Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

am jes tjo mam sam je 2005 letnk uzeu sm jo pa zato k ma 2 al 3 kojne več k tanova 2006 končno pa okol 110

smm zlo zadovoln pazi ke se vozš k so glatke gume jes sm glih donz balanco skrivu zrt gum

heh fsm

k smo glih pr xt jkah ke se pr yamahi xt 125 x nahajajo blokade k vem da so recmo ubrati so omejeni pa kako to odpravimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha in kolk konjev ti pise v homologaciji im tale motor ?

blokoada obratov 10.000 o.min .)

ja tale sicr mu pr 10000 ubratov napiše over boost drgač pa piše v homologaciji piše 7,3 kW ma 12 kojnu pa na 15 kojnu se jo da odklent!! al kok že nek itazga sam so tanove 2006 švohnejše zrt zakona neki bogo-a ti maš tud xtjko a si zadovoln? a ti kj bremze tresejo pa škripajo?

Popravljeno . Popravil oxtar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tale sicr mu pr 10000 ubratov napiše over boost drgač pa piše v homologaciji piše 7,3 kW ma 12 kojnu pa na 15 kojnu se jo da odklent!! al kok že nek itazga sam so tanove 2006 švohnejše zrt zakona neki bogo-a ti maš tud xtjko a si zadovoln? a ti kj bremze tresejo pa škripajo?

z bremzami je vse ok nic ne trese :) moj ima tudi v homologaciji enako konjev samo zaradi tega se nea sikiraj

glede tega da bi se dal na 15 konjev odkleniti pa nisem kaj slisal,vem pa samo da sem na interneti zasledil blokado na uplinjaci ko gre v cedlinder kao naj bi bla luknja manjsa :? samo sma z ocetom vzela vse narazen pa ni blo blokade za tole blokado sem zasledil na netu za ostale pa nebi vedel <_<

post-8997-1150662323_thumb.jpg

post-8997-1150662407_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil boga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa vozimo mi na Obali na izpitu za 125ccm oz. 11kw...

Hvala bogu se bom enkrat zdej tega sranja rešu, mogoče mi pa samo meni ni všeč..Glede na moč je nula, doro okretno pa je .. Moti me še ful mehko vzmetenje.. Ma vse me moti niti da ne naštevam...

Pa sprednja bremza neki klik klik dela, nekakšen zvok kot da z neko krtačo vlečeš, pa motor je nov, 500km niti ne...

No ja, sej neveš kdo ga je vozu, ampak vselih... Za moje pojme to ni motor...

Če primerjam Husqvarno WRE, dobro tisto je hard enduro, samo ni primerjave..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa vozimo mi na Obali na izpitu za 125ccm oz. 11kw...

Hvala bogu se bom enkrat zdej tega sranja rešu, mogoče mi pa samo meni ni všeč..Glede na moč je nula, doro okretno pa je .. Moti me še ful mehko vzmetenje.. Ma vse me moti niti da ne naštevam...

Pa sprednja bremza neki klik klik dela, nekakšen zvok kot da z neko krtačo vlečeš, pa motor je nov, 500km niti ne...

No ja, sej neveš kdo ga je vozu, ampak vselih... Za moje pojme to ni motor...

Če primerjam Husqvarno WRE, dobro tisto je hard enduro, samo ni primerjave..

eni pa se cakamo da dobimo izpit za neomejeno pol pa tudi tega problema nebo vec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa se cakamo da dobimo izpit za neomejeno pol pa tudi tega problema nebo vec :P

Obenem pa boste ta čas nabrali precej izkušenj, ki vam bodo na težjih motorjih še kako koristili. Najbolj neumno je naredit izpit in takoj skočit na cestaka z +170 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obenem pa boste ta čas nabrali precej izkušenj, ki vam bodo na težjih motorjih še kako koristili. Najbolj neumno je naredit izpit in takoj skočit na cestaka z +170 KM.

tocno tako,več izkušenj boljše je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak na tem nevem če boš dobil kaj izkušenj..

Več sem jih dobil na skuterju, sedaj ko pa sem presedlal pa ne norim mislim da jih je dovolj za (začetek!) učanja bolj športne vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj,

danes želel narediti eno mal daljšo turco in tako lepo pripravim motor ga hočem zagnat in :eek: akumulator spraznjen.Motor je stal na miru dva dni in v tem času ni bilo kontakta, kaj bi lahko bil krivec

praznemu akumulatorju :?

Nadalje ko sem se končno spravil na pot,me je negativno presenetlo cukanje, ki se je pojavilo sem pa tja v visokih obratih.Tud temu ne vem vzroka, tko da če ma kdo kakšno idejo od česa bi to blo, bi bil dokaj hvaležen, če bi to delil z mano :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cukanja...najbrž maš kšne smeti...

glede aku-ja...mogoče maš kšn stik...(to vsi rečejo :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej k si pa novo temo odpru, mi povej zakaj tega nisi mogu uprašat v temi od yamahe xt 125 x :angry2:

no da vidm kaj boš povedu :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cukanja,jaz imam enaki problem samo sem se navadil na to,vzrok je za cukanje vrjetno to ker do konca pohodis plin na hitro pol pa spustis pa cukne , ce pa enakomerno pospesujes pa zmanjsujes hitrost pa nebo cukanja, saj na mojem ni lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak to pomoje ni to, ker sem tudi sam pomislil na to in tudi sprobal pa je bilo čisto drugače, cuka pa pri konstantni hitrosti pri nekje 8000 obratih pa to samo vsakih, recimo, deset minut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te se pa sam najboljse da na servis peljes da ti ga pregledajo pa popravijo :)

aja nekaj me zanima glede hitrosti kolk mas koncno na motorji ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sem prišel do 103km/h na regionalni cesti med trbovljami in litijo, na avtocesto pa še nisem šel :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No na moji je tak hmal bo 200 km, zaenkrat sem ga spravil do 70kmh, forciral ga nebom ker ni udelan.. drgač pa je zlo lepo vodljiv, mogoče kdaj ne v prvo užge.. ampak nič hudega, za prvi motor zaenkrat je uredi.. zanima me ena malenkost.. kak se že pretvarja kw=km? oz kako je razmerje, namreč sem nekje zasledil pa sem pozabu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!