Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Rajs to kot pa tomosa!!!Ce ne drugiga je yamaha ne pa neka tovarna odpadnih motorjev oziroma sm...!Ce je seveda cena taka,ker se po tem takem ne razlikuje veliko od tomosa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem ja sam vseeno! Sem mel tomosa pa sm samo neke menjaval,al je so bat al pa kaka zajla.Zdej mam dtja pa sem sam eno zajlo v dveh letih menjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst mma APN 6s k je star tolko ko jst, pa še vedno kaže 96 na tehničnemu, pa pač menjam 1 zajlo na leto. pa kaj! big deal. bat mi pa še res ni nikoli zaribal. mogoče pa neveš preveč dosbro skrbet za stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si kuj jezen?! To je samo moje mnenje o tem motorju... Sej sploh ne rečem da je slab. Nč ti ne bom očital če ga boš kupu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne saj nisem jezen na vas. vsak je upravičen do svojga mnenja, zato pač nebom jezen nate. :004 no že smo offtopic.

ve kdo še kaj o tem modelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah glede na to da je 4taktna pa 125ccm prov velikih hitrosti pa nevem kakšnih pospeškov ni za pričakovat. Tud predelave ne pridejo ravno u poštev. Je pa gotovo varčna, lažja za peljat (bolj umirjena), manjše onesnaževanje okolja... Odvisno kaj ti več pomeni. Če bi rad kej bolj "športnega" pol raje kakšno rabljeno 2taktno mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a predelave ne pridejo v poštev? kak pa to? ker se ne razumem glih preveč na to :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a predelave ne pridejo v poštev? kak pa to? ker se ne razumem glih preveč na to  :(

Motor je 4-takten in pri takih motorjih so sicer možne predelave, vendar so zelooo drage in komlicirane...tko da se ti skoraj sigurno ne splača. Pa tud učink ne bo nevem kašen. Pri 2T je pa čist druga stvar....enostavnejše, cenejše in še bolj učinkovito .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pomej je to tud ista mašina kot na XT...sm mal prmjrjal XT z Tomosom v motokatalogu in že na izgled je do useh detajlov ista mašina...pr YBR je pa tud enaka .) Izdelujejo jih pa v Italiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4T je 4t...nemorš pričakovat da bo kej športnega...ene 110km/h bi se dalo maxsimalno iztisnit vn (dt 2T gre 130-140)...honda cbr125 je 4T im gre ene 120...sam pr temu je aerodinamika dost slabša tko de... <_<

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam un MZ sm 125 je tut 4t, pa piše da gre s prve 115? al sem jst narobe razumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko sem čital una pravila za TOMOS SM CUP je pisalo da se da kao plačat kavcijo 50k za odpiranje 2-taktnega motorja. a to pomen, da lahko iz 4-takta predelaš v 2-takt? al jst spet kaj ne razumem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pomen, da lahko iz 4-takta predelaš v 2-takt?

To sigurno ne pomeni tega...

Sicer imaš pa temo o tem... Sprašuj tam! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!