Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

kaj je bolje da izoliram izpušno cev ali zavorno cev, ker me muči da sta zelo blizu in kolikor vem ni najbolje gret zavorno tekočino.

(ni vidno, placa dovolj, ugodna rešitev, morda trakovi, lahko je tudi kakšna senvič pločevina)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 12 urami, smasher pravi:

Kaj bi rad original, poglej na subito.it nekaj časa je bila ena rdeča v trstu, cela 400eur.

Lahko tudi od kakšne druge honde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je vseeno pol "vprašaj" kitajce, kaj ti manjka cel izpuh al samo zadnji del? Če samo zadnji del dej en univerzal retro luk pa je. Aliexpress al pa ebay imata sigurno kaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dobavitelj mi je poslal dva napačna nova izpuha zato prodam oba komada po ceni 35 eur/komad.
Z dotičnimi izpuhi imam dobre izkušnje. Po 25kkm še vedno kot novi, ne puščajo pri spojih in ne rjavijo. Skratka, dobra kvaliteta za ugodno ceno.

Ponudbe na zs prosim, hvala
Prevzem v LJ

1496392484_deliveredpipes25112019.jpg.996dc704510c993e14fbcd4863dd56d2.jpg

specs.jpg.c94fdfc5850502157a6bfcc3088e8255.jpg

 

Popravljeno . Popravil Dimen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ker imam na motorju dokaj glasen izpuh razmišljam, da bi preventivno (zaradi policajev) ovil db killerja z vato oz. protihrupno podlogo. Zanima me ali se pozna kaj na zmanjšanju decibelov?

https://www.louis.eu/artikel/silent-spor-premiumt-exhaust-stuffing/10027021?filter_article_number=10027021&list=88b0fcbc7a25dcc80d68239207d24665#reviews

https://www.louis.eu/artikel/universal-exhaust-silencing-mats/10027038?list=0af59801d976d202735430c90dd4686b&filter_article_number=10027038

Če prav razumem je najboljše in najlažje fiksirat z neti?

https://www.louis.eu/artikel/craft-meyer-blind-rivet-set-with-pliers/10003802

 

Je že kdo to delal, kakšne imate izkušnje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, J.a.m.e.s pravi:

Ker imam na motorju dokaj glasen izpuh razmišljam, da bi preventivno (zaradi policajev) ovil db killerja z vato oz. protihrupno podlogo. Zanima me ali se pozna kaj na zmanjšanju decibelov?

Dj dj dj .. kaj zaradi policajev .. to je znamenje staranja in odraščanja :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, mene zanima če kdo ve, če ispušni lonec Honde NC750 od letnika 2016 , paše na letnik 2014.

Hvala za odgovor.

image.png.ac9fcddc3b554b9d8f00e44e0633f83e.pngimage.png.9a0c0ec33e34d4854879283a2c3b431f.png

Popravljeno . Popravil ksx
napaka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ksx pravi:

Pozdravljeni, mene zanima če kdo ve, če ispušni lonec Honde NC750 od letnika 2016 , paše na letnik 2014.

Hvala za odgovor.

image.png.ac9fcddc3b554b9d8f00e44e0633f83e.pngimage.png.9a0c0ec33e34d4854879283a2c3b431f.png

bo kar tule prava tema za vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, ksx pravi:

Hvala. 

jaz bi preveril na ebayu, če aftermarket ror paše na en in drugi letnik, potem tudi original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje, kar zadeva izpuhe, pa bom kar tule vprašal, glede na to, da je tema kar aktivna.

