Skoči na vsebino

Post festum FS8


Priporočene objave

TO JE OD SUZUKIJA, PRENESENO IZ STAREGA TOPIKA!

JE PRVI POST, KI JE NAJBOLJ ZANIMIV. OSTALEGA SE MI NI DALO PRENASATI.

Spodaj je tudi odgovor Perle, ki je bil originalen.

LP, Gregs

-------------

Hola!

Ja kva je zdej to - a vsi spite al kva??? Rise and shine, ljudstvo!!!

Kaj naj recem: ze zacelo se je tako tipicno motosvetovsko - vsi smo vedeli, kam bi radi prisli, a pravzaprav nihce ni cisto tocno vedel, kje se to gre. Sneg je padal mi smo se pa vozili... in porivali... in vozili... in porivali... in vozili... in porivali... jest sem bil ze cisto trd od tega sexanja (pa mal sem se bal une v stiklih), no potem je pa Kekec nasel zaporo na prednjih kolesih Frontere in mu je zacel delati 4WD in sexa je bilo konec. Potem smo se spustili v tak dir, da smo se ustavili sele kakih 5 km naprej od kraja dogodka. Pa obrnit in nazaj, da smo koncno prisli v gostilno.

Zanimiva, tale Slovenija - vsi smo se cudili, kako velika je, saj smo se do Kandrs vozili dalj kot v Portoroz poleti ko so ful kolone. Pa pravijo, da se stvari na mrazu skrcijo - ma kje pa, glih obratno, vam povem!

Potem smo naskocili vecerjo, jo premagali, prisla sta El in Mariacchi in smo peli in plesali dolgo v noc in se v jutro. vmes sta zaigrala tudo Hotschko in Lojzi, ki ni in ni hotel razumeti, da mu ploskamo samo zato, da bi nehal... Itaq je znal samo eno vrtico dveh pesmi: Lojzi je delavc, tisto s srcem ga je pa ze zjebalo. Potem je sel na pot s firmom Krstic, a je prisel le do "Nesretnik sam od malena" i gotovo vise...

Potem je zacel folk pocasi odhajati, in bolj sem jim razlagal, kako je to brez veze in da dejmo rajsi se malo plesat, manj so me poslusali - hja, story of my life - ampak kot se je kasneje izkazalo, sem imel prav...

No, malo pred tretjo (ali tam nekje) smo se tazadnji odkidali avte (hja, eni so morali tri, da so nasli svojega) in se odpeljali proti domu. Po kakih 25 km (kaj pa vem, eno uro smo se vozili med 20 in 30 kph) smo nasli nase drage prijatelje, ki prej niso hoteli vec plesati in so sli domov - ups, raje stat v kolono, ki se je nabrala, ko se je romunski tovornjak naguzil pocez cez cesto. Kaj se mi je fajn zdelo - pravica skazica sem rekel in tokrat pozel celo kar nekaj odobravanja. Potem smo preobuli zmrznjene stikle v prave cevlje in jih zavili se v toplo bundo (hvala Gregs!), pa cakali na cestno/vlecno sluzbo. Cez eno uro je prisla, ampak iz napacne smeri in ni mogla mimo... Bravo! Pa spet kaksno uro uzivanja na snegu v mrazu in temi (namesto da bi plesali!!!), potem se ja pa zacelo dogajati (bolje da ne veste, za kaj so privezali tovornjak!) in po neizmernih mukah je ubogi Romun le odpeljal, mi pa spet proti domu.

Vozili smo v strnjeni koloni, dokler nas na dve skupini ni presekal semafor pred avtocesto, kjer sem se jest, pricakujoc nadaljevanja zura navduseno drzal vozila pred seboj, dokler se nismo ustavili na pumpi v Domzalama, ker je Viragica morala lulat... no, tko je minil tudi drugi zur in potem smo sli pa res domov.

Sneg je medtem ponehal in malo cez 6 uro sem bil doma na Vrhniki. Kaj naj pa sedaj, glasbo sicer imam, ampak je zalostno sam plesat??? Pa sem vzel lopato in odkidal dvorisce in cesto, malo cez sedem pa od samega dolgega casa sel spat. Malo cez pol dvanajsto me je zbudila soseda, ki mi je prinesla svez topel jabolcno-borovnicni strudl... hej, kaj lepsega za zacetek dneva (no ja, pravzaprav se lahko spomnim se ene tudi zanimive stvari, ampak tole je motoforum, a ne).

No in tako je minilo se eno zanimivo FS... Vani opet padaju ona bela govna - ali: kakrsna drzava, tako vreme...

LP suzuki

--------------------------------------------------------------------

hehe, ZURERJI, FACE STE!!!

ni kej, glavni smo!!!

p.s.: upam, da boste/ste vsi srecno prispeli domov.

Perla

Popravil/a - gregs on 18/02/2002 04:23:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, no??? Ko takole gledam sneg skozi okno je ravno prav, da prečitam, kako fino ste se imeli.. Double the pain. :D:D:D :P:p:p

Kaj še vsi spite?

