Skoči na vsebino

EBAY.DE


Priporočene objave

a mi lahko kdo prevede tole

Bestätigungscode eingeben

Um die Anmeldung abzuschließen, geben Sie bitte den Bestätigungscode ein, den Sie in Ihrer Anmeldungs-E-Mail erhalten haben, und klicken Sie dann auf Anmeldung abschließen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo prevede tole

Bestätigungscode eingeben

Um die Anmeldung abzuschließen, geben Sie bitte den Bestätigungscode ein, den Sie in Ihrer Anmeldungs-E-Mail erhalten haben, und klicken Sie dann auf Anmeldung abschließen.

Vstavite potrditveno kodo.

Da zaključite prijavo, prosimo dajte (vstavite?) potrditveno kodo, katero ste dobili v vašem prijavnem e-mail-u in kliknite na zaključek prijave (očitno gumb Anmeldung abschliesen?)

Tole ni dobeseden preveod, je pa nekako, no...prevod za razumevanje... Oder?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če nikjer v sporočilu ne najdem  Bestätigungscode

To kodo boš dobil po pošti čez par dni. Seveda, če si dal prave podatke. Js sem se prejšnji mesec prijavil na e-bay, pa tudi nisem znal končat registracijo, potem pa sem dobil po pošti omenjeno Bestätigungscode.

Pa tole preglej - je že yozo pokazal:

ebay

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že zrihto sm se prjavo prek ameriškega ko bol razumem pa sm takoj dobil kodo za aktiviranje računa. :OK: :OK:

a kdo ve kolk je poštnine iz nemčije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zelo različno,odvisno kaj kupuješ.Ampak kar sem do sedaj kupoval,ni bilo nikoli manj kot 10 euro,kvečjemu več.Najbolje,da prodajalca vedno vprašaš ali pa dobro prečekiraš site preden daš BID,pa ti bo gotovo prodajalec odgovoril-če seveda pošilja tudi izven matične domovine.Drugače ti izračuna tudi na koncu avkcije.Kar kupiš v EU,pa ne plačaš carine in DDV-ja (sicer ne vem do kakšne vrednosti),prej so ti pa v LJ vedno na carinski pošti zaračunali DDV in carino na vrednost blaga in PTT stročkov skupaj....BARABE!!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zakaj ne morem kupiti neke zadeve ko gre za ,,secure,, strani......pri zadnjem kliku, ko je vse izpolnjeno in rabim samo še zadnjo stran..v bistvu ispisan račun in zadnji klik do ,,buy now,, ...ostane prazen ekran in se nič ne zgodi naslednjih 12 ur.....oz nikoli. Ne gre za e-buy (predvidevam da je to stran kjer kupuješ vseživo) pa vseeno...medtem, ko iz strani kjer je ključavnica prečrtana lahko kupim...in tudi dobim. No bančno poslovanje ,,klik,, skb-net itd...lahko normalno uporabjam...le tu mi vse obstane. V čem je keč? (medte ko kolegica izpelje naročilo čist iz te strani normalno)

Pa še nekaj zakaj recimo skoraj vedno naletim na ,,ne pošiljamo v Avstijo in Nemčijo..pa Belgijo se mi zdi...zakaj ne?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa (lahko) zgodi če stvari, ki si jo dobil ne plačaš in prevzameš ?? :?

prodajalec te lahko toži!!!

Ponavadi zahtevajo 20% (lahko tudi več ali manj) od končne cene!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec samo pove ebayu, da nisi plačal... ebay ti zamrzne account, se poskuša dogovorit s tabo in prodajalcem, če še vedno nisi za kakeršenkoli kompromis/dogovor, te ebay toži. Prodajalec ima pač samo dva maila za poslat in se horda ebayevih odvetnikov spravi nate. Skratka, ni se za igrat. Kolega že "po nesreči" kupil motor.... no ja, vsaj vozi se zdej... pa sam probat je hotu kako se to gre.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

hm pride me mal vec kot ce bi ga dal previt....pa niti ne ves ce bo dobro previl, kot sm se zanimou...bomo vidli :D

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm pride me mal vec kot ce bi ga dal previt....pa niti ne ves ce bo dobro previl, kot sm se zanimou...bomo vidli :D

hvala

Rajši poglej še na švabski ebay, te zna priti bolj ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj tega mi .de vn vrgu :DD

tm spodi kao se druge strani

sm dau r6 stator...sam ne vem ce je to taprava beseda hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima TOLE

na ebay.uk, če mi je kdo pripravljen kupit prek PAY-PALA. Klasičnim plačilom ne zaupam več. Morebitnega kupca BOGATO nagradim !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima TOLE

na ebay.uk, če mi je kdo pripravljen kupit prek PAY-PALA. Klasičnim plačilom ne zaupam več. Morebitnega kupca BOGATO nagradim !!!

Tole si preberi:

Postage costs: Pick up only - see item description for details

Post to: Will arrange for local pick up only (no postage).

Item location: LUTON, Bedfordshire, United Kingdom

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Jst mam pa eno vprašanje pri dražbah na (nemškem e-bayu). Baje se da nastavit najvišji znesek, ki si ga pripravljen plačat, kako se to naredi? Potem v primeru da zmagaš, plačaš ta znesek (ki si ga nastavil) ali znesek do katerega je porišla dražba. Npr jst nastavim 250eur zadnji bid pa je npr 200? Troej jst plačam prej nastavljen znesek 250 ali višino zadnje ponudbe 200 eur?

Upam da je razumljivo napisan :unsure:

Aja pa kakšna koristna taktika bi prišla prav, poleg snajpanja v zadnji sekundi.

PS-mam namreč en vroč del ogledan na e-bayu pa ga hooočem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa eno vprašanje pri dražbah na (nemškem e-bayu). Baje se da nastavit najvišji znesek, ki si ga pripravljen plačat, kako se to naredi? Potem v primeru da zmagaš, plačaš ta znesek (ki si ga nastavil) ali znesek do katerega je porišla dražba. Npr jst nastavim 250eur zadnji bid pa je npr 200? Troej jst plačam prej nastavljen znesek 250 ali višino zadnje ponudbe 200 eur?

Upam da je razumljivo napisan :unsure:

Aja pa kakšna koristna taktika bi prišla prav, poleg snajpanja v zadnji sekundi.

PS-mam namreč en vroč del ogledan na e-bayu pa ga hooočem :headbang:

V primeru, kot si ga opisal, plačaš recimo 201 € - si višji od zadnjega ponudnika.

Sam sem opazil, da se nekateri pojavijo kot kupci za določen del samo na koncu in to praktično ob izteku aukcije, medtem, ko se vmes sploh ne pojavijo .

Prijateljica je za mene recimo nabavljala en del in se sploh ni pojavila med kupci. Šele na koncu, ko sem mislil, da je zadeva že izgubljena, vidim da sva del vseeno dobila. To pa tudi meni ni jasno zakaj in kako. Kadarkoli sem licitiral jaz, sem se takoj po vpisu cene pojavil na seznamu. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trojan69

Plačaš ceno zadnje ponudbe, v tvojem primeru 200€, če si ti "zmagovalec" seveda.

@bmwslo

Ker je vnesla tudi najvišjo ceno do katere je še pripravljena kupit zadevo, sistem samodejno povečuje njeno ponudbo do tistega zneska (v kolikor je toliko ponudb), in v takem primeru se pojavi tvoje uporabniško ime vedno zadnje (ni tvojih vmesnih ponudb).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema tednoma naročo pošilko iz Velike Britanije 9,99 funtov cena izdelka + 1,60 funtov poštnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!