Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Možno da je akumulator.

a ja pa še to men so na servisu svečko zamenal pa je pol ful lepš pa hitrejš užigov al pa se je men sam zdel??? :doze: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa pomoje bolezn telih xt jk k men je tud mau vžig zajebavu, morš se navadt kuko tipko prtisneš pa kolk cajta jo morš držat pa vedt morš kdaj morš zaug dat to je pa to po občutku.,crkavu pa mi ni nč ko je biv ogret samo takrt ko je laufov pod 1000rpm pa če sm na hitr gas do konca naviv mi ga je zamoril pa je crknu pol.( tud če je biv ogret)

Če daš na hitro gas je normalno, da ga zalije. ;)

Na 08 Apriliji ( blokirani ) če 2× zajebem pri vžigu se lahko kar poslovim od štarterja in jo moram v večini primerov vžigat na porivanje. Na 06 ( deblokirana ) pa je vžgala vsepovsod in kadarkoli. Enako pri Husqvarni ... brez čoka ni šans da užge ... daš čok ... v prvi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

www.avto.net

ja sm že pogledu ma tko prašm če ima še kdo kašno ku jo še ni dau na avto.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mislu da bo kdo prodaju tukaj "za insajderje" po polovični ceni preden bo dal na avto.net?

mogoče bi lahko vprašal že v obstoječi temi za yamahce naslednjič?

no hvala v imenu vseh ki jim gre na živce ko se za vsaki šit odpira nova tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima na kateri strani lahko kupim tak auspuh?? pa če kdo ve bi ga prosil če mi prosim lahko da link?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima na kateri strani lahko kupim tak auspuh?? pa če kdo ve bi ga prosil če mi prosim lahko da link?

Hvala

autocommerce ima velik od giannellija počez. Sam bo full drago. Sicer pa kot je videt se tut do 3/4 konja pozna :O To je za tole Yamahco kar velik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dpns sm videl ta motor. sem si ga mal večjega prestavljal. Je pa isto kot moja ybr. kolk ste veliki vi ki jo imate?

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

jaz se odločam glede nakupa yamahe xt x. pa me zanima vaše mnenje glede tega. ali se bolj splača kakšen drugi 125ccm motor kupit.

pri teh motorjih se mi zdi čudno kako to da imajo eni 10 KM (večina) dugi 9KM eni 12KM oziroma celo do 15KM kljub temu da sta motorja isti letnik. ali imajo ti motorji odstranjene blokade?

kakšne so pravzaprav bistvene razlike med yamaha xt x in r razen tega da imata različne gume.

hvala lepa za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej malo o tvojem stilu vožnje, kako si velik in kaj pričakuješ od motorja.

lahko ti pa takoj povem... x) ni to za mene x)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima 10 konjev isti motor kot ybr. 12 konjev je za "nerazviti" svet ker nimajo katalizatorja in imajo več moči. 15 konjev ima pa samo wr. razlika ni samo v gumah xtx je manjši pa tudi višina sedeeža je 83cm pri xtr je 86cm. če boš kupvou kr uzem xtr, je malo večji pa cenejši (rabljen)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se odločam glede nakupa yamahe xt x. pa me zanima vaše mnenje glede tega. ali se bolj splača kakšen drugi 125ccm motor kupit.

pri teh motorjih se mi zdi čudno kako to da imajo eni 10 KM (večina) dugi 9KM eni 12KM oziroma celo do 15KM kljub temu da sta motorja isti letnik. ali imajo ti motorji odstranjene blokade?

kakšne so pravzaprav bistvene razlike med yamaha xt x in r razen tega da imata različne gume.

hvala lepa za odgovore.

Še en k misle da ma 4t blokade. Use xt majo iste konje 10 al pa 11 jih je, ne glede na letnik, barvo itd itd... Aja malo tut tomosa poglej da se neboš prehitr zapiču u ta bicikel :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima 10 konjev isti motor kot ybr. 12 konjev je za "nerazviti" svet ker nimajo katalizatorja in imajo več moči. 15 konjev ima pa samo wr. razlika ni samo v gumah xtx je manjši pa tudi višina sedeeža je 83cm pri xtr je 86cm. če boš kupvou kr uzem xtr, je malo večji pa cenejši (rabljen)

LP

Wr!

