Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

kupim yamaho xt125x če prodaja kdo?

ej dej NEHI ODPERAT NOVIH TEM!!! uporab iskalnik pa notr napiš: yamaha xt125x al pa mali oglasi! drgač pa na www.motosvet.com poglej pa boš vidu če se kej prodaja!!! ni treba novih tem odperat

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem si kupil xt125x pa je mašinca ker ql res da se nemore primerjat z 2T mašinami samo je pa poraba zanemarljiva stroškov z motorjem skoraj da ni itd. končna hitrost je 115 km/h :unsure: pa mašina ni ista kot v tomosu :nono: ! Tomos ma od yamahe ybr katera ima 9 KM xt pa jih ma 13KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi sam imam xtja sedaj ze cele pocitnice in sem z vsem izredno zadovoljen, razen z hitrostjo :)

Sploh ne opazim kdaj hodim tankat, ne rabim kupovat olj, ...

Me pa zanima, koliko bi se se dalo pridobit na hitrosti. Tak da ce je ze kdo menjal kaj, naj poroca kako se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ja tudi sam imam xtja sedaj ze cele pocitnice in sem z vsem izredno zadovoljen, razen z hitrostjo :)

Sploh ne opazim kdaj hodim tankat, ne rabim kupovat olj, ...

Me pa zanima, koliko bi se se dalo pridobit na hitrosti. Tak da ce je ze kdo menjal kaj, naj poroca kako se obnese.

seos, jaz tui mam yamaho xt125x samo se mam malo km prevoženih ampak sem se pozanimal glede predelave :

imas na voljo dozaj 2 avspuha aerow pa remus revolution ki povecata moc motorja od 1 do ok3-4KM

pa se to lahko mu dodas vec goriva uplinbjac odpri pa bos tui pridobil na hitrosti

kaj se pa motora tice sem izredno zadovoljen z njim

lp

www.alphatechnik.de/index. php?

:OK: :OK: :OK: Yamaha_XT_125_RMod.2005_01.pdfYamaha_XT_125_RMod.2005_01.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

seos, jaz tui mam yamaho xt125x samo se mam malo km prevoženih ampak sem se pozanimal glede predelave :

imas na voljo dozaj 2 avspuha aerow pa remus revolution ki povecata moc motorja od 1 do ok3-4KM

pa se to lahko mu dodas vec goriva uplinbjac odpri pa bos tui pridobil na hitrosti

kaj se pa motora tice sem izredno zadovoljen z njim

lp

www.alphatechnik.de/index. php?

:OK: :OK: :OK: Yamaha_XT_125_RMod.2005_01.pdfYamaha_XT_125_RMod.2005_01.pdf

Link je do remusa, ki ti da dodatnih 0,4 kW moči. Stane pa 365 eurov (približno 80 jurjev).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep. POCENI!motorček :eek: . Mogoče malo premajhen... ampak na zadnje se ga ne da spravit, medtem ko se lohk po prvem čist na izi voziš :) no... to so besede enga ki sem ga srečal na servisu s XT-jko. Po mojem ne gre kaj več kot 100, saj ima agregat od tw-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiraj>

lep. POCENI!motorček eek.gif . Mogoče malo premajhen... ampak na zadnje se ga ne da spravit, medtem ko se lohk po prvem čist na izi voziš smile.gif no... to so besede enga ki sem ga srečal na servisu s XT-jko. Po mojem ne gre kaj več kot 100, saj ima agregat od tw-ja.

pa si preprican da je od tw motor notri ????

lp

post-8997-1140461659_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma moj brat y ttr-125(isto 4-takt,pomoje podoben agregat) pa gre zlahka po zadnji tko da tele slike niso nč presenetljivga :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga te slike sem že videl na netu. nebuš rekel da si to ti na njih. limaj rajše svoje da vidimo kak znaš ti furat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga te slike sem že videl na netu. nebuš rekel da si to ti na njih. limaj rajše svoje da vidimo kak znaš ti furat.

itq da ni to on...sj ni nikol reko da je on na teh fotkah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boga te slike sem že videl na netu. nebuš rekel da si to ti na njih. limaj rajše svoje da vidimo kak znaš ti furat.

