Skoči na vsebino

Zadnji trenutek


Vinogradnik

Priporočene objave

Torej vikend je mimo, spominjam se ga bolj bežno in ker sem se komaj zdaj kolko tolko strezno, se pravi da ga še mam za okoli 1 promil, sn se ko sn sedel ob špricaru domačega v bifeju in gledal skozi okno, spomno da je danes Valentinovo, ko sn videl vse z nekimi šopki.No da po pravici povem, mi je kelnarca rekla da je, ker jaz ko sn videl vse z nekimi rožami, sn mislo da je že 1. november.Glede na to da sn vsako leto prišo domov sam v rožicah, pa ni bla zadovoljna, sn mislo da bi letos še poleg tega prineso še kako rožo.Zdaj pa me zanima kake rože se kupujejo, neke rdeče nebi rad noso, ker jih vsi, pa me zanima kaj še mi ostane, kaj imate še punce rade.Aja, pa prosim če pohitite z odgovori, ker morem bit čez dve uri že v gostilni, ob osmih pa doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše da kupiš venček ali pa ikebano s črnim trakom in napisom Moje sožalje ... drugače pa priporočam krizanteme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, od kje ti ideje?  :P

Jah ko bi vi vedl kaj vse se na dnu tretga štefana najde. Dejste še sami kdaj kej spit :)

Ups, pozabu sm se odjavt s pravim in prjavt s tem imenam Vinogradnik :(

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar ostani v gostilni do jutri, glede na to kak je folk tečen itak ne boš zbral prave barve :slap: . kaj veš, mogoče se srečava za šankom pa boma malo na kelnarco lajala pa saj njej valentinovo popestrila :grim

moje darilo bo danes zeleno, z kozorogom in tekočo vsebino, podaril pa ga bom sebi in še kakšni osebi, ki bo takrat ob meni :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje darilo bo danes zeleno, z kozorogom in tekočo vsebino, podaril pa ga bom sebi in še kakšni osebi, ki bo takrat ob meni  :lol:

To je odgovor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vam povem kak je blo. V cvetličarni me je prodajalka napizdla za neko orhidejo, tak da namen je bil dober.Samo potem sem v lokalnem kafiču srečal enih par kolegov in beseda je dala besedo, runda rundo, in kar naenkrat se nena nič več spomnim.Spomin imam spet od okoli 2 ponoči, ko sem se zbudo z dve ukrajinkama v naročju v nekem nočnem klubu.Ker sta se mi smilili da sta sami za Valentinovo se mi seveda ni mudilo domov.Pili smo naprej, jaz špricare, oni dve šampanjce, skratka ful je blo lušno.Še najboljše pa, da jih nisn nič razumel (zakaj niso vse babe take).No skratka potem mi spet sfalilo spomina, baje sn prišo domov okrog šestih, seveda o orhideji ne duha ne sluha, pa tudi plača je šla (ko bi se vsaj spomno kolko so tisti šampanjci koštali).Seveda je moja divja ko ris, samo saj se bo že pomirila, če ne prej ko za 8. marec.Tega pa nena nikol pozabim.Še dobro da je že čez 3 tedne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo rabi Tofa in ostale humoriste - saj je vinogradnik neprimerno boljsi od njih.

:lol:

joj od kje vinogradniku domišljija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa teb metanol ni čist možgane skisou pol pa nč več ne bom reku. :BUA: :BUA:

najbolj verjetno pa ti samo domišljija dela, če pa ne pa boga tvoja čudno da se še upaš k njej :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!