Skoči na vsebino

Anti radar


Katana

Priporočene objave

Samo najdi mi pravega motorista,  ki se bo vozu po omejitvah razen če si mašintrajbar. :yes:

hočeš povedat, da pod pojmom "pravi motorist" označuješ tiste, ki vozijo po cesti brez upoštevanja cestno prometnih predpisov.... <_<

dobr si, res..... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

here we go again...spet izvirna in nikoli prej podoživljena debata o omejitvah in vožnji po oziroma preko omejitev. :wacko:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislim da smo izumili perpetum mobile. Ker dirke med policaji in dirkači ni nikoli konec. Ko policaji najdejo rešitev za problem dirkači že iščejo nov problem.

In tako se bo ta tema vrtela v krogih. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zelo zanesljivega vira sem izvedel naslednje:

Motilec laserskega radarja ni dovoljen, medtem ko je detektor dovoljen.

Če laser zazna motilec (ko mu napiše jammed), te bo policist 100% ustavu, ter ti zaukazal brezpogojno odmontiranje motilca, katerega pa bo seveda zasegel in ti napisal fajn luštno kazen. Čim policistu na laserju napiše "jammed", mu je takoj jasno, da je na avtomobilu motilec.

Zato, če že hočte kej met, potem mejte raj detektor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zelo zanesljivega vira sem izvedel naslednje:

Motilec laserskega radarja ni dovoljen, medtem ko je detektor dovoljen.

Če laser zazna motilec (ko mu napiše jammed), te bo policist 100% ustavu, ter ti zaukazal brezpogojno odmontiranje motilca, katerega pa bo seveda zasegel in ti napisal fajn luštno kazen. Čim policistu na laserju napiše "jammed", mu je takoj jasno, da je na avtomobilu motilec.

Zato, če že hočte kej met, potem mejte raj detektor.

kaj pa ce te ustavi, ker mu je napisalo jameed in ti premece avto in nic ne najde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je napisal katana!

Na nizozemskem prodajajo daljinca za avtomatsko odpiranja vrat (zaenkrat daljinec ni prepovedan nikjer),BTW med drugim moti tudi lasersko pištolo.

Po moje, če imaš original dokumente o nakupu daljinca ti zagotovo ne morejo podati kazni.Lahko pa ti (po moje) zahtevajo dokumente o ustreznosti izdelka za evropsko tržišče (mogoče pa ga tudi ima, saj pri njih ni prepovedan).To je pa tako ali tako bolj tehnične narave.Možno je tudi,da bi ga v prihodnje ne smel uporabljati, če te upozorijo, da žal tvoj daljinec moti tudi njihove merilnike.

Koliko stana pa žal ne vem, vem pa da deluje z iridijevo diodo.

Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ce te ustavi, ker mu je napisalo jameed in ti premece avto in nic ne najde  :D

Mislm, da ti lahko celo zaplenjo avto. Če pa ne, potem pa še tolk bolš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da ti lahko celo zaplenjo avto. Če pa ne, potem pa še tolk bolš  :D

ne morejo ti najt, ker ga ti nimas,ampak nekdo drug

ta motilc bi moral imet in kje merijo hitrost, ce gre motit, in potem bi vsakemu preiskali avto :D

sam to ne gre :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

ČE KOGAR KOLI ZANIMA KARKOLI O RADAR DETEKTORJIH IN MOTILCIH

lahko vpraša mene. Jih imam in uporabljam.

Lahko vam tudi svetujem pri nakupu in vam pomagam da si ga preskrbite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE KOGAR KOLI ZANIMA KARKOLI O RADAR DETEKTORJIH IN MOTILCIH

lahko vpraša mene. Jih imam in uporabljam.

Lahko vam tudi svetujem pri nakupu in vam pomagam da si ga preskrbite

kar rapiši se al želiš PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE KOGAR KOLI ZANIMA KARKOLI O RADAR DETEKTORJIH IN MOTILCIH

lahko vpraša mene. Jih imam in uporabljam.

Lahko vam tudi svetujem pri nakupu in vam pomagam da si ga preskrbite

kar rapiši se al želiš PM

Kar naj se tu razpiše...al sam za svojo rit skrbiš ;)

Čimveč podatkov tem bolje :grim:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE KOGAR KOLI ZANIMA KARKOLI O RADAR DETEKTORJIH IN MOTILCIH

lahko vpraša mene. Jih imam in uporabljam.

Lahko vam tudi svetujem pri nakupu in vam pomagam da si ga preskrbite

Daj malo razloži. A ko radar detektor zazna signal radarja je verjetno že prepozno saj se je signal že odbil od tebe in radar že ima zmerjeno hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj hecno je ker imate odgvor na dlani, pa še vedno sprašujete katera je najboljša zadeva.

hmmm :rolleyes:. ... le zakaj je ena zadeva prepovedana tako zelo, da je celo zagrožena kazen? anyone?

rečmo en hipotetični primer: Imamo motilec radar-ja (ker je seveda zanesljiv), preden policist dostopi do avtomobila, uspešno skrijemo motilec radarja v predal ali pod sedež, v glavnem da ga policist ne vidi.

Vprašanje? Ima policist takšna pooblastila da lahko preišče naš avtomobil brez našega dovoljenja oz. naloga o preiskavi.

