze... Ja, ja, ja, .. če bi bil lepši vreme... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobrodošel bi bil sejem rabljene opreme :oK

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!