Skoči na vsebino

Mivv izpuhi


duhec

Priporočene objave

Torej, kupujem (ze celo zimo in verjetno se celo pomlad in poletje :whistle: ) auspuhe za mojo VTR1000F. :)

Ne bom prevec zbircen, vse kar rabim je glas. :lol: No pa tudi da lazje zadiha na srednjih obratih. Iscem pa najcenejso varianto. :rolleyes:

Wings je 106k SIT <_< , LeoVince je 103k SIT :closedeyes: , Mivv pa 85k SIT. :yes: Oboje govorimo za dva lonca in nehomologirano. :)

Torej, glavno vprasanje: Ima kdo izkusnje z izpuhi Mivv? :ninja:

Pol sm tudi razmisljal da bi dal originalne predelat, da se jih pac odpre. :mellow: Preverjeno imajo zelo dober glas, pa se "original Honda parts" pise gor :P Problemi pa vemo, bodo zaceli komplicirat z leti glede glasnosti in jst se lahko slikam. :photo:

A imate kej za priporocat? Karkoli? Kupim raje nove al dam predelat? :wacko:

Pa se njihova uredna stran!

Lep pozdrav,

duhec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo ki dela izpuhe naj ti naredi obadva cim bolj podobna kot original sam da sta glasna naj ti naredi se vlozek za glasnost.

Potem pa neses rora gravirat original cifre....

Pa je bols in cenejs pa se zgledal bo kao original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No, pa je ratalo! :OK:

Mi je ratalo dobit ene Mivv auspuhe druge roke za relativno majhen cekin, takole pa zgledajo od blizu...

mivv1.jpg

No pa se kot figura na motorcku...

mivv2.jpg

pa še ena...

mivv3.jpg

Aja tista ploscica je homologacija.. :huh: vgravirana.. :yes: kao street legal :slap:

Kaj pa zvok? :D Glasen je... :grim na ridah ce se kej vidmo pa jih boste slisali, mogoce pa posnamem s kamerco sam ne bo to to.. hmmm :hmm: Bomo ze! :OK:

Imam se eno vprasanje glede auspuhov ampak morm prej it poslikat da se bom lazje izrazil in ITAK bom moru pisat v eno drugo temo tko da... see ya! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa ti zvedu cene za Mivv? Na proizvajalčevi strani ni cen. A kaj veš, kje jih prodajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tudi mene zanima.. Kje se da kupit, pa cene. Na strani sem videl ene par kar všečnih zadev, ki bi lepo zgledale na mojem husotu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Edine cene s katerimi sem lahko primerjal sem dobil tukej. Vpisite "mivv" v tamkajsnji iskalnik alpa pejte pod Silencers.. itd :) sej se boste znajdli :yes:

Za VTR iz karbonskih vlaken so novi 550EUR sam sta dva, za en kos bo verjetno kej bolj poceni... :rolleyes:

Drgace Mivv auspuhe prodaja Simcic v Novi Gorici, po tudi zelo ugodnih cenah. Dva aluminijasta za 87k SIT. ;) Vec na PM.

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Edine cene s katerimi sem lahko primerjal sem dobil tukej. Vpisite "mivv" v tamkajsnji iskalnik alpa pejte pod Silencers.. itd :) sej se boste znajdli :yes:

Za VTR iz karbonskih vlaken so novi 550EUR sam sta dva, za en kos bo verjetno kej bolj poceni... :rolleyes:

Drgace Mivv auspuhe prodaja Simcic v Novi Gorici, po tudi zelo ugodnih cenah. Dva aluminijasta za 87k SIT. ;) Vec na PM.

a kdo mogoče ve kje bi se lahko kupili mivv rori?! simčič oz. fantje pravijo, da jih ne morejo dobit!? :BUA:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trstu pri nogometnem stadionu (čarli :D ) jih imajo ;)

0039-040-828165 - boš sigurno dobil na telefon koga, ki govori slovensko

če ne pa piši na info@burn-out.it - (v angleščini) - ti bo mož sigurno odgovoril v roku enega dneva

sploh pa skoraj vse moto štacune v go in ts prodajajo njihove auspuhe...

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trstu pri nogometnem stadionu (čarli :D ) jih imajo ;)

0039-040-828165 - boš sigurno dobil na telefon koga, ki govori slovensko

če ne pa piši na info@burn-out.it - (v angleščini) - ti bo mož sigurno odgovoril v roku enega dneva

sploh pa skoraj vse moto štacune v go in ts prodajajo njihove auspuhe...

ej bolha, hvala! bom probo!

a ti sploh ne spiš?! 1:05 am?!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nočna ptica :P

S temi dvemi trgovinami, za kateri sem ti dala kontakt, 'imamo' še najboljše izkušnje (sploh glede cen). Burn-out ponavadi naredi ceno prez davka, Charli pa pač kot se zmeniš.. skratka probaj.

p.s. sem zdej pogledala na stran od Burn outa pa ima v akciji devila za z750.. čeprav vseeno stane nekam dosti $. Okej, konec offtopica :)

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo, zmontiran mivv! brez killerja se dere skor kot motogp! :OK: tk da me je skor strah! :eek:

ko posnamem naložim!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, zmontiran mivv! brez killerja se dere skor kot motogp! :OK: tk da me je skor strah! :eek:

lp 6

Prva liga je. :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Edine cene s katerimi sem lahko primerjal sem dobil tukej. Vpisite "mivv" v tamkajsnji iskalnik alpa pejte pod Silencers.. itd :) sej se boste znajdli :yes:

Za VTR iz karbonskih vlaken so novi 550EUR sam sta dva, za en kos bo verjetno kej bolj poceni... :rolleyes:

Drgace Mivv auspuhe prodaja Simcic v Novi Gorici, po tudi zelo ugodnih cenah. Dva aluminijasta za 87k SIT. ;) Vec na PM.

A se da dobiti kak tel od tega Simcic-a iz Gorice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo cenzura, da ne bo kaj narobe.

Dobiš na PM.

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobiti kak tel od tega Simcic-a iz Gorice!

so tut men i govorli da bojo zrihtali pol pa niso mogli!

sem šou sam v trieste! prlepim sliko! :OK:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Te Mivv-i so presenetljivo cenejši od konkurence :blink: !

A je kvaliteta "koliko para toliko muzike" tudi temu primerna :glare: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te Mivv-i so presenetljivo cenejši od konkurence :blink: !

A je kvaliteta "koliko para toliko muzike" tudi temu primerna :glare: ?

js sem zadovoljen!

sicer ne vem kako je z ostalimi znamkami, moj je ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem zadovoljen!

Zdej, kar je, pač je!

Upam, da bom jaz tudi, ker je že na poti :whistle:

Poročanje pa verjetno sledi po parih tKM tko, da šele v letu 08, sam najprej ga je potrebno dobit!

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!