Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

lumpači eni, so mi hotli ukrast XT-jko sam jim ni uspelo, prejšnja ketna je 60% fuč, sem kar novo dal gor, jim ni uspelo skozi prist da bi jo ukradli, pa tud z ključavnico za vžig so se nekaj igral, druge škode ni, sam vseen novo ključavnco bo treba zj kupt :S ah kaj dela foušarija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.. cena športnih filtrov se giba med 5-6 tisočaki, pričakujem ga enkrat ta teden, najkasneje naslednji...

:topic: aja .. boga sem te dodal na msn sam ti nč.. am alexatron@hotmail.com drgač mam jaz če hočeš dodat.. al kdorkoli drug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kakšen kit za xt 125? in če ga ima kdo od tle?

obstajajo že ja :) samo so cene prevelike pa premajhni ucinki

jaz ga se nimam :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največ o tem ti bo povedal bladzo- od njega sem zvedel za pawer kit pa te zadeve :) posli mu mail ali pa ga poklici :) če hoces ti lahko jaz dam njegovo tel.st :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem mel možnost se vozt z xt125x... in morm rečt glede na to da sem imel prej dt125... sm ful ful razočaran nad tem kr sm doživu. zmogljivost je obupna smo tekmoval s skuterji 70cc in xt sploh šans nima ( se razume govorim o zablokirani verziji). če se hočeš s to zadevo peljat po zadnjem rabš sklopko fullgas čist zadaj morš sedet( skor na blatniku) pa še iz 0km/h morš štartat drugače se sploh ne dvigne pa še tko mu čez 10m zmanjka moči... sedež je tko širok da športne SM vožnje skor ni mogoče ispelat ( mogoče zarad navade na ožji sedež) :blink:

pa da ne bom samo kritizirov... brezme so super... pa vzmetenje je vredu... izgled je soliden (mal je mejhn)... sševc je lep :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem mel možnost se vozt z xt125x... in morm rečt glede na to da sem imel prej dt125... sm ful ful razočaran nad tem kr sm doživu. zmogljivost je obupna smo tekmoval s skuterji 70cc in xt sploh šans nima ( se razume govorim o zablokirani verziji). če se hočeš s to zadevo peljat po zadnjem rabš sklopko fullgas čist zadaj morš sedet( skor na blatniku) pa še iz 0km/h morš štartat drugače se sploh ne dvigne pa še tko mu čez 10m zmanjka moči... sedež je tko širok da športne SM vožnje skor ni mogoče ispelat ( mogoče zarad navade na ožji sedež) :blink:

pa da ne bom samo kritizirov... brezme so super... pa vzmetenje je vredu... izgled je soliden (mal je mejhn)... sševc je lep :OK:

najbrž tisti 70cc skuterji niso bili štiritaktni pa DT125 tud ni štiritaktna , nemoreš primerjat tako..kar se tiče peljanja po zadnji je sama tehnika, to delajo tudi majstri z 50cc skuterji ki nimajo niti polovico moči xtjke, se je treba malo bolj spoznat na stvari ta kar tak kritiziraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž tisti 70cc skuterji niso bili štiritaktni pa DT125 tud ni štiritaktna , nemoreš primerjat tako..kar se tiče peljanja po zadnji je sama tehnika, to delajo tudi majstri z 50cc skuterji ki nimajo niti polovico moči xtjke, se je treba malo bolj spoznat na stvari ta kar tak kritiziraš

brez skrbi da mam tehnike dost za po zadnjem se vozt. pa da se zavedam razlike 2T pa 4T. ampak gre 50cc skuter lepš po zadnjem kot XT. je tud res da ni treba bit kej velik mojster da se s skuterjem po zadnjem vozš ker ma zadno bremzo na rok in ga je treba samo u vago dat poj pa lovit. pa še menjat ni treba. ne pa teh stvari vzet tok osebno. se opravičujem če se kdo počut przadetga ker tko kritiziram njegov motor. samo jest pod supermoto razumem nekej drugga kot enduro za po cest. drugač pa je super motorčk za normalno vožno pa tud za dalše ture ker se udobno sedi in je mašina taka da bo zdržala 500000km in se v temu 2T ne more z njim kosat... samo mal bolj dinamičen bi lahko bil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi da mam tehnike dost za po zadnjem se vozt. pa da se zavedam razlike 2T pa 4T. ampak gre 50cc skuter lepš po zadnjem kot XT. je tud res da ni treba bit kej velik mojster da se s skuterjem po zadnjem vozš ker ma zadno bremzo na rok in ga je treba samo u vago dat poj pa lovit. pa še menjat ni treba. ne pa teh stvari vzet tok osebno. se opravičujem če se kdo počut przadetga ker tko kritiziram njegov motor. samo jest pod supermoto razumem nekej drugga kot enduro za po cest. drugač pa je super motorčk za normalno vožno pa tud za dalše ture ker se udobno sedi in je mašina taka da bo zdržala 500000km in se v temu 2T ne more z njim kosat... samo mal bolj dinamičen bi lahko bil .)

no tako se pa že boljše sliši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je da je motor zabaven, kar xtejka je, sam ne na avtocesti :P

Ustrezajo ji manjprometne vijugaste ceste s hitrostmi tam do 80-90km/h in dobrim asfaltom :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak motor je za svoj namen nared:)

eni raje bol počasi vozimo pa varno :)

lp

lahk se pelaš počasi pa se lahk ubiješ...nič ni več varno :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lumpači eni, so mi hotli ukrast XT-jko sam jim ni uspelo, prejšnja ketna je 60% fuč, sem kar novo dal gor, jim ni uspelo skozi prist da bi jo ukradli, pa tud z ključavnico za vžig so se nekaj igral, druge škode ni, sam vseen novo ključavnco bo treba zj kupt :S ah kaj dela foušarija

a si ze si kupil kljucavnico ??

kolk dal zanjo?'

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT-jka je idealna za cesto med Colom (na Primorskem) in Kalcami (občina Logatec). A se je že gdu vozu tam? Priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje se počutim takrat, ko se vozim po ovinkasti cesti, kjer imam občutek da se peljem hitro in nevarno vendar je hitrost 70-90km/h približno, takšnih cest je veliko , bolje kot pa se voziti po kakšnioh glavnih cestah in še paziti na veliko avtov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!