Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Aja :blush: jest sm zmeri gledov te starejše modele s sivmu avspuham, glede poslikav pa tud nimam pojma. Vidm zdej da je res 2007 letnik, sam ni mi jasno zakaj si prlepu tega z zamenjano masko, je izpadl kukr da si mislu da je 2007 model tak...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa 100 % prepričan da je to letnik 2007 !!! poglej: ---> KLIK <---

To takoj vidis da je 2007 po poslikavi in auspuho ...

ja saj sem ti jaz napisal da je to barvna kombinacija 2007!!!! samo maska pa to je zamenjana!!!!!!!!

ja jaz sem tud mislo da si ti 100% preprican v to, da je ta (acerbisova?) maska ze na orginalu :D :P

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal butasto sm napis komentar pod sliko ... :)

Pac mislo sm letnik 2007, z drugo masko pa žmigovci ... :)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgleda tako slabo... men se dopade.... :worship:

vsekakor je to stvar posameznika, men naprimer je tale maska za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa maska dost huda, ampak ne paše na motor :whistle:

Na tomosa bi :yes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? :D

alo alo jas mam tudi xt. sem iz okolice mb takda mi lahko povete za turo kako če bo kaj ker prijem takoj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej boga pa mate kake ture popldanske al se samo menite? tak čisto za info mi povej pa če obstaja kaki motoklub za nas pa tak dalje. sem slišal neke o moto sršeni pa me zanima če je kdo zraven.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am to lih jaz nisem v tem klubo.. jaz sem v enem drugem klubu... drugače glede fur pa kak se dogovoriš s posamezniki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha XT letnik 2007

240615m2kh.jpg

Lepa maska(carbon look) in žmigovci pa auspuh ... :OK:

ej kaj kdo ve ki se kupi taka maska? jas bo jo naredo gor se mi zdi da zgleda dokaj kul. :naughty: edino blatnik bi se mogoče prestavo na kolo prvo. lehko tudi kaki link...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje z yamaho xt125x ker se trenutno zanimam nakup!! :worship: . prosim če napišete vse dobre in slabe lastnosti motocikla.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O joj, šeen nov.

No lej, prvič, dobrodolšel na forumu.

Drugič pa, uporablej iskalnik, tm na vrhu desno ti piše, ker tema o tem motorju že obstaja.

Drugače pa, motorčk je fletn, za moje pojme mal mejhn, poraba je zlo majhna (okol 3 litre), končna pa, okoli 100, 110km/h. Če že razmišljaš o yamahi, bi mogoče lahko pogledal še za tomosom sm 125, je malenkost cenejši, pa ima boljše komponente, pa še akrapoviča se za njega lahko dobi. Imata pa enako mašino.

Se pa za te mašine dobijo tudi racing kiti - športne odmične grredi, vplinjači, športna elektrika, samo, te stvari dost stanejo, seveda, če imaš veselje kej predelovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidim, da ti je Fingi dal zelo slab nasvet. Če se boš odločal med xt in tomosom, brez pomisleka vzemi xt... Odgovor zakaj je boljša izbira xt, dobiš skozi celotno temo Tomos SM 125 :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je da ima tomos majhne napake ki se jih da hitro odpraviti....ima pa zato boljše komponente...tako da vzem raj tomosa... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, je res da ima napake, to se vsekakor ne da spregledati. Ampak, tudi boljše komponente je treba upoštevati. Pa tudi, tomos je dosti večji kot yamaha.

Jest sem dobil nekakšno predstavo, da je tomos res supermoto, yamaha pa bolj...hm :hmm: potovalni supermoto? oz, pač bolj ''civilizirana'' - širši sedež, nižje sedišče... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, ampak če bi nardili xt-jo k bi šla 125 da nebi rabu čelade pa tega, pol bi jo pa mel.. za tukej mal po domačem kraju okol furat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se celo noč na taborjenjo vozo z njo :D

je pa kr nizka, pa nima unga zvoka ko akrapo :naughty: :whistle:

sej je vredo motorček, sam je zlo mali, je bol tak potovalni supermoto, pa premze ne škriplejo :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!