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENO URO VOZIL OD KANDRŠ DO LJUBLJANE. DO avtoceste je bila muka(čistomaloalkotazatopasnegatolkvečdaseniničvidelopress)potem pa je začel en ku..ev dež vendar je bilo boljekot sneg se je vsaj kaj videlo.

FS PREŽIVELI SNEG NAS JE ZMATRAL A VOLJE ZA NASLEDNJI FS JE ŠE VEDNO DOVOLJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kdaj bomo videli slike mask?

Brrrm

Lucky hočemo sliiiiiiiiiikkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

FS PREŽIVELI SNEG NAS JE ZMATRAL A VOLJE ZA NASLEDNJI FS JE ŠE VEDNO DOVOLJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še maškare. Ene so bile res super in zelo zanimive ampak jih ne bi našteval ker potem moram vse.Ampak najbolj sem se narežal miličniku. Je imel lisice in pendrik s sabo tako da za red in varnost je bilo poskrbljeno

FS PREŽIVELI SNEG NAS JE ZMATRAL A VOLJE ZA NASLEDNJI FS JE ŠE VEDNO DOVOLJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla ali kdo od aktivnih moderatorjev: prestavite zadnjih nekaj postov iz topika FS8 - 16.2 sem, da ne bomo se enkrat pisali isto.

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kandrse sem prisel sele po 22. uri (ni slo prej), kjer se je pa ze dogajalo. Eni so klepetali, drugi plesali nasploh sem bil pa prijetno presenečen, kolk dobrih bejb je med forumasicami. UF, UF!

Bolj je sla ura v jutro bolj smo plesali oz. noreli. Skratka ful zur.

Malo pred tretjo uro se je vse skupaj zacelo umirjati in vecina folka je ze odsla domov.

Cesta je bila odlicno zasnezena in slo je ful dobr na posrek, ampak samo do okolice Moravc, kjer smo se motosvetovci ponovno srecali v koloni. Romunski tovornjak (ob izvozu z avtoceste je falil smer za Maribor in po pomoti zapeljal proti Moravcam) je odneslo s ceste v jarek, pol je pa sofer nekaj motal in motal in namotal prikolico tako, da je z njo zaprl celo cesto. Med tem ko smo cakali na vlecno sluzbo sem se pocutil kot tisti folk v filmu Ko to tamo peva, v prizoru, ko so hoteli cez reko zapeljat avtobus. No po dveh in pol urah cakanja smo lahko koncno prisli mimo. Pol pa sam gasa v LJ in spat.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno, srecno, ob zvokih Metallice iz unih rovt s Fakerjem, ja hehe ...

V LJ sva ugotovila da v bistvu nisva vec tako zaspana in sva sla se v Ortota na eno pivo, pa je padla debata o minimotu, kombinezonih etc.

Zur je bil pa super, ko smo enkrat gor prisli v une rotve

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 17/02/2002 ob 17:23:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, slike so MEGA!! Jutri jih pošljem Noisu, da ne boste predolgo ugibali, kako je blo.

Sicer pa žur sto na uro, nkol pozabu.

Nkol tud ne bom pozabu tistih dveh ur, ki smo jih preždeli na zasneženi cesti, opazovali in se norčevali iz ubogih šoferjev, pa nesposobnih milič... ups, policistov, pa cestarjev itn...

Tudi s tega neveselega dogodka mamo dokazno slikovno gradivo, da bomo lahko potomcem iz naslanjača razlagali, kako smo Motosvetovci združeni v dobrem in v zlem.

Ni kaj, Motosvet si res zasluži en hip, hip, hip, HURA!!

Burn to be wild

Popravil/a - lucky dne 17/02/2002 ob 21:13:41

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2,5 ure do doma - pri takih vremenskih niti ni slabo

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehhe, jaz sem klical Greggsa in Tadeja ko sem naletel na oba romuna -- kua za hudiča sta tam delala mi ni bilo jasno... -- v glavnem, sem hotel rect, da naj nikar ne hitite domov, ker bo ocitno se trajalo...

V glavnem, z Lee Dee sva cakala enih 5 minut, nato sem kao sel pogledat kaj delata, pa je ravno zacel lezt malo po hribu navzgor in je tolk odmaknil zadnji del, da je moj Clio ravno sel mimo...

Mater, sem ze mislil, da bova morala okrog cez Trojane al pa Litijo al pa kej takega

Skratka, ko sva prisla v Črnuče, me je klical Tadej z objokanim glasom, da cakate tam na hribu...

Ne dvomim pa v to, da ste se imeli fajn! Tadej, ti bi se moral oblect v miličnika, da bi se Romuna posrala... eheheh

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, jaz sem videl, da si me klical sele doma... Ocitno bi moral pogledati mobitel bistveno prej! No, ampak tako smo doziveli se bliznje druzenje na snegu...

Ampak da bi vi videli Climberja (ki je bil za maskaro Gozdni Joza, pa se potem jasno ni preoblekel in je bil bolj tak, umazan in crn), ko se je muval med Romuni... saj je bil kot oni. Obleka ista, izraz isti... ali pa kot da bi gledali A je to risanko... hehehehe.....

