Skoči na vsebino

Anti radar


Katana

Priporočene objave

A ima mogoče kdo kakšne izkušnje z novo vrsto anti radarja, ki ob merjenju zmoti laserski žarek ? Baje kapo namesto brzine zazna samo napis ERROR... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kaj več o tem, ker ne vem na katerega misliš....nekaj je bilo o tem že povedanega....predvsem je zdaj kao zagrožena kazen če uporabljaš take naprave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo kakšne izkušnje z novo vrsto anti radarja,  ki ob merjenju zmoti laserski žarek  ? Baje kapo namesto brzine zazna samo napis  ERROR... :?

pred mesecem je ta napis koštal mojega prjatla odvzem oziroma zaplembo antiradarja vrednega 80000 sit ter položnica za 120000 sit ker je policaju pokazala pitola napako :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to visoko kazen in opcijo zaplembe radarja (če lahko dokažejo, da je to radar - lahko imaš npr. daljinca za odpiranje garažnih vrat..) je to bolje kot pa izgubiti izpit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tele anti-radarje kr pozabte ce ste pametni. fora vsega je, da ti laserski rader poslje zarke do avtomobila in potem na podlagi odbojnega casa le-teh izracuna hitrost vozila. anti-radar ima to vlogo da te zarke preusmeri v tla, tako da policist ne dobi povratne informacije o hitrosti vozila, napise mu JAMMED, torej ve da imate antiradar in po novem je za to stvar zagrozena denarna kazen do 180 000sit. bo treba kr po omejitvah vozit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kr strinjam z Langusom. Tut policisti niso tolk blesavi da neb vedl da se neki skriva v avtu, če se radarju "zmeša". Bol, da gledamo folk nasprot, k nam žmiga, jest sm še zmer lepo "skoz" pršu na zaslugi soudeležencev v promet.

Pr nas doma so ble enkat ideje o neki taki mašinki, pa smo se poj premislil, ker je uglavnm brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa zadeva sledeča že prvič ob policistovem napisu napiše jamed ali error, pa si ob 80 kSIT + še 180 KSIT =260.000 sit to je pa že prehudo a ne da. Zatorej malo manj težko nogo pa roko pa bo.

p.s. sam ku.. k je to tako zaje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora je tukaj o anir radarju na motorju. Z avtom se ni tak problem vozit po omejitvah. Samo najdi mi pravega motorista, ki se bo vozu po omejitvah razen če si mašintrajbar. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sanjate fantja, a ne?! Bo treba po omejitvah vozit (težka bo), al kazen plačat (bolj verjetno, ampak še težje) al pa bežat ( :krneki: ) !

Obstaja pa še ta varianta.

Korak 1. Zavežite balone za motor

Korak 2. Vozite zelo hitro in atraktivno!!!

Korak 3. Uživajte v pogledih!!!

Korak 4. Mirno recite policaju, da ste mislili, da so prave !!!

post-4555-1108971399_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa rabiš napravo za motenje radarja?

Nabavi si radar detektor.

motorcycle radar detectors

Ko te opozori, da je v bližini radar enostavno zmanjšaš hitrost...pa ne motijo radarja in niso prepovedani...

Proti stacionarnim radarjem bi stvar ze delovala, ker konstantno oddajajo radarski snop.......

Proti pistolam pa bolj revno, ker oddajajo le, ko cefizel pritisne na sprozilec.....takrat pa je ze en malo prekasno se mi zdi..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anti-radar ima to vlogo da te zarke preusmeri v tla,

Za ta princip bi pa zelo rad vedel.

Laserski žarki imajo valovno dolžino svetlobe.

Da ena taka majhna, z elektronskimi deli nabasana naprava ukloni laserski žarek, za katerega niti ne ve, ob kateri del karoserije bo trčil in mu celo prepreči odboj :? :? :?

Po moji kmečki logiki to nekako ne gre :doze:

To lahko mirno prodaš ali policajem, ali pa lopovom.

