Skoči na vsebino

Forumsko #9...


Priporočene objave

... bo na Motoboomu. Kako, kdaj, kje in zakaj, se bomo še zmenili...

Letos obljubljajo, da bomo motoristi dobili plac za petek+sobotni večerni žur, tako da se bomo kar tja uturili. Kot najbolj množična skupina verjetno, eheheheh! Motosvet rules!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Letos obljubljajo, da bomo motoristi dobili plac za petek+sobotni večerni žur, tako da se bomo kar tja uturili. Kot najbolj množična skupina verjetno, eheheheh! Motosvet rules!

Hja, bi bilo skrajno fajn, če bi se nas dalo kako na oko ločiti od ostalih; recimo po enakih majicah??

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ja pa še nekaj. Zadnjič smo se z Lojzijem in Bmw-jem pogovarjali o eni roštiljadi. Mogoče bi mi trije organizirali enkart pomladi eno tako zadevo, da mal okrenemo.

Ko bo zadeva zrela za objavo, povejte... Tukaj se pogovarjamo o FS9. Definitivno: ZAAAAA ĆEVAPE, PLESKE i KAJMAK. Mjami.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem, da me je že malo sram. Minilo je že res lepi čas odkar vas pisno poznam preko foruma in preko čata. "Prešprical" skoraj opravičeno 2 do 3 FS. Nekaj sem vas kljub temu spoznal tudi iz one strani Trojan, s totega eka pak tak poznam skoraj vse. Na Motoboom pa pridem 1000%. Pa ne zaradi Motobooma, (lanski katastrofa) ampak zaradi Motosveta. Pa še majčke bodo le ratale. Ja, pa Viragico bo treba it pogledat, pa našega Ice tudi.

Tisto o sukanju pujčeka je pa še boljša stvar. Ni ga tiča čez prašiča! (Moja najljupša solata je svinski mes). Zraven pa še kiblflajš in dobra štajerska kapljica, da nevtralizira holesterol. Za res dobro vino se prostovolno javljam. Ne bo vam žal!

Pa lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo vreme drzalo, ce mi uspe se bom tud jest primaju do sejma, ceprov je fuuuul dalec (drugi konec nase prelepe Slovenije:)) Pridem z motorjem, sam da bi blo vreme OK!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na poti je bolj malo gostiln ,tak da bo kar huda!

Si prepričan?

Vija-vaja in ostale oštarije v objektu 1, bife v Novi vasi, oštarije v objektu 2, bife na Pohorski, Miklavžin, naredimo še malo ovinka, da nismo prehitro tam, Amerika.

Gostiln za celo popoldne.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Na poti je bolj malo gostiln ,tak da bo kar huda!

Si prepričan?

Vija-vaja in ostale oštarije v objektu 1, bife v Novi vasi, oštarije v objektu 2, bife na Pohorski, Miklavžin, naredimo še malo ovinka, da nismo prehitro tam, Amerika.

Gostiln za celo popoldne.

Brrrm

Sem predvideval ,da gresta po CESTI NA DOBROVO

in se ustavita samo pri Medvedu !

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takulele... JAZ SE STRINJAM, DA SE VIDMO NA MOTOBOOMU.

Bilo bi lepo, da pridete, ce ne zarad ogleda "velikega" motoristicnega sejma, pa vsaj mene pogledat, k' bom glih gor "visela" vsaj dva, ce ne celo tri dni.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Ja deklica zala.....IN KJE TE NAJDEMO???????

Ajaaaaaaaaaaa FISMO!!!!!!!!!!Kaj sem bukov.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi jaz po sluzbeni dolznosti tam

vse stiri dni...

Ice Lady

tudi jaz pridem sluzbeno tak da se vidimo (ampak ne vse striri dni).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ajaaaaaaaaaaa FISMO!!!!!!!!!!Kaj sem bukov.

No, koncno si ugotovil...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa ni bilo nič jasno, kje ste, pa sem načel temo v splošnem, me bo za drugič izučilo. ice briši tisto temo tam prosim v soboto bom pribrčal, če ne bo sneg letel.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Tadejev predlog mi ni nič všeč, ves dan sem mi pa ne da gor in dol čez Trojane voziti. (lenkofukspress) Varianta, da se prespi ni slaba, magari v šotoru, moja spalka zdrži do -5 (samo jaz ne).

Sicer pa počakimo še kakšen teden, da vidimo kakšno bo vreme. Baje da bo marca še kar nekaj snegeca padlo. Pol bomo šli pa po Klimbrovih stopinjah, lepo z bilčki.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ce bo sneg in bomo sli z avti itak ni blema. Ce bomo pa z motorji in ostali se na koncertu (kar jest BI), pa ne vidim druge moznosti, kot nekje prespat (ker ce hocem zmrznit, mi zato pac ni treba v Celje, ampak lahko to naredim kje blizje doma).

A kdo ve za kaksno primerno prenocisce (kjer bi bili tudi nasi motorcki na varnem!)??? (Tadejeva varianta pa mi ni prav nic vsec).

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ce bo sneg in bomo sli z avti itak ni blema. Ce bomo pa z motorji in ostali se na koncertu (kar jest BI), pa ne vidim druge moznosti, kot nekje prespat (ker ce hocem zmrznit, mi zato pac ni treba v Celje, ampak lahko to naredim kje blizje doma).

A kdo ve za kaksno primerno prenocisce (kjer bi bili tudi nasi motorcki na varnem!)??? (Tadejeva varianta pa mi ni prav nic vsec).

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj ne bi rabili lih vsak s svojim avtom. čeprav meni je prespat nekje bližje tut všeč.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj pa če forumsko naredimo sredi dneva tam pri pleskavicah in to, potem pa se okrog 16:00 z motorji raztepemo vsak na svojo stran?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itaq, Noise! Saj nihče ni pričakoval, da bo forumsko dogajalo v okviru večernega koncerta. Tam pride v poštev drugačna zabava. Solo Ridersi, a bomo kakšne rundice tolkl?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To itaq, Noise! Saj nihče ni pričakoval, da bo forumsko dogajalo v okviru večernega koncerta. Tam pride v poštev drugačna zabava. Solo Ridersi, a bomo kakšne rundice tolkl?

Burn to be wild

Pod pogojem da se pol ne vozmo domov, ...no ja drugace pa ene par tok da se pogrejemo!!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pleskavice, runde, fešta... sliši se obetavno. Mislim, da bi bil čas, da se tudi sam pojavim na sceni in osebno spoznam vesoljno občestvo Motosveta.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pleskavice, runde, fešta... sliši se obetavno. Mislim, da bi bil čas, da se tudi sam pojavim na sceni in osebno spoznam vesoljno občestvo Motosveta.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

sploh ne vem kaj še čakaš

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... lahko shranima cca. 15 motorjev ...

... in 200 m do mene ... pa kakšnih 10 kom bi jih jaz tudi še spravil v garažo ... in seveda jih naslednji dan vrnem lastnikom ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!