Jaz bi vzeu tomosa z akrapovičem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej malo o tvojem stilu vožnje, kako si velik in kaj pričakuješ od motorja.

lahko ti pa takoj povem... x) ni to za mene x)

meni gre največ za to da ima motor čim boljše pošpeške da je takorekoč živahen. agregat mora biti 4 takten, ne mislim kupiti motorja ki je na foro cestke (honda cbr, yamaha yzf...). kod zvrst mi tako najbolj ugajajo supermoto motorji.

odločam se med: yamaha xt, yamaha ybr, tomos sm, honda cbf.

kako je z hondo cbf baje je to malo len motor, ni živahnosti.

če sem prav razumel glede moči imajo po večini starejši modeli vočjo moč, novejši pa zaradi kao nekega zakona manjšo. (popravite me če se motim)

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni gre največ za to da ima motor čim boljše pošpeške da je takorekoč živahen. agregat mora biti 4 takten, ne mislim kupiti motorja ki je na foro cestke (honda cbr, yamaha yzf...). kod zvrst mi tako najbolj ugajajo supermoto motorji.

odločam se med: yamaha xt, yamaha ybr, tomos sm, honda cbf.

kako je z hondo cbf baje je to malo len motor, ni živahnosti.

če sem prav razumel glede moči imajo po večini starejši modeli vočjo moč, novejši pa zaradi kao nekega zakona manjšo. (popravite me če se motim)

thx

uf... ti pa vidim da nisi preveč dobro teoretično podkovan...

cbf ni supermoto, tako tudi ybr ni...

kaj se tega zakona tiče, velja bolj kot ne za 2 taktne motorje... 4 taktni motorji grejo že itak skoraj na hlapetrance_25_naughty.gif

če si 180cm+ bi se na tvojem mestu yamahe ybr in xt izogibal ker so narjeni bolj za pritlikavce.

priporočam tomos sm zaradi ubijajočega zvoka z akrapovičem in udobnosti med vožnjo. agregat je isti kot pri yamaha ybr ("ni živahen") vendar vseeno pač...

imaš možnost vgraditi racing kit, ki vključuje večji fergazer, drugo odmično itd.... za 500€.

vgrajevanje sicer ni legalno, o tem prečitaj več v tomos sm threadu.

4taktni motorji niso baš poskočni s tem se boš mogu sprijaznit .)

s cbf se še nikoli nisem peljal, niti me ni preveč mikalo da bi se kdaj vsedel na kaj takega...

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej tud mau za MZ 125 SM

odličen motor je pa res da jih ni glih dosti

sem delal ispit na nemu. je dobr ja. sam na avto.net ni nobenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 prjatla masta MZ, en ma SM drugi SX(enduro) in sta res dobra mopeda...mašina od Honde gor če se ne motm pele tud odlično še posebej SM skozi ovinke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni gre največ za to da ima motor čim boljše pošpeške da je takorekoč živahen. agregat mora biti 4 takten, ne mislim kupiti motorja ki je na foro cestke (honda cbr, yamaha yzf...). kod zvrst mi tako najbolj ugajajo supermoto motorji.

odločam se med: yamaha xt, yamaha ybr, tomos sm, honda cbf.

kako je z hondo cbf baje je to malo len motor, ni živahnosti.

če sem prav razumel glede moči imajo po večini starejši modeli vočjo moč, novejši pa zaradi kao nekega zakona manjšo. (popravite me če se motim)

thx

Usak let majo manj moči ja, PA kaj je s tabo :D za usak motor ti posebej piše, koliko kilowatov ima. Yamahini agregati (tomos sm, yamaha xt, yamaha ybr) to je use ista mašina, ki proizvede okol 8kw in ta moč ostaja enaka, ne glede na letnik. Novejši 4t imajo vodno hlajene agregate in nekateri po 4 ventile na cilinder in proizvedejo 11kw. Ud vseh, ki si jih naštel je pa lih CBF najbol "živahna" (še vseeno počasna kot polž pač 4t) ker ima 11kw, usi ostali pa kot sem že prej napisal imajo 8kw. In če tko razmišlaš ugotoviš da imajo novejši motorji več moči ane :D... Seveda govorimo samo o 4t, 2t pustmo tuki

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm hteu kupt CBF, pa ko sm jo vidu u živo sm mislu da je Tomos naredu novga BT-ja vilce skor da isto široke in use majhno in ozko...baje pa da kr potegne za 125 4t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!