Laserski merek na orožju. Ti imaš piko sicer sredi čela, a ostrostrelec bo zgrešil, ker si s to čudovito napravo antilasersko uklonil žarek in zato ustje cevi gleda mimo tvojega čela :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta princip bi pa zelo rad vedel.

Laserski žarki imajo valovno dolžino svetlobe.

Da ena taka majhna, z elektronskimi deli nabasana naprava ukloni laserski žarek, za katerega niti ne ve, ob kateri del karoserije bo trčil in mu celo prepreči odboj :?  :?  :?

Po moji kmečki logiki to nekako ne gre  :doze:

To lahko mirno prodaš ali policajem, ali pa lopovom.

Laserski merek na orožju. Ti imaš piko sicer sredi čela, a ostrostrelec bo zgrešil, ker si s to čudovito napravo antilasersko uklonil žarek in zato ustje cevi gleda mimo tvojega čela  :eek:

Tale motilec je kar uredu in dela,sam ga uporabljam dve leti pa glej ga nisem še plačal pa tud ujel me še niso. Dela izključno na laser te opozori imaš 8 sec časa za zmanjšanje pa še stikalo da ga odklopiš.Drugače pa imaš deklaracijo da je to pilot za odpiranje garaže z opombo da lahko moti tudi laser.Skratka to je to in se splača sploh če delaš ogromno kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj verjamem, da dela in da je učinkovit.

Sem tudi že drugje podobne izjave prebral.

Zgolj tisto preusmerjanje v tla mi nekako ne gre v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo kakšne izkušnje z novo vrsto anti radarja,  ki ob merjenju zmoti laserski žarek  ? Baje kapo namesto brzine zazna samo napis  ERROR... :?

Jaz sem pa slišal za en taki sprej, ko se pred furo celi z njim našpricaš, pa tudi prednji del motorja, in potem, ko te policaji "streljajo", dejansko ne morejo izmerit, kako hitro pelješ.... Stvar je zaenkrat še top-secret, ker izvira iz nekih ameriških vojaških laboratorijev, zato se pri nas tudi še ne dobi ravno v TV-prodaji (logično)... se pa baje da omejene količine kupit na ljubljanskem, celjskem in novogoriškem črnem bolšjem trgu...

(če vrjamete PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya - dobi se baje za različne hitrostne razrede... če voziš do 150 km/h, kupiš "standard", če voziš 150-200 km/h, je "extra strong", nad 200 km/h pa posebna "special task force" serija baje... nisem pa še tega sam probal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bila zadeva že na trgu,

pa so zeleni zagnali sranje zaradi spreja,

da prveč onesnažuje okolje,

tako plini, kot potem prazna doza.

Zato sedaj pospešeno razvijajo zdevo v obliki sticka,

ki mnogo manj onesnažuje okolje.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal za en taki sprej, ko se pred furo celi z njim našpricaš, pa tudi prednji del motorja, in potem, ko te policaji "streljajo", dejansko ne morejo izmerit, kako hitro pelješ....

Drži! In poleg tega, če te slučajno ipaQ ustavijo, zadeva oddaja decentne feromonsko obogatene dišave, od katerih se miličarjem kompletno sfuzla in te hočejo "streljat" tudi drugače. Tako da jim ni priporočljivo dajat pravega naslova in telefonske številke... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima pa ta sprej tudi negativne učinke. namreč, čoperisti, ki so znani po jet čeladah, so si primorani nasprejati tudi obraz in zobe, v primeru, če se imajo namen smejati med vožnjo. Ker ima sprej blazno grenek okus, se potem čoperisti zlo kislo držijo, ko letijo 80 km/h proti policistu,ki jih meri s pištolo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa če te slučajno na motorju scat pritisne in si tak junak, da lahko z eno roko voziš, z drugo pa držiš svoj dik in ščiješ, si moraš tudi tiča našprejat. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!