Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Iščem nekoga, ki bi znal sam narediti auspuh od cilindrov naprej. Prosim pomagajte če koga poznate ali jih delate sami mi pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz odgovorite.Lahko tudi direktno na mail:

uzzy@email.si

WINKS auspuhi, jaz popolnoma zaodovoljen. Dela pa jih na Ptuju.

Kontakt : 041 / 728 - 365

E-mail : info@wings-silencers.com

Ima pa tudi svojo internetno stran, kjer boste našli modele, cene, fotke in kmalu tudi zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem jih imel na VTR 1000f (wings) moram napisat da so bili 1A! Zvok je bil se veliko bolj brtalen (bombniški) koz z Arow ali Acrapovic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je na prejšnjem motorju naredil auspuhe Janez Jureš, ki ima delavnico na Hradetskega v Ljubljani (Kodeljevo). Naredil mi je kromirane krivine in rostfei lonce. Glasnost in obliko je prilagodil mojim željam - krasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Za lonce pejt pogledat na Jamovo, malo preden/za se zavije k interšparu vič boš videl tablo za izpušne sisteme pa zaviješ kontra od špara med bloke. Ne moreš falit. Izgledal so super lonci, ima ovalne in okrogle, cene pa nekako od 25-45kSIT.

Aja, pa majstr jih sam dela, tako da je oblika-velikost-glasnost po želji.

LP

Ali misliš Vitomirja Jankovca - DeVito izpuhi.

Ta mojster je res pravi mojster. Dela tudi za avtomobile, super roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

<_< A pozna kdo kakšno internet stran za izdelavo auspuha.... :ph34r: izdelava od nule do konca :ph34r: ...kakšne materiale uporabljati? B) itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ti premaknem tole v skuterje?! :huh: ......pozabil si "samo" cca. 20+ znamk. :rolleyes:

akrapovic glede na tehnologijo.s tem da yoshimura & termignoni niso veliko slabsi.odvisno od motorja in namena.razne kopije a la arrow so pac kopije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor mam Akrapoviča :D , odkar pa sem slišal Wingsa, nisem več siguren :unsure:

Torej, kar se (izključno) zvoka tiče, so tudi boljši od Akrapoviča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej anketi pa ne bom glasoval, me spominja na vprasanje al so boljse jabolke, hruske ali dunajski snicl. Vprasanje je prevec splosno.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič je bolj za najdražji izpuh...pa yoshimura tud...anketa ni popolna med omenjenimi bi pa akrapoviča izbral...glede cene-moči-dostopnosti-imena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so bili ze tisti auspuhi katere ste opevali par mesecev nazaj, ki imajo baje najboljši zvok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo pomankljiva annketa !! :angry:

Drgač prisegam na Wingsa. Super je - boljši in cenejši od Akrapoviča! Definitivno, sprobano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač prisegam na Wingsa. Super je - boljši in cenejši od Akrapoviča! Definitivno, sprobano!

Daj ti to sporoči Hondi pa Kawasakiju pa Apriliji in ostalim, ki se matrajo z Akrapoviči. Se jim tud ne sanja v čem je rešitev njihovih težav. >>> Wings!!! :D :lol: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razne kopije a la arrow so pac kopije.

Tudi kopije so na trziscu :unsure: in anketa je splosna :huh: in ne sprasuje po originalu :) ampak po uporabnikovem mnenju ;)

Torej jo je treba dopolnit z raznimi arrowi, Lipniki... :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem za Akrapoviča, ...ampak dejansko manjka vsaj ene 4-5 firm ki bi morale biti na seznamu.

Hmm ker je najboljši, ... po zvoku ??? Pa ne me jebat to je tok subjektivno, k kera od 3 manekenk za Wonderbra je najboljša!

Hmmm po diagramih moči in navora in teži pa heh, se mi zdi da ima samo Akrapovič za vse rore objavljene diagrame in ostalo navlako od tehnikalij.

Ehhh, sladoled pa noge na mizo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAHTEVAM!!!! da se nadgradi tale anketa... bi bla zelo zanimiva če bi bla prow zastavljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so bili ze tisti auspuhi katere ste opevali par mesecev nazaj, ki imajo baje najboljši zvok?

No sem se že spomnil. Marving so bili če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!