Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Ali je treba po montazi izspuha Wings ali pa kakega drugega(JJS...) na novo nastelati fergazer ali ne???Se pravi če menjam samo lonec??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je lonc ful odprt, ponavadi to zahteva dvig igle za eno pozicijo

za začetek pustiš tko kt je in kontroliraš barvo svečke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odstranš odvečno plastiko iz zračnega filtra , povečaš dize , naštelaš uplinjač ...ma da poka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tega(EAG) pa še nisem slišal!Enduraš a ti maš odstranjeno to plastiko,drugo dizo itd.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kdo dela izpuhe za 2t motorje. Mam motor Yamaha tdr 125 letnik 95 avspuh je tak zakrivljen tko kot pr kaksni kroski ma pa katalizator not pa tih je . Pa kje je kaksn k dela to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kdo dela izpuhe za 2t motorje. Mam motor Yamaha tdr 125 letnik 95 avspuh je tak zakrivljen tko kot pr kaksni kroski ma pa katalizator not pa tih je . Pa kje je kaksn k dela to?

veliko jih je...npr. v Motoristu(reviji) imaš na zadnjih straneh podatek kdo izdeluje motorje in za kake tud....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jest bi pa prosu za pomoč,in sicer me zanima če paše izpuh od cbr600f,letnik 99.,na cbr600f letnik 01.-02.,hvala za morebitne odgovore! :) :unsure: :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A pa tile kste jih tule nastevali nardijo tud avspuh za chopper al pa cruiserja? Pa al je kdo posebej dober in priznan pri taksnih izpuhih?

najboljš da pokličeš...tam se pomeni z par ljudmi in povej kaj pričakuješ od avspuha...vprašaj malo za ceno ker avspuhi so lahko dragi...za čoperje dela en v Žireh fajn avspuhe....preglej ta novega Motorista če ga imaš...tam imaš par informacij....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Cene so res lahko visoke. Vrjetno bom pa prisev cenej do normalnega glasu (samo za to se mi gre), kot pa z nakupom originala.. preko 200.000 SIT.

Kdaj pa je izsev novi motorist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je kšn majstr za tele izpušne sisteme,ki bi še posebej dobr znou nardit al pa da bi bil vsaj pripravlen nardit izpušni sistem za enduro...je 125 pa 2takten tko d ne vem če bi ravn vsak hotu se ubadat s takimi malimi rečmi...sam vseen bi vprašu koga če bi kej naredu!

Kšn nasvet kdo bi se mogoče ubadu s tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je kšn majstr za tele izpušne sisteme,ki bi še posebej dobr znou nardit al pa da bi bil vsaj pripravlen nardit izpušni sistem za enduro...je 125 pa 2takten tko d ne vem če bi ravn vsak hotu se ubadat s takimi malimi rečmi...sam vseen bi vprašu koga če bi kej naredu!

Kšn nasvet kdo bi se mogoče ubadu s tem???

A pa se tebi splaca menjat izpuh? Zakaj bi ga pa menjav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa se tebi splaca menjat izpuh? Zakaj bi ga pa menjav?

Ja kaj pa vem...namen mam met motor samo še eno sezono(nekje čez zimo 04/05 mam namen prodat)tko da se mi 100%no ne splača dajt mal več kt 60k SIT za Giannellija k izdeluje izpuhe za moj motor sam bi pa dal tja do ene 40k če bi mi ga gdo sam naredu :hmm:

No sploh še ne vem...bi dobil sploh kje koga k bi za 40k al mn naredu avspuh :? ...mal dvomm?!?Sam poklicu pa pozanimu bi pa se!

Ja menu bi ga zato ker je ta original tih pa mam glas skori kt skutrčk pa še zablokeran je večinoma samo avspuh na tem motorju tko d če Giannellija gor dam bi šu motor okol 140+ tko d če bi mi pa kdo sam naredu bi pa motor mel mal bolši zvok pa še šu bi mal več(zdej gre 100-110 <_< )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa vem...namen mam met motor samo še eno sezono(nekje čez zimo 04/05 mam namen prodat)tko da se mi 100%no ne splača dajt mal več kt 60k SIT za Giannellija k izdeluje izpuhe za moj motor sam bi pa dal tja do ene 40k če bi mi ga gdo sam naredu :hmm:

No sploh še ne vem...bi dobil sploh kje koga k bi za 40k al mn naredu avspuh :? ...mal dvomm?!?Sam poklicu pa pozanimu bi pa se!

Ja menu bi ga zato ker je ta original tih pa mam glas skori kt skutrčk pa še zablokeran je večinoma samo avspuh na tem motorju tko d če Giannellija gor dam bi šu motor okol 140+ tko d če bi mi pa kdo sam naredu bi pa motor mel mal bolši zvok pa še šu bi mal več(zdej gre 100-110 <_< )!

za manj kot 40k sit dobiš ziher avspuh za 2-t zadevo...jst sem dal za Wingsa 53....tako da dej se informirat pri kateremu pa javi koliko se gibljejo cene...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za manj kot 40k sit dobiš ziher avspuh za 2-t zadevo...jst sem dal za Wingsa 53....tako da dej se informirat pri kateremu pa javi koliko se gibljejo cene...

;)

Ja no to bi blo super če bi dubu š kšn tolarčk cenej...bom mal povprašu pa povem kako pa kaj!

Mogoče gdo ve za koga ki bi vedu da izdeluje tud za takele motorčke avspuhe d ne bom kr km klicu??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Yamaha Virago :rolleyes: XV250S: Je kdo poskusil zamenjati, je zamenjal, izpušne cevi in če se je pri celi zadevi razen cene še kaj drugega pokazalo?? Morda miciceno večja moč :naughty: . Hotel sem sneti lonce, da bi jih očistil in spoliral in videl da je zadnja cev od cilindra do lonca čisti blef !!??? Izpušne cevke bi bile dobre le za vodo pri bojlerju!! Kaj pa zvok po zamenjavi? Nekje sem prebral, da so pri Yamahi za Virago 250 razvili izpušni sistem, ki zveni bolj "moško" :unsure: . Saj originali so mi všeč, le prejšnji lastnik (eden izmed!!) je z njim padel in so lonci in krom spraskani in obtolčeni :huh:. Če ima kdo lepe originale za prodat naj mi pološči ponudbo!!

A ja, tudi tank za bencin je udarjen blizu napajalnega cuclja. Je kje kakšen dober klepar? Saj motor mislim itak dati prebarvati.

Kaj pa naparjanje kroma na plastiko??? A kdo pri nas to dela??

PHUUUU, mislim da je dovolj! Pa ne moji ženi govort :fight2:

CYA ICY :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ti gre pri viragotu zgolj za zvok, potem le na original izpuhih od zadaj okoli odprtine z bor-masino naredi se par manjsih odprtin.......pri moji 125-ki je delovalo, seveda ce pa mas $ pol pa raj kupi kak drug auspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj originali so mi všeč, le prejšnji lastnik (eden izmed!!) je z njim padel in so lonci in krom spraskani in obtolčeni :huh:.

Najprej do kleparja potem jih pa das na novo pokromat pa te sigurno pride bolj poceni kot pa novi.

Drugače pa za zvok jih vzadaj naluknjaš pa malo vate ven pobereš, da so bolj votli pa funkcionira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej do kleparja potem jih pa das na novo pokromat pa te sigurno pride bolj poceni kot pa novi.

Drugače pa za zvok jih vzadaj naluknjaš pa malo vate ven pobereš, da so bolj votli pa funkcionira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!