Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Imam eno vprašanje, in sicer imam Kawasakija ER-5 in iščem športni izpuh za ta motor.Ali mogoče kdo ve na kateri strani naj pogledam.Probal sem že sebring,marving ,shacal,gianeli,arrow,leovinci ma skratka vse, pa nikjer nč ne najdem. Če ma kdo naslov bilokatere strani (samo ne te ki so vzgoraj napisane)in bi mi jih napisalbi mu bil zelo zahvalen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič!!!????

Drugače pa na yahoo poglej za linke er-5!

Kaj ti rabi nov izpuh?Zvok,moč,izgled!

Npr:za moč-motor se da drugače 'navit' as gpz 500

za izgled-se dobi dokaj poceni auspuh

za zvok-modifikacija obstoječega pufa-dej probi dat roko na

konc izpuha, cca 2 cm stran!Noro poka!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si ga naredi, sploh ni težko...

Samo glej da bo pošteno narejen da te ob strokovnem lepljenju ne bodo zezali zaradi tega...

LP, ElB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da razen "doma narejenega" izpuha za tvoj motor neboš našel. Motor ni športen in povpraševanje je zelo verjetno premalo, in je zato izdelava izpuha za proizvajalca premalo zanimiva.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups...pozabiol sem ti odgovoriti na vprašanje: D&D, Micron, Yoshimura, Remus, BOS, Quill, Wolf, Termignoni, Scorpion, Devil, Shark, V&H, Two brothers....

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolk so pa kaj cene pri njemu?

Glede na to,da so ročno delo in ne masovna produkcija...ZELO SPREJEMLJIVE.

Meni je pred dvema letoma naredil izpuh,rolbar,nosilec za torbe vse skupaj za 50k sit.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega jih tudi dela, zelo profesionalno, moram rečt, če te stvar zanima, pošlji mail pa ti sporočim telefonsko.

Jih pa dela za vse motorje, sebi je naredil za MILLE-ta, pravkar dela za eno VTR-ko, cena je pa tam okrog 35.000,00 če se ne motim...

Aja, dela jih pa že kar nekaj let, tako da ni frišen, ampak že izkušen na tem področju...

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net

Bilo kuda, drekavac svuda

Popravil/a - drekavac dne 17/02/2002 ob 21:20:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdravo,

speed, ko boš kaj našel kako dobro varijanto to prosim sporoči na formu, ker jaz mam tudi er-5 pa me je začel malo glas motit, ker mi je začel nekam cvilit. Samo mislim, da je pri tem motorju problme v tem, da moraš zamenjat cel izpuh, ne pa le "denfer".

lp,

zagi

kolikor sem jaz gledal kataloge, dobis za er-5 lahko tudi samo lonec in ni treba menjati kompleta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ne vem, če je primerna stran ampak: s katerimi oziroma kakšnimi sredstvi odstraniti črne fleke od škornjev z izpuha, namreč sopotnica se je spustila mal prenizko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

------

s katerimi oziroma kakšnimi sredstvi odstraniti črne fleke od škornjev z izpuha

------

probi s polir pasto (pasto-ne tekočino!!!)...pri meni deluje odlično

Popravil/a - marauder dne 08/04/2002 ob 14:51:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

------

s katerimi oziroma kakšnimi sredstvi odstraniti črne fleke od škornjev z izpuha

------

probi s polir pasto (pasto-ne tekočino!!!)...pri meni deluje odlično

Popravil/a - marauder dne 08/04/2002 ob 14:51:22

Oz. Kupi enega od univerzalnih cistil Italijanskih proizvajalcev (zdi se mi da je zadeva neki kao DEXT.....), je v šprici kot razna ostala cistila za dom oz. za steklo, pošpricas, pet sekund pustiš in obrišeš, ..... ni blema.

Isto svinjarijo tut fantje v Elisi uporabljajo za pucanje, ...saj je flaška z razpršilom cca 500 SIT, ...jst imam polovico že dve leti!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...jst imam polovico že dve leti!

pohvalno,da jo imas....samo vcasih jo moras tudi UPORABITI

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...jst imam polovico že dve leti!

pohvalno,da jo imas....samo vcasih jo moras tudi UPORABITI

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Amm, ja!? Shit! Sem vedu da sem neki pozabu, a to k' not manjka je potem izhlapel? 4 Bad!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIRKO

Lep pozdrav !

Imam Yamaho R-6, letnik 1999, in se odločam za nakup izpuha Akrapovič. Vzel bi recimo samo lonec (karbonski)... Zanima me, ali kdo ve kakšna je točna cena, predvsem pa me zanima, ali bo lonec "pasal" na že obstoječe "krivine". Trenutno imam gor izpušni sistem od Yamahe R1, karbonski, ki je 7 kg lažji od original od R6.

Ko kupim akrapoviča bom oba izpuha prodal (od R1 in od R6, oba original)... Če koga zanima naj pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wings je čista kopija Akrapoviča pa še dost cenejši je !

Sem ga mel lani na suzi GSX-R 600, letos na GSX-R 750 in dobro dela !

Pa ne okol govort !

Popravil/a - IKE dne 13/04/2002 ob 10:29:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

VIRKO

Lep pozdrav !

Imam Yamaho R-6, letnik 1999, in se odločam za nakup izpuha Akrapovič. Vzel bi recimo samo lonec (karbonski)... Zanima me, ali kdo ve kakšna je točna cena, predvsem pa me zanima, ali bo lonec "pasal" na že obstoječe "krivine". Trenutno imam gor izpušni sistem od Yamahe R1, karbonski, ki je 7 kg lažji od original od R6.

Ko kupim akrapoviča bom oba izpuha prodal (od R1 in od R6, oba original)... Če koga zanima naj pove

Jest sm tut zamenjal za Akrapovica (titan), vendar predlansk let, pa sem dal za njega 110 cukov, karbon pa je bil takrat okol 90 cukov, original sem pa kar lepo stran vrgel(oz. mi ga je mat, kr se je valjal po uti, pa so se notr zaredile suhe juzine...) Izgled - bozanski, zvok - bozanski, cena - ne tok bozanska, skupna ocena - odlika (zal sem ga ze malo spraskal, ker sem bil u Grciji lansk let, pa so mal torbe visele cez njega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Wings je čista kopija Akrapoviča pa še dost cenejši je !

Sem ga mel lani na suzi GSX-R 600, letos na GSX-R 750 in dobro dela !

Pa ne okol govort !

Popravil/a - IKE dne 13/04/2002 ob 10:29:37

Kja jaz tu vidim neko reklamo???? hmmmmmm

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kdo od vas ze slisal za izpuhe firme archimoto? (saj ne vem ce sem prav napisal). Rad bi vedel kaj vec o tej firmi. Nekdo pac prodaja kawasaki zzr 250 pa ma gor 2 v 1 izpuh od te firme.

10x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Iščem nekoga, ki bi znal sam narediti auspuh od cilindrov naprej. Prosim pomagajte če koga poznate ali jih delate sami mi pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz odgovorite.Lahko tudi direktno na mail:

uzzy@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enmu motoristu je clanek o privatniku, k dela izpuhe za vse vrste motorjev- prilagodi ga tvojim željam (izgled, moc, navor...). Morem rect, da gleda zadeva ost licno! Ce maš poisci, lohk ti pa tud jest!

kroker@volja.net

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!