Skoči na vsebino

Post festum FS8


Priporočene objave

[Madonca, pa komaj sem zdrzal, da sem te gledal v oci.... no, ene dvakrat mi ni ratalo... al pa mogoce veckrat, kaj pa vem...

Hej,Gregs-meni pa se ne zdiš tako sramežljiv..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[Madonca, pa komaj sem zdrzal, da sem te gledal v oci.... no, ene dvakrat mi ni ratalo... al pa mogoce veckrat, kaj pa vem...

Hej,Gregs-meni pa se ne zdiš tako sramežljiv..

Hehehe.... kdo pa je rekel, da sem sramezljiv? Dalec od tega, ampak eno kulturo pa imam in to je: ne glej (prevec) drugim zenskam v dekolte. Pa ceprav so tako zanimiv, kot Ronijin...

Saj ves, karkoli naredimo, ni prav: ce n bi gledali, bi rekli, da nismo nic opazili in da ne opazimo lepote, ce gledamo prevec, smo pa prasci. Skratka, karkoli naredis, je narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj ves, karkoli naredimo, ni prav: ce n bi gledali, bi rekli, da nismo nic opazili in da ne opazimo lepote, ce gledamo prevec, smo pa prasci. Skratka, karkoli naredis, je narobe...

Pa še hudičevo prou maš ! Žal, kakorkoli se obrneš, zmeri maš r** udzadej!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... vec pokazejo kot skrijejo ...

lp Easyrider

YESSSSSSSSSSS, Beach Party, ..... !!!!!!!!!!!!!!!!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smooth smilingly da is nu cu tu , da indeed iskaľete takąno thanklessness moji camion. This unul emprise Rumanian ąoferjema generally is nu bila tako low -pricsed! Thankfulness apoi atunci taka.

Upon naslednjem FS tu uąpičim takąno dogodivąčino, da indeed tu însuţi noi tu vei a fi klanjali încă well featured while!

Cu deschidere arms cu vaąega Rumanian!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!!!

Aja, jaz sem imela v avtu dva hrcka, ki verjetno niti nista vedela, da sta dve uri in pol cakala v koloni.

A si prepricana, da sta bila hrcka? Da mogoce nista bila zajcka?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest tud ne! Tista ritka v tangicah in oprijetih usnjenih hlačah. UF!

No, jaz sem imel v mislih njen princesin komplet...

AMPAK: tudi usnjene hlace niso bile nic mnj slabe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dobro jutro!!!

Aja, jaz sem imela v avtu dva hrcka, ki verjetno niti nista vedela, da sta dve uri in pol cakala v koloni.

A si prepricana, da sta bila hrcka? Da mogoce nista bila zajcka?

Tadej

...lahko bi bila pa tudi svizca, ....

Zarja

Popravil/a - zarja dne 18/02/2002 ob 17:24:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, samo ne mi zlatih ribic omenjat, k to bi blo pa 3 much!!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spljoh je blo pa prav fletno fino in nadvse udobno!!

Pa še toplo za povrh usega, ... pa ... no ja dost bo!!

*****

Come in peace or stay at home!

(oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Popravil/a - zoolo dne 18/02/2002 ob 17:51:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK, samo ne mi zlatih ribic omenjat, k to bi blo pa 3 much!!

Ma kaksne ribice.... prej krapa... zaspana... kot medvedi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm ... ce me spomin ne vara, so nekateri na FS8 skakal okoli z digitalci ... torej se postavi vprasanje "kje hudica so pa slike??".

Mnja.

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Umm ... ce me spomin ne vara, so nekateri na FS8 skakal okoli z digitalci ... torej se postavi vprasanje "kje hudica so pa slike??".

Mnja.

--

Andraz, cyc

MAlo potrpežljivosti, no. Ma 130 fotk ni tko izi obdelat. Eni hodimo tudi v službo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Smooth smilingly da is nu cu tu , da indeed iskaľete takąno thanklessness moji camion. This unul emprise Rumanian ąoferjema generally is nu bila tako low -pricsed! Thankfulness apoi atunci taka.

Upon naslednjem FS tu uąpičim takąno dogodivąčino, da indeed tu însuţi noi tu vei a fi klanjali încă well featured while!

Cu deschidere arms cu vaąega Rumanian!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Kako pa ves da sta bila romuna?Ker ce bi bila Madzara bi se lahko tako pogovarjal z njima:

Ez az ut ne vezet Ljubljana-ba, pedig Kandrsera megy. Ot mi voltunk és jól ettunk és ittunk, semi kamion vezetőket nem kerestűnk.Masodszer engemet meghivja ha akarsz magyarol beszelni!?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MAlo potrpežljivosti, no. Ma 130 fotk ni tko izi obdelat. Eni hodimo tudi v službo.

Hehe, kaj pa moras obdelat? Cenzurirat al kaj?

Photoshop je imel svoj cas moznost da naredi isto rec na vecih slikah, ce mas take opravke ... tudi orodja za thumbnaile delat obstajajo, pa se html zgenerirajo, sam imen ne vem na pamet, ne uporabljam tega, vem za obstoj

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 19/02/2002 ob 02:00:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem!!!

Sedaj je pa že čas da še jaz napišem, da take proslave za RD že dolgo ne!!!!! Žur do jutra in naprej se je pri meni poznal še včeraj, tako da se šele danes javljam - tako zgodaj pa po zaslugi elektro LJ , ki mi je odklopila banko za 7 ur - potem pa delaj !!!

Se pridružujem ostalim, ki so ugotovili da še vedno ne vemo kakšne barve oči ima RONI (veste pa da je imela tangice pod usnjem !!!???) !!!!!

Skratka še pe še pa še dobr žur.

Kmalu na naslednji žuuuuuuuuuuuur !!!!!!!

ps.: lojzi pa roni imata pa na osnovi raznih izjav en velliiiiiiiiik dolg za odplačat pri meni. Že vesta zakaj . Valuta je pivo UNION

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest tud ne! Tista ritka v tangicah in oprijetih usnjenih hlačah. UF!

No, jaz sem imel v mislih njen princesin komplet...

AMPAK: tudi usnjene hlace niso bile nic mnj slabe...

Mislim, da je Tadej prepozno prišel, da bi si ogledal dekolte. Sam si je kriv, kdo ve če bo še naslednjič!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:pa se html zgenerirajo

quote:

Eni hodimo tudi v službo.

HTML? Kaj je to HTML? Slike bodo on-line čez kakšno urico...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Dobro jutro!!!

Aja, jaz sem imela v avtu dva hrcka, ki verjetno niti nista vedela, da sta dve uri in pol cakala v koloni.

A si prepricana, da sta bila hrcka? Da mogoce nista bila zajcka?

Tadej

...lahko bi bila pa tudi svizca, ....

Zarja

Popravil/a - zarja dne 18/02/2002 ob 17:24:35

Ne vem kako bi to na najlepsi nacin povedala, ampak sem se zmotila ze takoj pri izjavi... HRCKA... ma kje... PUJSKA......

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Popravil/a - viragica dne 19/02/2002 ob 10:57:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragec, ... od kje pa to?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo... vse se zacne, ko Svizec zavije cokolado... vrh zgodbe pa je, ko Pujski odvijejo cokolado... konca se pa pri Vragcu s cuno in Vanishem (odstrani vse madeze) v roki.

Je ze pase... vse oki doki.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, to ..... Sorry, ceprav jedu chockolado ne, ..... Oh well naslednjic se bomo pa s smetano igral ne

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!