to itaq da nisem :OK: :OK: :OK: :OK:

v glavnem po zadnji tui gre :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jaz vem se vse da na zadnjo kolo spravit. samo moraš obvladat, ker tu ni važna moč, ampak tehnika, ker enkrat ko je na vagi se lahko ti furaš kak dolgo hočeš.Samo kot sem že rekel obvladat moreš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem po zadnji tui gre :OK: :OK: :OK:

in zakaj ne bi šlo? :blink: saj lahko vsaki 50 kubični skuter na zadno koleso spraviš. pa nima tolko moči. samo prakso moraš meti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja očitno je tu res tehnika... al pa predelava... kakorkoli, motor je od TW-ja saj bi blo neracionalno izdelovat dva različna 125 4-t agregata... Morda so le prenosi drugi... :? hmm... slike so pa zanimive... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja očitno je tu res tehnika... al pa predelava... kakorkoli, motor je od TW-ja saj bi blo neracionalno izdelovat dva različna 125 4-t agregata... Morda so le prenosi drugi... :? hmm... slike so pa zanimive... :OK:

:hmm: :hmm: :hmm: mas prav ja :P :P

samo pa imajo se ta agregat tui rieju 125 4t gor :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: :yea1:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Djte še kej povedat o tem motorju tisti ki ga mate. Pa kok ste velki ker nevem če bi pasu na njega ker sm 185 velk. Kok ma kej končno hitrost potem ko je motor že zlaufan. Skratka kar koli o tem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mam ga približno 2 meseca, do sedaj pa sem z njim naredu okrog 700km :BUA: ,torej še ni utečen.

Sam sem visok nekje 176cm in nimam problemov z držo. Motorček se drugače za moje pojme lepo pelje, pospeševanje je tekoče in gladko(primerljivo z racing husqwarno CHF) , menjalnik je gladko tekoč in natančen ,poraba se mi sedaj vrti okrog

2.8-3l . Rahla zamera leti na originalne pnevmatike, ki pri ostrejših nagibih hitro spustijo oziroma dajejo nezanesljiv občutek. Sam bi zamenjal tudi izpuh za malo bolj konkretno ropotanje :P čeprav tudi original ni slab.

All in all je to super motorček, tako v mestu kot na kakšnih ridah :ninja: ,z drugimi pnevmatikami pa greš z njim lahko tudi tekmovat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djte še kej povedat o tem motorju tisti ki ga mate. Pa kok ste velki ker nevem če bi pasu na njega ker sm 185 velk. Kok ma kej končno hitrost potem ko je motor že zlaufan. Skratka kar koli o tem motorju.

evo jaz sem volki 178cm teza okoli 60kg.Jaz sem jih naredil ze 2800km pa morem reci motor gre vredi za 4t

najvec sem se peljal 115kmh po cesti iz mb do hoc. drugac pa se zavrti okoli 108kmh tam nekje :OK:

aja pa vse je se orginal :)

evo mam ga približno 2 meseca, do sedaj pa sem z njim naredu okrog 700km :BUA: ,torej še ni utečen.

Sam sem visok nekje 176cm in nimam problemov z držo. Motorček se drugače za moje pojme lepo pelje, pospeševanje je tekoče in gladko(primerljivo z racing husqwarno CHF) , menjalnik je gladko tekoč in natančen ,poraba se mi sedaj vrti okrog

2.8-3l . Rahla zamera leti na originalne pnevmatike, ki pri ostrejših nagibih hitro spustijo oziroma dajejo nezanesljiv občutek. Sam bi zamenjal tudi izpuh za malo bolj konkretno ropotanje :P čeprav tudi original ni slab.

All in all je to super motorček, tako v mestu kot na kakšnih ridah :ninja: ,z drugimi pnevmatikami pa greš z njim lahko tudi tekmovat. :devil:

se strinjam s stabo glede gum, lahko bi dali samo malo mehkejlše gume gor,aja glede auspufa jaz ga dobim nalednji teden, bom dal slike gor pa povedel kaksni je ucinek in kolk se pridobi na koncni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvec sem se peljal 115kmh po cesti iz mb do hoc. drugac pa se zavrti okoli 108kmh tam nekje :OK:

aja pa vse je se orginal :)

To pa ne verjamem al ti pa števec ful laže. Smo testirali kolegovo yamo xt 125 pa ni letela več kot 95 km/h po ravni cesti. Pa enkrat smo se furali za enim z rdečo xtejo od Kamnice proti Slemenu pa tudi ni šibal več kot 90 do 95.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!