Na mojga Ducatija 1098 sem namontiral nazaj original rore. Prej sta gor bla Akrapota. Sedaj mi v vožnji pri zapiranju gasa malce ''poka'' oz. brbota (hehe, ne vem, kak bi se drgač izrazil), v bistvu ne gre za močno pokanje, ampak za...pizda, ne najdem pravega izraza... kot da malce poklja. Z Akrapoti tega pojava ni blo. Kako se da to rešit, brez da bi obiskal mehanika (sploh ne vem, če se da sedaj zarad te ''koronce'' oz. ''viruska'' do njega pridet) oz. je to kaj slabo za ventile, mašino itd., lahko pride do kakšne škode? Treba kaj nastavit, lahko sam to zrihtam? Sem bolj laik v avtomehaničnem smislu, čeprav sem se s tem Ducatijem že dost stvari naučil pošraufat in porihtat. Ne bi si rad delal dodatnih stroškov z morebitnim popravilom... Če ni nič narobe s tem, pol se ne bom brezveze sekiru, kljub nadležnemu brbotanju.

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/20/2020 at 12:45 PM, RSV Mille said:

Lep pozdrav!

Imam eno vprašanje, kar zadeva izpuhe, pa bom kar tule vprašal, glede na to, da je tema kar aktivna.

Na mojga Ducatija 1098 sem namontiral nazaj original rore. Prej sta gor bla Akrapota. Sedaj mi v vožnji pri zapiranju gasa malce ''poka'' oz. brbota (hehe, ne vem, kak bi se drgač izrazil), v bistvu ne gre za močno pokanje, ampak za...pizda, ne najdem pravega izraza... kot da malce poklja. Z Akrapoti tega pojava ni blo. Kako se da to rešit, brez da bi obiskal mehanika (sploh ne vem, če se da sedaj zarad te ''koronce'' oz. ''viruska'' do njega pridet) oz. je to kaj slabo za ventile, mašino itd., lahko pride do kakšne škode? Treba kaj nastavit, lahko sam to zrihtam? Sem bolj laik v avtomehaničnem smislu, čeprav sem se s tem Ducatijem že dost stvari naučil pošraufat in porihtat. Ne bi si rad delal dodatnih stroškov z morebitnim popravilom... Če ni nič narobe s tem, pol se ne bom brezveze sekiru, kljub nadležnemu brbotanju.

Hvala za odgovore!

Skode za ventile nebo.

Predvidevam da je bil narejen remap za Akrapota in ima motor bolj bogato mesanico/vec bencina. 
 
Potrebno bo flashat ecu na original.. nevem pa ce se ti to res splaca delat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Zakaj misliš, da se ne splača? Sicer ne vem, kako to poteka, koliko stane, kje se to zrihta (verjetno na kakšnih večjih servisih, npr. AS Domžale), vendar če ni cela znanost to zrihtat in da ni predrago, bi to blo fino nardit...mislim povrnit na standard flash ECU. Če ne zarad drugega, za odpravo nadležnega ''prdenja'' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kako utišati preglasen lonec?

Deluje menjava volne?

Nameril sem cca 107 db, dovoljeno 94 na 4000 obratih...

Gre se za hurric rac1, homologiran .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa original nazaj :P

sicer pa kr vem si tut še kaj drugega odstranil pred motažo slip ona...tak da...jeba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo,

 

 upam da tole ni že kje napisano pa sem spregledal. Skratka, gre za Dominator izpuhe iz Poljske. Ko sem nazadnje gledal, ni bila možna homologacija, sedaj pa piše, da se da določene modele homologirati v EU. Zanima me, če je kdo že namontiral njihov izpuh in kakšne so kaj izkušnje? Se zavedam, da najbrž ni neki vrhunskega, ampak cena je pa tudi precej nizka.

https://dominator.pl/en_BE/index

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da še zaključim tole: izpuh sem potem naročil (okroglega, najcenejšega) in ga včeraj tudi dobil  - dostava je trajala 5 dni. Naročil sem ga preko njihove eBay trgovine, ker je  poštnina nižja in ni provizije za PayPal.

Prvi vtis je pozitiven, izdelan je zelo solidno, ima tudi 5 let garancije. Zvok je na BMW F800R v originalu itak obup, tako da je s tem kar razlika - je  precej globlji in opazno bolj glasen, pa ne pretirano (zraven dobiš medium DB Killer). Poleg tega je pol lažji od originalnega in tudi konkretno ožji, po moje zgleda precej bolje. Za kaj več pa bo itak treba počakat na malo višje temperature.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!