Skoči na vsebino

zvočniki za žurke


Priporočene objave

zanima me kakšne zvočnike mi priporočate. rabim jih za žurke, prostor je velik 28m2 . sedaj imam 240W RMS v sobi (velika je 10m2).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kakšne zvočnike mi priporočate. rabim jih za žurke, prostor je velik 28m2 . sedaj imam 240W RMS v sobi (velika je 10m2).

Ce je to res 240W je vec, kot prevec, je pa res, da najbrz mislis, 240W, kot jih napisejo proizvajalci, kar pomeni, da ce jih imas 100 je kar veliko....

Mi imamo za bend ozvocenje cca 400w, pa lahko vecino slo. klubov cisto dostojno ozvocimo...

S cim bi jih pa poganjal? kaksna je koncna stopnja, na koliko Ohmih... Drugace pa nas kitarist izdeluje ozvocenja in boxe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je to res 240W je vec, kot prevec, je pa res, da najbrz mislis, 240W, kot jih napisejo proizvajalci, kar pomeni, da ce jih imas 100 je kar veliko....

Mi imamo za bend ozvocenje cca 400w, pa lahko vecino slo. klubov cisto dostojno ozvocimo...

S cim bi jih pa poganjal? kaksna je koncna stopnja, na koliko Ohmih... Drugace pa nas kitarist izdeluje ozvocenja in boxe...

240W RMS je res, ker na papirjih piše 440W MAX, 240W RMS

nove zvočnike bi poganjal z pojačevalcem na 4ohmih, ali bi bilo 500W RMS dovolj za prostor velik 28m2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj vrtite, kakšno muziko...drugače pa je omenjeno več kot preveč...letos za novo leto smo 2 dni preživeli ob računalniku, mp-3-jih in navadnimi namiznimi zvočniki za računalnik...bolje ne bi moglo bit...sej smo itak peli zraven tako da moč ni bila pomembna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj vrtite, kakšno muziko...drugače pa je omenjeno več kot preveč...letos za novo leto smo 2 dni preživeli ob računalniku, mp-3-jih in navadnimi namiznimi zvočniki za računalnik...bolje ne bi moglo bit...sej smo itak peli zraven tako da moč ni bila pomembna...

vrtimo turbo folk musko (slo,balkan) pa komercialo

pa tud lightshow pa bliskavco mam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je že pravi disko.... :P

povej kje, da pridemo pogledat....sam musko boš malo spremenil.... .)

sj drgač ni lih disko :(

bi blo pa zelo lepo če bi biv :OK:

mam pa lightshow za 17k sit, kupu sm ga pri coradu

in bliskavico za 10k sit, tudi pri conradu

sem pa iz okolice škofje loke

saj bi si kupu še neonke pa kristalno kroglo pa umetno meglo, samo trenutno šparam za motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrtimo turbo folk musko (slo,balkan) pa komercialo

pa tud lightshow pa bliskavco mam

A, sorry, to pa pol ne vem (nocem vedeti) samo z musko se ukvarjam... Tole se pa glih ne kvalificira kot le-ta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sošolec mi ponuja 5.1 sistemske zvočnike (za hišni kino) + ojačevalec

zvočnik so 4ohmski in imajo skupno moč 500W RMS, vse skupaj mi ponuja za 60.000 SIT, oboje je rabljeno šele en mesec (rekel mi je da preveč zbijajo da bi jih imel v sobi, zato jih prodaja)

zvočniki pašejo na mojo mešalko in lepo delujejo, vandar jih še nisem preizkusil v svojem prostoru

ali se mi nakup splača (on je dav za nove zvočnike in ojačevalec 80.000 SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvočniki pašejo na mojo mešalko in lepo delujejo, vandar jih še nisem preizkusil v svojem prostoru

ali se mi nakup splača (on je dav za nove zvočnike in ojačevalec 80.000 SIT)

da splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, sorry, to pa pol ne vem (nocem vedeti) samo z musko se ukvarjam... Tole se pa glih ne kvalificira kot le-ta.

Se popolnoma strinjam :worship: :worship: :yea2: MI že vemo kaj se posluša ane Einherjar

5.1 sistemske zvočnike (za hišni kino) + ojačevalec

zvočnik so 4ohmski in imajo skupno moč 500W RMS

500W RMS za 60k Sit :hmm: :hmm:

Men se zdi malo premalo dnarja. To itak sam jst pravim. :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi jaz pri kitaristu narocil koncno stopno 500W - navadno stereo jebo, brez kakih zvocnikov in podobno - bi me prislo cca 70-100k - pa bi bilo tocno to kar je receno...

tko pa za male dnarje 5.1 sistem pa cela kurbarija??? Yeah right.

