Skoči na vsebino

Royal Enfield


ui

Priporočene objave

30 minutes ago, vandrovec said:

Jutri ga bom poslikal...mislil sem takega, ki je opremljen z lučmi.

 

Se mi zdi, da nisem napisal, da je primerljiv. :slap:

Ti kar slikaj, vem kaj je trial sem imel dva v zadnji 16.letih. Z lučjo ali brez, nima sedeža. :)

Si napisal, da vleče na trial. Pustiva zdaj to, da ne sesujeva teme.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko berem take komentarje o lomljenju se mi utrne misel - koliko od vas je že imelo probleme z einfildom oz. ste bili zraven na furi ko se je to zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Bullet je tehnolosko na nivoju guzzija falcone, izvedba pa ojoj. Vsakic ko smo sli skup na furo je kolega sraufal kar naprej. pa ni se dalo do pule brez zapletov. nov iz trgovine, enkat okrog 1997. Po enem letu  lezaj na gredi, po dveh menjalnik, ventile stelal tedensko nosilcki  za blatnike, zmigavce menjani vsi v eni sezoni..ce je to mal podobno bulletu...je strel v koleno. Za 2-3 jurje dobis hondo transalp ali yamaho xt ki tud ce je 20 let stara dela bols in dlje kot to cudo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. V indiji sem bil v grupi kjer smo rentali motorje za voznjo po okolici. Sam sem bil na mopedu, takrat sploh se nisem vozil motorja. So se pa kvarli vsi, tako mopedi kot RE. Po tekocem traku. Pa se noben ni sekiral, ne mi, ne tisti ki so rentali. Indija je kar je, ce se ti kam mudi, potem nisi za tja.

Za njihove razmere je to cisto ok motor, vozis se itak nekje med 30-50, ce gres 80 je to noro divjanje. Motor je tam delovni stroj, z njim pripeljes pridelek z njive in druzino v sosednjo vas, ne pa da vijugas po gmajni.

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super..potem bullet ni za kupovat..s hymalajčkom bo pa še malo za počakat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

za evropsko ceno himalayan-a se še ne ve kakšna bo .. continental gt je 5100gbp v angliji.. za himalyan se pa špekulira .. celo okoli 10000 sem zasledil - no to ne bo šlo ..

glede na cene po svetu - kjer se primerja bmw g310  in kawasaki z300 / versys 300 - bi moral biti cena himylayan-a nekje med 5000 in 5800e..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Hej,

Je kdo ali pozna koga ki je kupil RE Himalayana v Sloveniji?

 

Zanima me nakup, in kje v Sloveniji bi ga lahko servisiral pod garancijo.

 

Motor sem vozil v Indiji, in ga enostavno pogreša, zgleda dobro, ima dober navor, preprost in zabaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Oventrop pravi:

Hej,

Je kdo ali pozna koga ki je kupil RE Himalayana v Sloveniji?

 

Zanima me nakup, in kje v Sloveniji bi ga lahko servisiral pod garancijo.

 

Motor sem vozil v Indiji, in ga enostavno pogreša, zgleda dobro, ima dober navor, preprost in zabaven.

@menihkar vem, oziroma si ga je uvozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Oventrop pravi:

...Je kdo ali pozna koga ki je kupil RE Himalayana v Sloveniji?

Zanima me nakup, in kje v Sloveniji bi ga lahko servisiral pod garancijo.

Si kontaktiral @Jernej C, ki se je javil en post pred tabo, ravno v zvezi s tem modelom? Je pa res, da se od takrat (Junij 2018) ni več oglasil tule na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Oventrop pravi:

Zanima me nakup, in kje v Sloveniji bi ga lahko servisiral pod garancijo.

Sodeč po izkušnjah tele gospodične ali tehle avanturistov RE Himalayan popolen "šrot" že ni...

Gdč Noraly ga je preizkusila na poti iz Indije v Evropo (tudi preko slovenije, letos avgusta)

Skupino na poti preko zamrznjenega Baikala bo spremljal in posnel Claudio se ga spomnite (LWR, LWD...)

Pa da vidimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem dobil odgovor uporabnika Jerneja C.

 

Itchy Boots sledim, motor sem vozil na jugu Indije, čez Keralo in Tamil Nadu, zadeva je v Indiji pol cenejša, če rabiš da se ti kaj prilagodi, pride lokalc z varilcem in ti našvasa gor stojalo za pivo če bi želel, servis je pa v vsakemu zaselku, in stane ekvivalent našega kosila.

 

Motor je sanjski za indijce, dobro zgleda, hitrosti preko 80 so na indijskih cestah želja po smrti, in ker se na motorju vozi vsa roba, je velika potreba po navoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
On 12/13/2019 at 5:32 PM, MiNa said:

Sodeč po izkušnjah tele gospodične ali tehle avanturistov RE Himalayan popolen "šrot" že ni...

Gdč Noraly ga je preizkusila na poti iz Indije v Evropo (tudi preko slovenije, letos avgusta)

Skupino na poti preko zamrznjenega Baikala bo spremljal in posnel Claudio se ga spomnite (LWR, LWD...)

Pa da vidimo....

 

Noraly - jjine objave ba you tube so super in tudi mene zanima , če ga je možno kupiti kje v bližnji evropi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 1. 2020 ob 11:51, BostjanE pravi:

 

Noraly - jjine objave ba you tube so super in tudi mene zanima , če ga je možno kupiti kje v bližnji evropi.

Lp

https://royalenfield.com.hr/

nov 36000hrk brez njihovega ppmv (verjetno dmv)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!