Skoči na vsebino

Swinganje...


Thundercat

Priporočene objave

Klimbra..... kdo bo pa tebe maru, k se boš še mal fiksu vmes  :naughty:  :lol1:

Nop.........."lubica".....čokolado bom jedu............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prav..... jo bomo skupi.... men se tut lušta dobro čokolado jest..... sploh pa če jo mal razmažeš.... in potem imaš več lušta to pucat... iz teleščka ....... :blush:

spet sem zašla :oops: :oops: :oops: :slap:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prav..... jo bomo skupi.... men se tut lušta dobro čokolado jest..... sploh pa če jo mal razmažeš.... in potem imaš več lušta to pucat... iz teleščka ....... :blush:

spet sem zašla  :oops:  :oops:  :oops:  :slap:

:whistle:  :whistle:

Kako si takoj vedela.......a smetanca tut zravn paše :hmm: :hmm: :hmm: :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si takoj vedela.......a smetanca tut zravn paše :hmm:  :hmm:  :hmm:  :?  :?  :?  :?

mhm.... beljakovine so dobre za naša teleščka.... samo ne smemo preveč, da buši ne zraste :blush: :004

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm.... beljakovine so dobre za naša teleščka.... samo ne smemo preveč, da buši ne zraste  :blush:  :004

:whistle:  :whistle:

OK.......lahko tut rastlinsko nabavim .) .) .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.......lahko tut rastlinsko nabavim .)  .)  .)  .)  .)  .)

haahha ok... recimo da sem o teh beljakovinah ovorila - pa tudi ta redi, ker ima veliko sladkorja notri pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haahha ok... recimo da sem o teh beljakovinah ovorila - pa tudi ta redi, ker ima veliko sladkorja notri pomoje

.) .) odvisno............od doze inzulina :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_<  :hmm:  zdej sem te pa zgubila........  <_<  :hmm:

skrivnost je v sladkorni bolezni....sperma sladkornih bolnikov je :hmm: ....ma kaj bi ti govoril, rajo probajta pa bo....

hint: z insulinom si nižaš raven sladkorja v telesu....če si te ravni ne nižaš je sperma.....sladka mogoče?

pa naj še kdo reče, da sladkorni bolniki oz. njihovi partnerji niso vsaj v čem privilegirani.....kajne klimbra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skrivnost je v sladkorni bolezni....sperma sladkornih bolnikov je :hmm: ....ma kaj bi ti govoril, rajo probajta pa bo....

hint: z insulinom si nižaš raven sladkorja v telesu....če si te ravni ne nižaš je sperma.....sladka mogoče?

pa naj še kdo reče, da sladkorni bolniki oz. njihovi partnerji niso vsaj v čem privilegirani.....kajne klimbra?

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

TC......... :blush: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O matr, Pupa in Klimbra!

Pejta v svoj peskovnik, ne pa tok balasta natresavati... kar glava boli... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste vsi mimo teme...Naš Jurij je samo prijatlovo ženo peljal na ples,kjer sta plesala na swing... :inlove: Vi pa,tipično,pomislite na seks.

To,da sta bila na sliki naga;je pač tako,da so imeli plese v naturalist baru... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aurelio Juri

seksa v troje!

V troje?

Kako je to sploh mogoče?

Se da, če se hoče.

Eden poriva,

drugi uživa,

tretji znabiti,

pri riti počiva.

Ježušmarija,

je to svinjarija!

Za drage farane

je bližnjega muka

slajša od hrane

in boljša od fuka!

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vrnem na začetek...ko smo bili majhni,smo se dosti swingali na gugalnici...a je to,to? :?

če ste se pri tem menjavali ti, sosedova Metka, tvoja sestra Mojca, Peter, Tomaž in občasno še Ančka iz sosednje ulice in stric Tonček, potem je to TO :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ste se pri tem menjavali ti, sosedova Metka, tvoja sestra Mojca, Peter, Tomaž in občasno še Ančka iz sosednje ulice in stric Tonček, potem je to TO :)

Je BILO to,to,ker pol je stric Tonček polomil gugalnico... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je BILO to,to,ker pol je stric Tonček polomil gugalnico... :(

sam, da so punčke ostale cele ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj p aswing =ples z motroji. Ma dejmo kej konkretnega ne samo po črkah nabijat. Sonce se je zbudilo, sledimo mu.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejmo kej konkretnega ne samo po črkah nabijat. Sonce se je zbudilo, sledimo mu.

:blink:

no daj nam lep zgled....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam dam zgled, ja. Kaj čem rečt, najbolje bo organizirat eno srečanje pomladi in oreng odspret sezono se spoznat pa potem vidmo kok so motorji pomembni. :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam dam zgled, ja. Kaj čem rečt, najbolje bo organizirat eno srečanje pomladi in oreng odspret sezono se spoznat pa potem vidmo kok so motorji pomembni. :yea1:  :yea1:  :yea1:

misliš ženske...tukaj govorimo o swinganju ne motorjih..čeprav lahko tudi z motorjem swingaš....sem že videl ljudi, ki kar celo sezono vozijo tuje "ženske"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!