Sicer pa, glede na to, da se ne bo muska vrtela ampak un bizantinski cigu-migu melos, je tko al tko vseen. Cim tisje bo, bolje bo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti priporočil vsaj enkrat do dvakrat močnejšo končno stopnjo in pa jasno tudi temu primerne boxe. Za poslušanje takšne glasbe je daleč najboljša jakost vsaj 20% preko meje kjer ti priteče kri iz ušes. Najbolje pa je, če ti uspe kje dobit ojačevalnik metafor, ki ga potem zaporedno vežeš. To te pa odpihne v momentu, ko dojameš vso globino tvojega brezna.

Drugače bi ti pa lahko pomagal to tega tudi manualno, če bi recimo menjala za atx-a. ;) :devil:

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti priporočil vsaj enkrat do dvakrat močnejšo končno stopnjo in pa jasno tudi temu primerne boxe. Za poslušanje takšne glasbe je daleč najboljša jakost vsaj 20% preko meje kjer ti priteče kri iz ušes. Najbolje pa je, če ti uspe kje dobit ojačevalnik metafor, ki ga potem zaporedno vežeš. To te pa odpihne v momentu, ko dojameš vso globino tvojega brezna.

Drugače bi ti pa lahko pomagal to tega tudi manualno, če bi recimo menjala za atx-a. ;)  :devil:

pa dj nehi mi že s temu atx-am :angry: k sm že en mesec nimam več

sicer je pa to čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Danes sem dobil tale

zvočnik.

Popolnoma nora zadeva - končna jakost se veča s površino na kateri stoji.

Recimo - malo okno ali veliko okno.

Že na pisalni mizi deluje enkratno in je dovolj 15% glasnosti.

Velik je pa kot otroška pest in zaradi tega neverjetno uporaben v raznih norih situacijah.

Recimo od žura pa do okna avtobusa, ko se človek pelje v mesto in bo cel avtobus poslušal posnetek na

mini SD kartici. Zvoki seveda po izbiri: od konjskega prdeža do posnetka

Ave Mairje z Londonskim kraljveim sinfoničnim orkestrom in Pavarottijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil tale

zvočnik.

Popolnoma nora zadeva - končna jakost se veča s površino na kateri stoji.

Recimo - malo okno ali veliko okno.

Že na pisalni mizi deluje enkratno in je dovolj 15% glasnosti.

Velik je pa kot otroška pest in zaradi tega neverjetno uporaben v raznih norih situacijah.

Recimo od žura pa do okna avtobusa, ko se človek pelje v mesto in bo cel avtobus poslušal posnetek na

mini SD kartici. Zvoki seveda po izbiri: od konjskega prdeža do posnetka

Ave Mairje z Londonskim kraljveim sinfoničnim orkestrom in Pavarottijem.

Ej, dobra zadeva, kupim takoj, sam povej kakšno napajanje pa ima (baterije,polnilec) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, dobra zadeva, kupim takoj, sam povej kakšno napajanje pa ima (baterije,polnilec) ?

Saj piše na spletni strani:

baterija, ki se polni prek USBja v PCju (prenosniku, TVju .. .)

Malo poglej po internetu (tudi na YTube imaš nekaj filmov) ...

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj piše na spletni strani:

baterija, ki se polni prek USBja v PCju (prenosniku, TVju .. .)

Malo poglej po internetu (tudi na YTube imaš nekaj filmov) ...

Koliko časa pa zdrži ko enkrat nafilaš? Me zanima k ma kolega eno manjšo brunarco za fešte sam je brez štroma

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primeru da ima 3,7 V LiIon/LiPo akumulator z recimo 1800 mAh (CE jih ima toliko), ob nazivni moci 5 W RMS to pomeni 5 W / 3,7 V = 1,35 A, 1,8 Ah / 1,35 A pa pomeni 1,333 ure, kar znese uro in 20 minut.

Tukaj upostevaj se kitajsko kapaciteto (pomnozi krat 0,8), kitajske vate (pomnozi z 2) in to, da muzka ni sinus, in v povprecju popapa polovico nazivne moci ko razbija na polno (krat dva).

Potem pa upostevaj se cloveski faktor - to da nimam pojma kaksen akumulator vsebuje (krat X), in dobis podatek z eno neznanko. :)

ce hoces muzko 24/7 si pa kupi se eno kitajsko cudo ki ima rocico za rocno sukanje in USB kabel - isci pod geslom emergency usb charger.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa zdrži ko enkrat nafilaš? Me zanima k ma kolega eno manjšo brunarco za fešte sam je brez štroma

Tega nisem testiral.

Na vsako vprašanje ti bodo gotovo odgovorili v firmi Anni. Na njih spletni strani je telefon, pokličeš prodajo in ti dajo vse podatke.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!