Skoči na vsebino

Forumsko #9...


Priporočene objave

quote:

quote:

... lahko shranima cca. 15 motorjev ...

... in seveda jih naslednji dan vrnem lastnikom ...

lp Easyrider

Seveda ,če lastnik to hoče!

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest bom tud verjetno šel na ta famozni celski moto bum, prišel bom v soboto ob 10h zjutraj, se nekam vlegel(hotel*****) in spal do nedelje zvečer, pol pa na 10 pirov, po možnosti tistih za 500 flik al nekaj tazga, pojedu prasca za 2000 sit, in počasi domov na internet gledat kak motor si bom kupil, ko bom velik .

Matr bo fajn.

... matr sem pameten ...

Popravil/a - rok dne 03/03/2002 ob 16:09:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja jest bom tud verjetno šel na ta famozni celski moto bumbar, prišel bom v soboto ob 10h zjutraj, se nekam vlegel in spal do nedelje zvečer, pol pa na 10 pirov, po možnosti tistih za 500 flik al nekaj tazga, pojedu prasca za 2000 sit, in počasi domov na internet gledat kak motor si bom kupil, ko bom velik .

Matr bo fajn.

... matr sem pameten ...

Namesto, da si kupiš motor, se raje vpiši v klub pijancev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Namesto, da si kupiš motor, se raje vpiši v klub pijancev.

Miha, ti si pa malo žleht. Ti pa odpustim, ker pa imaš tako dober motor.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isusek,Isusek....kolk ste zakomplicirali.....ja kaj je bilo pa lani,ste tudi besno super varovane garaže iskali???????Mislim da ne.

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Namesto, da si kupiš motor, se raje vpiši v klub pijancev.

Ti pa v klub zadrtežev, ki nimajo smisla za humor.

To naj bi bila le parodija na sceno ki jo zganjamo v zvezi s prenočiščem in podobnim v zvezi s sejmom in upam da nisem s tem

koga užalil ali prizadel, kajti to ni bil moj namen in v to sem že vnaprej upal, da boste vedeli.

Sam bom pa videl al bom šel smučat al na sajem (če bom kje zvedel, da je dosti bolje od prejšnjih let definitivno).

Miha če si pa prišel žalit si pa falil forum kolikor jaz vem je temu namenjen tisti na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), kjer bi se na forumskem srečanju med sabo po vsej verjetnosti pobili med sabo.

No tu ni tako in upam, da tako ostane. Aja pa dobrodošel na forumu.

Lep pozdrav vsem

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Namesto, da si kupiš motor, se raje vpiši v klub pijancev.

mihec,si ti ze dalj casa prisoten na tem forumu? ga beres ze dolgo? skodilo ne bi....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc...

mene v soboto ne bo, imamo špil z bendom.

A bo kdo tam že v petek razen tistih po službeni dolžnosti... ?

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 02/03/2002 ob 00:47:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, kakšen je že bil naslov tele teme ? FS9!!!

In kaj ni v skladu s temo?! Saj skupinske voznje so tudi del forumskega - ce nam tako zapase, ne?!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak !!! Sam mislm, da sva z Utijem z zadnjimi nekaj objavami malo preveč nasmetila. Bogi tisti, ki bodo morali skoz vsa ta plevel, ko bodo iskali koristne informacije o FS9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic hudega, bomo pa pometli...

Mimogrede: Uti je zenska (vsaj deklarirala se je za to v svojem profilu)...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LuCy, gregs in ostali!

Glede na to, da bo FS9 malce bolj prosto po presernu, kot je to navada, sem zdi, da je prav, da vsak vidi, kaj nameravamo vse poceti! Sicer bo na koncu se izpadlo, kot da bomo samo okrog po sejmu hodili in zakljucili v dveh urah. treba je poskrbeti tudi za animacijo!!! Se strinjate? jaz to gledam s tega vidika... malo kramljanja, ogleda, voznje, pijacka, ... za vsakega nekaj!!!

Se vidimo!

uti

LuCy: tvoj e-mail; je pravi? ne gre poslat...

How's your day? ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede na to, da bo FS9 malce bolj prosto po presernu, kot je to navada, sem zdi, da je prav, da vsak vidi, kaj nameravamo vse poceti! Sicer bo na koncu se izpadlo, kot da bomo samo okrog po sejmu hodili in zakljucili v dveh urah. treba je poskrbeti tudi za animacijo!!! Se strinjate? jaz to gledam s tega vidika... malo kramljanja, ogleda, voznje, pijacka, ... za vsakega nekaj!!!

Ja, tocno tako, uti. Saj to sem nekako ze jaz povedal...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede na to, da bo FS9 malce bolj prosto po presernu, kot je to navada, sem zdi, da je prav, da vsak vidi, kaj nameravamo vse poceti! Sicer bo na koncu se izpadlo, kot da bomo samo okrog po sejmu hodili in zakljucili v dveh urah. treba je poskrbeti tudi za animacijo!!! Se strinjate? jaz to gledam s tega vidika... malo kramljanja, ogleda, voznje, pijacka, ... za vsakega nekaj!!!

Saj ne bo tako zelo prosto po Prešernu... bomo objavili program takoj, ko bo kaj več znanega. Jasno, pa OBVEZNO VSI V MOTOSVETOVIH MAJČKAH!!!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sefe je povedal program...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, v program stlačiti tudi tisto, ko bo StariFaker dirkal.

Ups, sem najprej prebral dirkal brez i-ja... se dobro, da sem prebral se enkrat... sem se ze ustrasil...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj ne bo tako zelo prosto po Prešernu... bomo objavili program takoj, ko bo kaj več znanega. Jasno, pa OBVEZNO VSI V MOTOSVETOVIH MAJČKAH!!!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Ker nisem imel te časti, da bi lahko dobil (kupil) Motosvetovo majčko, me na FS9 žal ne bo! Pa drugič!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde onda dolazimo i mi po prvi put na taj sejem, ali bi htio pitati koji je najbolji dan za doći jerbo nemamo gdje prespavat?

Pozdrav od MK BLACK GHOST- Hrvatsko Zagorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ajde onda dolazimo i mi po prvi put na taj sejem, ali bi htio pitati koji je najbolji dan za doći jerbo nemamo gdje prespavat?

Pozdrav od MK BLACK GHOST- Hrvatsko Zagorje

Najboljši dan bo sobota ,zato ker bomo mi tam!

Za prenočišča pa poglej temo "Prenočišča za FS9".

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota definitino - poglej program na letaku na prvi strani ali pa reklamo zgoraj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... pa vreme naj bo lepo jasno in toplo ...

... in na obeh najbližjih križiščih naj nas pozdravi živa glasba ... v enem naj prepevala Helena Blagne, v drugem pa Natalija Verboten ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!