Citiram: Policist namreč nima pravice opravljati natančne preiskave vozila, temveč le navaden pregled. 6. odstavek 215. člena ZKP nalaga, da se za preiskavo skritih prostorov prevoznih sredstev uporabljajo ista določila, ki veljajo za hišno preiskavo. Vselej, kadar se preiskujejo skriti prostori prevoznega sredstva, je potrebna odredba sodišča! Dokazi, pridobljeni brez naloga za postopek, niso relevantni.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zelo zanesljivega vira sem izvedel naslednje:

Motilec laserskega radarja ni dovoljen, medtem ko je detektor dovoljen.

Če laser zazna motilec (ko mu napiše jammed), te bo policist 100% ustavu, ter ti zaukazal brezpogojno odmontiranje motilca, katerega pa bo seveda zasegel in ti napisal fajn luštno kazen. Čim policistu na laserju napiše "jammed", mu je takoj jasno, da je na avtomobilu motilec.

Zato, če že hočte kej met, potem mejte raj detektor.

točno tko je...

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz pa mu bom kar dal pokazal motilec ali kaj???

Rekel bi samo naslednje besede:

Kaj ?

Motilec?

kaki motilec??

In kak to zgleda???

Nimam.......

Ne vem, zakaj vam ne dela radar. Mogoče ga bo treba na servis nesti.

Zdaj pa bi šel, ker nimam cel dan časa, da bi se z vami prepiral, gospod policist.

Adijo.

Bo še pred novim letom padel en kombinirani, ki opozarja na več frekvenc radarjev (različni proizvajalci, različne frekvence) in moti lasersko pištolo. Nemški kolegi pravijo, da funkcionira. Cena je okoli 400 €, ali preračunano v novi zakon 15 km/h prehitro izven naselja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj hecno je ker imate odgvor na dlani, pa še vedno sprašujete katera je najboljša zadeva.

hmmm :rolleyes:. ... le zakaj je ena zadeva prepovedana tako zelo, da je celo zagrožena kazen? anyone?

rečmo en hipotetični primer: Imamo motilec radar-ja (ker je seveda zanesljiv), preden policist dostopi do avtomobila, uspešno skrijemo motilec radarja v predal ali pod sedež, v glavnem da ga policist ne vidi.

Vprašanje? Ima policist takšna pooblastila da lahko preišče naš avtomobil brez našega dovoljenja oz. naloga o preiskavi.

Citiram: Policist namreč nima pravice opravljati natančne preiskave vozila, temveč le navaden pregled. 6. odstavek 215. člena ZKP nalaga, da se za preiskavo skritih prostorov prevoznih sredstev uporabljajo ista določila, ki veljajo za hišno preiskavo. Vselej, kadar se preiskujejo skriti prostori prevoznega sredstva, je potrebna odredba sodišča! Dokazi, pridobljeni brez naloga za postopek, niso relevantni.

:topic:

Na en način imaš prav, vendar: Policist lahko zahteva, da TI odpreš ta predal in ga sprazniš. Pri tem se on nič ne dotika in opravlja samo pregled :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Na en način imaš prav, vendar: Policist lahko zahteva, da TI odpreš ta predal in ga sprazniš. Pri tem se on nič ne dotika in opravlja samo pregled :whistle:

In če ne želim??? tukaj bi prišel kak pravnik. Po mojem prepričanju nima nobenih šans. Odpreti sam ne sme ker pride do vdora zasebnosti, poleg tega ni ogroženo nobeno življene..., lahko samo vizualno pregleda avtomobil. Kaj ti bo napisal za kazen ker ne dovoliš odpreti predal? da sluti da imaš v avtu motilec radarja ker mu je na laserju napisal jammed? :rolleyes:

Kak ki se bolj spozna na pravne zadeve?

Po mojem prepričanju če ga vržeš v predal je zadeva zaključena in se lahko policist obriše pod nosom.

Edino mogoče če bi pa imel recimo prvo pomoč ali pa rezervne žarnice v tem predalu poleg detektorja, ker mislim pa da policist lahko zahteva da pokažeš če imaš popolno dodatno opremo.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon o policiji (34. člen) dovoljuje kakršenkoli policistov ukaz, če je to potrebno, da bi se zavarovalo življenje ali premoženje, zagotovila varnost prometa, da bi se preprečili nemiri in druge kršitve javnega reda. Ukaz pa je dovoljen, če je od tega neposredno odvisno uspešno opravljanje nalog policije.

in tako v krog :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAGOTOVILA VARNOST PROMETA!

Verjemi da tukaj zraven ni radar detektorja. Tole se nanaša ko te bo policaj pogledal in ugotovil da so tvoje zenice takšne kot da si se glih piknu ali pa pokadil enga močnega in utemeljeno domneva, da imaš še kakšen paketek travce za njega v predalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo če si prehiter na cesti kjer so omejitve potem tudi ogrožaš drugew voznike... ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bom prehiter? kje pa je policistu izpisalo da sem se prehitro peljal.

To je tako kot če bi me policist ustavu in reku da sem se peljal 150km/h brez vsakršnega radarja, pač ocenu je na oko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa detektorji niso problem. Problem so t.i. "jammer-ji", ki onemogočajo meritev.

Če policist ne more izmeriti tvoje hitrosti (mu pištola javi napako ali kaj podobnega) ima lahko utemeljen sum, da uporabljaš jammer t.j. motilec.

Zaradi tega so že padali izredni tehnični pregledi (odkrivanje) ter kazni.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!