Ups, zdaj me bo pa Climber gotovo omavzal... ker vceraj me ni in mi je se prizanesel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ehehhe, jaz sem klical Greggsa in Tadeja ko sem naletel na oba romuna -- kua za hudiča sta tam delala mi ni bilo jasno... -- v glavnem, sem hotel rect, da naj nikar ne hitite domov, ker bo ocitno se trajalo...

Romuna sta zgrešila glavno cesto LJ-MB, kar ob takih oznakah gradbišča ni nič novega.

quote:

Ne dvomim pa v to, da ste se imeli fajn! Tadej, ti bi se moral oblect v miličnika, da bi se Romuna posrala... eheheh

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Policajev je blo tam dost, tapravih in naših v civilu, pa se ni dalo nič pomagat. Ampak, sej smo še mal počvekali, ko nam ceu večer ni blo dost. Ja Gregs, Climber se je kar nekam njihovega počutu.

Drugače pa folk, če se neki neplanskega ne dogaja, pol to ni več Motosvet.com žur, remember?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!!!

Meni je ob 6.30 zjutraj (vceri se mi zdi), jasno takoj po telovadbi z lopato, v glavi se vedno odmevala muzka... pa ne kaksna, ki bi jo pela oni El in Mariači al pa Lojzi in Hotčko (bajdpotka a se je ta mudel ze pojavu )... ampak komad: papar... SPAL(a) BOM CEL DAN... in jasno mi je bil ta komad vsec celllll dan.

Ja, zur. ZAKONNNNN... ni ga motosvetovga zura brez zanimivih zapletov. Pel (eni vec drugi manj), plesal (eni vec drugi manj), pil (eni vec drugi manj), jedl (vsi glih), zmrzval (eni full, drugi ne),...

Ja una dva Šoferja (Paja in Jare) iz Romunije, sta nam pa popestrila pot domov. Climber... ja glih za zravn , samo en od onih dveh Ajetomodelov je zbil Climberjevega snezaka, ki je stal prav na sredi ceste. Joj, bemu...

Bilo je FINO FAJN in dejmo cimprej ponovit.

Aja, jaz sem imela v avtu dva hrcka, ki verjetno niti nista vedela, da sta dve uri in pol cakala v koloni.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.... in mene je bilo strah, da vas sploh ne bo... strateško sm se potrudila, da je bila celotna slovenija enako oddaljena od kraja dogodka...... pa, da ne boste razumel, da se gremo maškare.... no, ja..... po uri in pol sedenja v gostilni.... ko sem bila z vsemi domorodci že na ti.... pa z alkoholom me tud niso šparal..... vsak je hotu zlatolaski sok plačat.... hahaha..... pila sm pa vodko sok.... sem končno dobila motosvetovsko podporo...... in ne morš verjet.... vsi prišli.....

motosvet so ljudje.... in to ta pravi....

25. maj?.... ni zime... nardimo v portorožu.....vsi veste kje je... garantiram, da snega ne bo..... pa kr 1 počitniški dom bi najel nad sečo......

klinc pa tak žur, če si drug dan fit pa spočit.......

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na FS blo norooooooo dobr :))

Sam pot na Ptuj je bila peklenska. Predvsem tisti del iz Izlak do Trojan. Je moj bogi Pežojček skor mal prešvohcan za take napore. Na avtocesti pa so me tovornjaki prehitevali, k sm morala 70 vozit (pa še to se mi je zdelo, da ful dirkam).

Drgač, pa čim prej FS9.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja, jaz sem imela v avtu dva hrcka, ki verjetno niti nista vedela, da sta dve uri in pol cakala v koloni.

Saj se mi je cudno zdelo, kje sta, ker ju ni bilo nic na spregled. Pa da nista zmrznila?! No, po replyih sodec nista...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hm.... in mene je bilo strah, da vas sploh ne bo... strateško sm se potrudila, da je bila celotna slovenija enako oddaljena od kraja dogodka......

po uri in pol sedenja v gostilni.... ko sem bila z vsemi domorodci že na ti....

25. maj?.... ni zime... nardimo v portorožu.....vsi veste kje je... garantiram, da snega ne bo..... pa kr 1 počitniški dom bi najel nad sečo......

klinc pa tak žur, če si drug dan fit pa spočit.......

1. potem bi morali biti v Vacah, da bi bili na sredini...

2. ja, kaj priznaj, da ti je pasalo priti malo prej, da spoznas lokalce... bi morala priti ob sedmih, pa bi bilo ze zurkasto.

3. TO! Morje, toplo, zur cel vikend...

4. hehehe.... jaz sem bil se cel dan zaspan, ker sem sel spat ob 6:30. Ampak je bilo pa fino....

Mimogrede, Roni: tvoje obleke pa ne bom pozabil.... Madonca, pa komaj sem zdrzal, da sem te gledal v oci.... no, ene dvakrat mi ni ratalo... al pa mogoce veckrat, kaj pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na FS je bilo super...me veseli, da lahko sedaj k imenom dam tudi obraze...še kdaj!!!

Poleti bos pa k obrazom dodala se motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!