Skoči na vsebino

Anti radar


Katana

Priporočene objave

Ja sej se skozi pogovarjama o motilcih, ker detektorji so navadno sr...e. Policist ker pač rečma da ti ne more odkriti motilca te pošlje na izredni tehnični pregled, ampak tudi tam ti ga ne bo našel če ga imaš v predalu. Je pa res da si jih dosti montira zadevo spredaj pri maski, tako da je skrit a hkrati vedno na pravem mestu. Tu ti ga pa lahko najde na izrednem tehničnem, drugače pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, jst mal zabluzu...

sicer pa ...a zadevščina opravlja svojo funkcijo, če ni montirana pravilno?

Aja, pa še zmeraj stojim za tem, da ti lahko ukaže, da odpreš in sprazniš predal (edino če si sam narobe razlagam vse člene, kar je možno). Če pa pri tem uspeš skrit zadevščino, je pa druga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Na en način imaš prav, vendar: Policist lahko zahteva, da TI odpreš ta predal in ga sprazniš. Pri tem se on nič ne dotika in opravlja samo pregled :whistle:

Brez naloga tega ne sme zahtevat, oziroma lahko, ampak ga nisi dolžan ubogat.

Kak ki se bolj spozna na pravne zadeve?

Sem bolj prespal ta predavanja, ampak kljub temu lahko potrdim, da policist za preiskavo avtomobila potrebuje sodni nalog. Sodni nalog sicer ni problem dobit, so skozi dežurni sodniki, policist v primeru utemeljenega suma, da v avtomobilu skrivaš drogo, orožje, ipd.. za nalog zaprosi in ga ima v 15min.. Ampak mislim, da se zaradi radarske meritve noben ne bi šel tega.. Brez naloga pa lahko pregleda avtomobil samo v deluh, ki so dostopni prostemu očesu, torej po sedežih na armaturki, ipd. Predalčka ne sme odpret!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, jst mal zabluzu...

sicer pa ...a zadevščina opravlja svojo funkcijo, če ni montirana pravilno?

Aja, pa še zmeraj stojim za tem, da ti lahko ukaže, da odpreš in sprazniš predal (edino če si sam narobe razlagam vse člene, kar je možno). Če pa pri tem uspeš skrit zadevščino, je pa druga.

Zadevščina more biti na odprtem, to je ali na armaturki, na vetrobranskem steklu, obešeno za ogledalo ali spredaj pri maski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede bolhe.

Res jih je veliko, a je vprašanje, če tudi funkcionirajo.

En kolega mi je priporočal VALENTINE ONE, ki funkcionira.

Na Bolhi je še en detektor, ki je od proizvajalca Bell, za katerega sem tudi slišal, da tudi niso slabi.......

So pa za moje pojme tile detektorji na Bolhi malo prepoceni.

Valentine in Bell imata v Nemčiji precej višje cene, čeprav so tam kazni manjše kot pri nas, kar po moje pomeni, da so tile detektorji bolj kot ne, jeftina roba, ki ne pomaga......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah problem je da ga ne čuješ na mofi mogli bi mel za slušalke

pa še prilagodit bi mogu ke večina motorjev nima vtičnce za 12V

sploh pa če te ustav škif zarad suma jammerja ga pač prej vržešpod zic al nekam ko nebi se spomnu pogledat

če te da pa na izrednega ga pa vn uzameš se pa lohk sam joka :winkiss: :evilgrin:

sploh pa če maš onga ko je homologiran kot daljinc ti pa tak al tak nč ne more

btw če ve kir za kak link za to zadevo nej ga da..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hallo!

Moram priznat, da ste res pametni!!

Najbolje bi bl, če bi kar pandurjem na postaje razposlal kje in kakšne neprave imamo montirane pa še kako delujejo!?

Halloooo!

Veste, da so si v zadnjih letih tudi pandurji kupl kak PC in se naučil brat. Za božjo voljo ne napište vsega gor! Ali poveste tudi kako ste in kdaj?

Z razumevanjem pa vozite po predpisih!

Ajd!

Srečno 08 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče tega ali ti lahko policaj preišče predal spredaj v avtu ali ga moraš sam odpret, vam predlagam sledeče: Daj raje jammer v žep ali pa za gate in bo stvar rešena. Za osebni pregled pa verjetno potrebuje še kakšen dodaten razlog kot samo error na pištolki.

Vsekakor sem pa še vedno pristaš tega da se vozi po omejitvah. Jaz osebno se jih v naselju držim dokaj strogo +-10%, izven naselja pa malo bolj ohlapno, probam da ne gre kdaj več kot 20km/h čez omejitev. Res je pa da se zaenkrat sam z avtom prevažam okol.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Gusti, do 10 km/h čez po novem košta 80e kar za tako reč sploh ni malo.In še ne veš kdaj jih prekoračiš.

Vidim, da si iskal motor. Sosed ima enga Pegasa za prodat.Je kot nov in ima mislim da cca 7000km gor.Je letnik 05. Mislim pa da ima tudi normalno ceno.Bi znalo bit zanimivo.Če boš rabil tel. javi.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za pregled predala potrebuje kakšen razlog več kot error na pištoli :)

Če sumi, da so na avtu vgrajeni nehomologirani oz nedovoljeni deli, lahko predpiše izredni tehnični in to je to. Policist ni usposobljen za odkrivanje napak na avtomobilu, ter za odločanje kateri elementi so originalni in kateri ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Gusti, do 10 km/h čez po novem košta 80e kar za tako reč sploh ni malo.In še ne veš kdaj jih prekoračiš.

Vidim, da si iskal motor. Sosed ima enga Pegasa za prodat.Je kot nov in ima mislim da cca 7000km gor.Je letnik 05. Mislim pa da ima tudi normalno ceno.Bi znalo bit zanimivo.Če boš rabil tel. javi.

Ajd!

A to je zej že sprejeto? Sem malo poslušal obravnavo v DZ nisem pa počakal do glasovanja. Pa sej niso normalni z temi kaznimi več. Me prav zanima, če bodo tisti ki so zej proti povišanju kazni, znižali kazni nazaj ko bodo prišli na oblast :headbang: :headbang:

Bom še dolgo brez motorja, če bom plačeval po 80€ za 55km/h v naselju :cry: :cry:

Kar se pa motorja tiče ga pa verjetno nebom kupoval do jeseni, ker so nastali nepredvideni stroški, ki so izpraznili moj bančni račun, pol sem pa še avto kresnil :slap: :slap: :slap: Sicer se pa zej že bolj nagibam transalpki kot pegasu. Hvala ti vseeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Ne vem, če je že vendar bo najbrž v kratkem sprejeto, če še ni.Teansalp je tudi super izbira.Nova je zunaj 700ccm.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... sm pršu na eno ZLOOOO dobro idejo za motilce radarjev :grim Undetected system :D

Samo je ne povem, ko vas jebe :lol: Mogoče komu, k mi je bolj pr srcu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... sm pršu na eno ZLOOOO dobro idejo za motilce radarjev :grim Undetected system :D

Samo je ne povem, ko vas jebe :lol: Mogoče komu, k mi je bolj pr srcu .)

Mislim, da lahko poveš samo sebi!? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... sm pršu na eno ZLOOOO dobro idejo za motilce radarjev :grim Undetected system :D

Samo je ne povem, ko vas jebe :lol: Mogoče komu, k mi je bolj pr srcu .)

a men boš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motilc radarja je kazniv. Pol boš pa joku pr men Brdaus :whistle:

Tega se zavedamo vsi.... pa mi ti lahko napišeš kazen, če nič ne najdeš? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!