Skoči na vsebino

intervju z motoristom


BornToBeWild

Priporočene objave

v bistvu me zanima predvsem kaj želiš potegnit iz pogovora.....

zakaterega sem prepričana da sem popolnoma neprimerna oseba...pa ne ker ne bi ustrezala navedenim zahtevam....

...ampak ker sem dala domišljiji prosto pot se mi zdi, da iščeš med ljudmi nekoga ki bo ustrezal "splošni podobi" motociklista, ki je včlanjen v klub...hodi na zbore, motocikel pa mu predstavlja vikendaški in dopustniški hobi...

ali pač ne? ..nisi povedal...

lahko pa greva na kavo in boš potem povedal a sem se motla ali ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagaya, kua greniš človeku življenje? Reku je ,s kom hoče govorit, ustrezni osebnki se mu bodo že javili... In potem bo naredil, kar bo pač hotel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, intervju nastaja v moji glavi...nimam že vnaprej določenih vprašanj...odvisno je kako se bo intervju obnesel! seveda lahko greva na kavo...bova malo poklepetala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pomagat hočem :whistle:

...pa mal mi je dolgcajt :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pomagat hočem...

...pa mal mi je dolgcajt...

Nagaya-Š!

Ejga!

Pol bi pa še jst pršou!

Jst sem tud pored'n.

Sedaj pa še malo resnosti.

Born... Meni se zdi, da s tvojo seminarsko ne bo nič. Sedaj je že SymRu-tu presedel.

Born... En pameten nasvet.

Pojdi konec tedna v gostilno, določi enega od motoristov ali motoristk, jih prečekiraj, zasliši, napiši in ADIJO.

Lajga fant, šola gre počasi h koncu!

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak torek imaš pri Firestarterjih (če te zanima kje je to, imaš temo o tem) cel kup takih in drugačnih motoristov in motoristk, ki ti bodo verjetno lahko pomagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa greva na kavo in boš potem.....

No v bistvu sem jaz trazmišljal in razmišljal in menim, da bi tut rad naredu eno seminarsko. Ne za šolo ampak tko...zame:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v bistvu sem jaz trazmišljal in razmišljal in menim, da bi tut rad naredu eno seminarsko. Ne za šolo ampak tko...zame:)

Napiši na roko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v bistvu sem jaz trazmišljal in razmišljal in menim, da bi tut rad naredu eno seminarsko. Ne za šolo ampak tko...zame:)

lahk...če ŽENA pusti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"žena" spodbuja moje izobraževanje :kva2: :eek: :oops:

Sorry :topic:

Ej fante..ti ja ki misliš delat seminarsko......jav se mi na PM pa se bova dogovorila če ne boš imel preveč butastih vprašanj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"žena" spodbuja moje izobraževanje :kva2:  :eek:  :oops:

pol naj te pa kar "žena" "izobražuje"......brez dvoma se lahko tud od nje kaj naučiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, intervju nastaja v moji glavi...nimam že vnaprej določenih vprašanj...odvisno je kako se bo intervju obnesel! seveda lahko greva na kavo...bova malo poklepetala!

Intervju nastaja v njegovi glavi... :hmm:

Ma nehaj no :lol:

Ali se ne bi rajši pustil presenetiti in bi najprej naredil intervju oz. še bolje najprej vsaj malo povohal sceno, potem naredil intervju in napisal to kar je, namesto da že kar naprej neke okvire postavljaš.

Če se ti pa gre samo da zadovoljiš formo in nekaj skup zložiš, pa kakšno revijo preberi in iz tistega spacaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A) ne

B) da

C) včasih

D) bi, pa me norme preveč omejujejo

E) jasno!

F) kako to misliš, nekvalificiran?

G) aja, že pri A) sem zajebnu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV ne pametuj! lasagna zate velja isto! kok ste vsi neki pametni! če nimaš kej pametnega napisat bodi raje tiho!

:SS

Popravljeno . Popravil BornToBeWild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako velja tudi zate...dost pametnega nisi povedal...razen to da želiš intervju z motoristom, ki je v klubu....kaj ga boš spraševal bo pa itak samo padlo ob pivi....težki intervju bo to....

:grrr :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote=BornToBeWild

HHV ne pametuj! lasagna zate velja isto! kok ste vsi neki pametni! če nimaš kej pametnega napisat bodi raje tiho!

Born...

Bravo! Kwa 's jih napizdu!!! Ej?!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV ne pametuj! lasagna zate velja isto! kok ste vsi neki pametni! če nimaš kej pametnega napisat bodi raje tiho!

:SS

Na takšen način jaz vedno dobim intervjujanca. Enkrat sem Drnovšku :alien1: tole reku, je govoril ko toča. :grrr

Maners Born, maners.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze pred casom je blo na TV serija oddaj " Odklop" z Borutom Veselkom kot voditeljem.In ena od oddaj je bla ravno o motoristih.Vse od nastanka rocno narejenega motocikla pa vse do moto zbora na koncu (mislim da so bili gostje ammmmm ka vem , se opravicujem v naprej op.p. MC Roling Bones iz Ziri.Resno se opravicujem ce sem komu storil krivico z imenom kluba ). :whistle:

Ce ne bo slo drugace , tudi tam bi dobil kak pameten namig za seminarsko.

Pa srecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!