Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Air/Fuel modul. Nastavis razmerje. Ce samo lonec menjas, vrjetno ne bo potrebe. Se tudi nekateri OEM ecu-ji prilagodijo na novo...

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Roger G. Jagger pravi:

Air/Fuel modul. Nastavis razmerje. Ce samo lonec menjas, vrjetno ne bo potrebe. Se tudi nekateri OEM ecu-ji prilagodijo na novo...

menjam celotni sistem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog; poskusi najprej brez in ce je presibko razmerje, dodas AFM. Ce bos delal tudi na zajemu zraka kaj, se znebil katalizatorja(-ev), potem zna biti potreba po AFM.....!

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo mogoče kako je z garancijo in menjavo (celotnega) izpuha? Oziroma zanima me, kaj vse lahko sploh menjaš da ne posegaš v garancijo (ročke bremza/kuplonga? žmigavci?...). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se ne vem, če spada lih v to temo. Skratka prodam izpušni sistem G&G za Ducati 999

Izpuh je primeren še za 

Ducati Monster S2R1000 - 2006

Yamaha MT 03 - 2006Triumph

Speed triple - 2006

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/ostala-oprema-za-motoriste/izpuh-g-g-ducati-749-999-1321900938.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 10 urami, Borutt pravi:

Vse, kar je glasnejše od originala, ni legalno. Simpl. 

Od kje ta ideja?

iziraider oprosti a to opozorilo je pa brez veze....

Enostavno prevec tega videl na lastne oči!!!!!!

Ne spomnim modela a original 86db poleg pa popolnoma nov z akrapovičem in db killerjem 92db....in to kar trdi naš borut pac spet ni res!

Zelo,zelo malo nas ima drug izpuh zaradi teže in NE zaradi glasu!

Pač "športni" izpuh je "vedno" tudi z db killerjem glasnejši a še vedno v zakonskih določbah koliko db je lahko največ v prometu...

Tudi na pisto te spustijo le  če nisi preglasen!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Vse, kar je glasnejše od originala, ni legalno. Simpl. 

sej nisem nič drugega pisal, verjemi pa, da v kolikor samo anuliraš flap valve, ni prav nobene razlike pri zvoku. Je pa razlika pri živcih, ko ti servo ne riba. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Od kje ta ideja?

iziraider oprosti a to opozorilo je pa brez veze....

Enostavno prevec tega videl na lastne oči!!!!!!

Ne spomnim modela a original 86db poleg pa popolnoma nov z akrapovičem in db killerjem 92db....in to kar trdi naš borut pac spet ni res!

Zelo,zelo malo nas ima drug izpuh zaradi teže in NE zaradi glasu!

Pač "športni" izpuh je "vedno" tudi z db killerjem glasnejši a še vedno v zakonskih določbah koliko db je lahko največ v prometu...

Tudi na pisto te spustijo le  če nisi preglasen!!!!

o izpuhih bomo v temi izpuhi, ko bom poste lahko premaknil, kar pa se tiče zgornje slike, zadeva tako ali tako ni legalna (ni katalizatorja, izpuhi so race varianta), je pa lepa :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

... iziraider oprosti a to opozorilo je pa brez veze....

Glej, drži se tem in spoštljive komunikacije, pa bo vse ok. Ugibanja o raznih farmacevtskih receptih so popolnoma odveč.... S tem tule končujem to komunikacijo. Hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Od kje ta ideja?

iziraider oprosti a to opozorilo je pa brez veze....

Enostavno prevec tega videl na lastne oči!!!!!!

Ne spomnim modela a original 86db poleg pa popolnoma nov z akrapovičem in db killerjem 92db....in to kar trdi naš borut pac spet ni res!

Zelo,zelo malo nas ima drug izpuh zaradi teže in NE zaradi glasu!

Pač "športni" izpuh je "vedno" tudi z db killerjem glasnejši a še vedno v zakonskih določbah koliko db je lahko največ v prometu...

Tudi na pisto te spustijo le  če nisi preglasen!!!!

Bom ponovil; vse, kar je glasnejše od originala, ni legalno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Bom ponovil; vse, kar je glasnejše od originala, ni legalno. 

ne bi rad, da se tule nabijamo, bom premaknil tako ali tako, ko bo možnost v pravo temo, ampak, to kar pišeš že vse vemo.

Lahko bi pa tudi jaz začel z eno trditvijo:

vse kar je vpisano v homologacijski kartonček je legalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ne bi rad, da se tule nabijamo, bom premaknil tako ali tako, ko bo možnost v pravo temo, ampak, to kar pišeš že vse vemo.

Lahko bi pa tudi jaz začel z eno trditvijo:

vse kar je vpisano v homologacijski kartonček je legalno.

Vsi tudi vemo, komu sem odgovoril. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Borutt pravi:

Vsi tudi vemo, komu sem odgovoril. 

Najprej meni, potem pa Šeširu :P

 

pred 52 minutami, maus pravi:

Kar je glasneje, kot je napisano v homologaciji, čeprav je homologiran, je nelegalno :P

 

Kar je glasneje, kot je napisano v homologaciji, čeprav je vpisano v homologacijski kartonček, je nelegalno :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, se zanimam za R-77 za Hondo

 

Na strani od Louis.de pravijo da je zdaj Homologacija MOŽNA za ta slip-on z EU certifikatom.

Slovenija je namreč v EU, torej bi se to dalo homologirati?

 

image.thumb.png.0f6ebec63512aed75e8a4ea4b512a054.png

 


YOSHIMURA R-77 

Exhausts
 
Yoshimura

one of the world's most respected names for exhaust systems, rear silencers and tuning parts for the race track. Experts and aficionados are constantly in raptures at the innovations, quality and incredible performance of these products from Japan. That's certainly true for the Yoshimura R-77 Slip-on Rear Silencer.

EU type approval; no entry required in the vehicle papers

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam en problem pri homologaciji izpuha (slip on) pri svojem Banditu 600 stvar pa je taka: kupil sem izpuh Exo7 inox oval, s certifikatom na homologaciji pa so me zavrnili, ker na certifikatu in navodilih za montažo/garancija pišejo različni podatki (navodila so pod znamko Exo7, certifikat pa pod "Polo"). Obrnil sem se na prodajalca, da kontaktira dobavitelja in dobil odgovor, da je certifikat OK, ker je bil izpuh takrat certificiran pod tem imenom kasneje pa je proizvajalec zamenjal ime (na naslovu napisanem na certifikatu je sedaj firma GPR, Exo7 pa kao firma v Franciji).

Kaj naj naredim v tem primeru?

 

Hvala že vnaprej za vaše odgovore in morebitne rešitve :grupni:

LP, Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!