Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Danes med 23:00 in 07:00 so mi ukradli mojo Yamaho XT 125x, črno oranžna barvna kombinacija, z napisom Speedy na levi in desni strani (plastika ob rezervoarju), če kdo kaj opazi bi lepo prosil naj mi sporoči na 040348034 ali pa na alexatron@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med 23:00 in 07:00 so mi ukradli mojo Yamaho XT 125x, črno oranžna barvna kombinacija, z napisom Speedy na levi in desni strani (plastika ob rezervoarju), če kdo kaj opazi bi lepo prosil naj mi sporoči na 040348034 ali pa na alexatron@gmail.com

lohk bi napisov vsaj iz kje si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp dons sm zvrtov lukno s svedrom 5mm uzadi v auspuh pa sm se šu pol pelat pa sm postavu rekord šu sm 121km/h po ravnini pa s 9500 obratov, motor se je pa tko dru da kr ni res.

Zgleda pa nekak tkole.

25092008535.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp dons sm zvrtov lukno s svedrom 5mm uzadi v auspuh pa sm se šu pol pelat pa sm postavu rekord šu sm 121km/h po ravnini pa s 9500 obratov, motor se je pa tko dru da kr ni res.

Nejc, a veš k je na Akrapotu od Tomosa una luknca za dušilec prišraufat??

No, če maš tam not šrauf gre ene 40km/h manj. Garantirano. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če narediš še eno tako luknco zram bo ziher šlo ene 135.. :naughty:

lej če vrjameš al pa ne se mu pozna zarad tele luknce ok

sam nism reku da mi gre zarad tele luknce 121 ampak zarad vremenskih pogojev :closedeyes: :trance_33_sleep:

drgač se mu pa pozna mal na moči in pa mal hitrej se odvija pa še bolši zvok je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je itak v Kranju tak veter da greš še z biciklom 80

a ti s kao s preddvora, sam kuko da te nikol ne vidm k jst sm doskrat tm u urši, dej se loh kdaj zmenmo pa gremo en krog tm ukol.

ps. A poznaš malija k ma tud yamaha xt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti s kao s preddvora, sam kuko da te nikol ne vidm k jst sm doskrat tm u urši, dej se loh kdaj zmenmo pa gremo en krog tm ukol.

ps. A poznaš malija k ma tud yamaha xt

poznam jest malija, ampak to ne spada v to temo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, a veš k je na Akrapotu od Tomosa una luknca za dušilec prišraufat??

No, če maš tam not šrauf gre ene 40km/h manj. Garantirano. :headbang:

se pravi, ce jaz zvrtam luknjo premera 20mm bi mogla it xtjka okol 200km/h :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, ce jaz zvrtam luknjo premera 20mm bi mogla it xtjka okol 200km/h :slap: :lol1:

Tvoj Hyosung gre itq sam od sebe 210 ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pride tista luknja že original? No, jst mam notr en šrauf zašraufan. Morda je prejšnji lastnik kej vrtal :unsure: . Sam če pa tisti šrauf vn dam, ma pa tko grd zvok da kr res ni. Sm enkrat probu pa sm ga kr hitro nazaj dal :)

No evo dns je pa šla 126 km/h pr 10.000 rpm :worship: Je blo treba enkrat do blokade prtisnt. Je blo pa mal klanca dol :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pride tista luknja že original? No, jst mam notr en šrauf zašraufan. Morda je prejšnji lastnik kej vrtal :unsure: . Sam če pa tisti šrauf vn dam, ma pa tko grd zvok da kr res ni. Sm enkrat probu pa sm ga kr hitro nazaj dal :)

No evo dns je pa šla 126 km/h pr 10.000 rpm :worship: Je blo treba enkrat do blokade prtisnt. Je blo pa mal klanca dol :krneki:

A pri 10000 ima blokado? Čudno, tomos jo ima pri 11500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha je zakon.....tomos je skret <-- moje mnenje glede na apn.

no no o legendi APN pa ne boš tko grdo govoru, to je res zakon moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Yamaha XT 125 je res en ku?ac, en iz naše šole jo ma pa človk pomoje sploh slišou ni za ovinke, pa zo ogrevanje motorja tud ne.

Special 749 pomoje si glih ti ta k ti piše da si iz LJ, povej kam hodš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!