Skoči na vsebino

Mivv izpuhi


duhec

Priporočene objave

Jaz sem lani kupil Mivv suono inox za fz1s, naročil sem ga kar preko Ebaya iz Italije. Zaenkrat zadovoljen  :yes:

 

Tudi jaz nabavil Mivv Suono za FZ1 preko italijanskega Ebaya. Super ror, odličen zvok (vendar zelo glasen) in dobra cena na Ebayu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Trenutno "obnavljam" en motor, ki ma gor Mivv GP titanium in je tista guma spodaj pod nosilcem, ki objame izpuh preperela. Mogoče kdo ve kje bi se dal dobit novo gumo spodaj ali pa cel nosilec? Našel sem ene carbon verzije ne pa tudi tiste srebrne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno "obnavljam" en motor, ki ma gor Mivv GP titanium in je tista guma spodaj pod nosilcem, ki objame izpuh preperela. Mogoče kdo ve kje bi se dal dobit novo gumo spodaj ali pa cel nosilec? Našel sem ene carbon verzije ne pa tudi tiste srebrne.

prid do mene, ti dam kos zračnice od bicikla :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid do mene, ti dam kos zračnice od bicikla :)

Sem že gruntal :) Problem je k ma tist nosilec reže vmes in original guma vse robove teh rež lepo objame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ok dons sm brskal po garaži in najdu en termo silikon. Če bi tisto sponko spodi namzu znjim toliko, da ne ruži direktno po auspuhu mislim, da bi moglo bit. Nej bi pa zdržu silikon temp. do 180 stopinj. Se je že kdo igral znjim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

kako je pa kaj z homologacijo mivv-a, ki ga kupiš prek ebaya?

Zraven piše "zugelassen E" ali "Zulassungsbescheinigung". Ali se da samo s tem?

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Za prijatelja potrebujem izpuh MIVV double gun, za Ducati Scrambler Icon letnik 2018. Seveda homologiranega. Kdo ga ima najceneje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni, 

se komu doma valja ali pa ve kje bi dobil DB killer za ta izpuh

IMG_4653.jpeg

IMG_4652.jpeg

Resized_20240125_134026_1706186897943.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kugelschreiber vem to. Samo se malo mudi. Bi kolega rad čimprej homologiral. Saj če ne bo druge, bomo naročili. Hvala vseeno😉

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Pajk said:

@Kugelschreiber vem to. Samo se malo mudi. Bi kolega rad čimprej homologiral. Saj če ne bo druge, bomo naročili. Hvala vseeno😉

Upam da uspete.  Trik. Ce se ful mudi, narocte v deposito fermo v trst.  Dlje od 3 dni nikoli ni hodilo.  Skoraj vedno dobim naslednji dan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ob nakupu dobil original DB Killer zraven, pa mi je bi pretih, sem pa iz Aliexpress naročil enega (izmeril fi) in je ustrezalo. Bil je za nekaj odtenkov glasnejši, sedaj pa se na krajše vožnje (do 100km) vozim brez, za ostale pa dam notri originalnega.

Kakorkoli, mislim, da bodo tudi cenejše variante povsem okej, tja do začetka toplejšega dela leta pa bo zagotovo tudi s Kitajske že prišel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!