Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

a je že kdo menjal filter na xt125x, če je pri čem se mu pozna. kaj pa zobnik. koliko se pozna na hitrosti

tko ti bom reku glede filtra.. men je reku majstr da filtra za xtjko še ni, oz da ni filtra k ma fi 50, mi je reku nj pogledam za kšn filtr od auta misli halo.. u glavnem.. mogu bi bit, nvem pa kje bi se ga dobilo.. drgač pa pozna se, zvok, pospeški, poraba, obraba.. spet pa razmerje dobro/slabo...je bolj slabo ku dobro no .. nboš dovolj pridobu.. kar se zobnikov tiče.. na končni mal pridobiš.. sam gre pa mal mnj u hrib.. odvisno al hočeš za pospeške al končno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo menjal filter na xt125x, če je pri čem se mu pozna. kaj pa zobnik. koliko se pozna na hitrosti

jaz sem samo pokrov dol od filtra dol vzel pa dobi malo lepsi zvok , kaj se pa tice hitrosti se skoraj nic nea pozna, pospeski mogoce malenkost :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je sploh filter?

to pa je dobro vprasanje! nebi exstra komentiral samo prvo pravilo preden se na motor sedes si preberi navodila za uporabo pa vzdrzevanje :)

aja filter pa imas poleg akumulatorja je taksen pokrov :9 vse skupaj pa se nahaja pod sedezem

odvijes 2 imbus5" vijaka pa stvar resena pa je sedez spodaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih pred kako uro sem mel filter spodaj! pena je bila malo prašna. treba ga je samo cistiti na vsaki mesec po mojem pa ni skode !

aja še eno vprasanje :

ve keri kolko se nastavljajo ventili pri yamahi sesalni pa izpusni ventil?? :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih pred kako uro sem mel filter spodaj! pena je bila malo prašna. treba ga je samo cistiti na vsaki mesec po mojem pa ni skode !

aja še eno vprasanje :

ve keri kolko se nastavljajo ventili pri yamahi sesalni pa izpusni ventil?? :?

lp

a to ga sam z kompresorjem spihaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ventile rajsi naj servis nastavlja. drugače sem pa nekje vidu en tutorial sicer za atv sam sm poazbu kje se nahaja tisto

sej nastavitev ventilov mala malica foter mehanik samo pojnta je v tem da nea vem koliko se nastavljajo ali pa so podloske :) potreboval pa bi samo informacijo koliko so nastavljeni tovariško:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, ker se ubadam predvsem s cvajtakterji nekako nevem kako se ventilom streže, samo kolikor sem tam videl se to dela s tistimi lističi ko so različne debeline in se jih tlači med nevemkaj in zategne šravf... :unsure: :slap: :grrr

Popravljeno . Popravil Froš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tako je to ne ,samo onih listicev je veliko pa vsi so drugacne debeline problem je pravega izbrati če neves kerega :(

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima kje ima xt125x katalizator? ali je v demferju ali v cevi? ker če je v demferju pol lahko samo demfer zamenjaš in je to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ga da kako ven dobit ne da bi menjal celo cev. sm se pozanimal. arrow celotni izpuh je 83k :BUA: velik preveč.

boga sendaj slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee sem hotel zdaj iti slikati katalizator kje je sam je ze noc zunaj pa nimam tako kvalitetnega fotoparata na mobiteli ju3 bodo zagotovo slike, aja kaj se pa tice katalizatorja se ga jaz imam gori :)

lp aja kaj pa komplet aeroow kaj vse vsebuje ? mogoce kaksna fotka ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sm mal off topic, sam vseen, če mi ve kdo pomagat...a je v kranju kkšna trgovina, kjer prodajajo yamaha motocikle, če ni tega pol pa vsaj tomos, MZ motocikle,kej tazga, pa po možnosti blizu vodnega stolpa, k krana ne poznam dobr. hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem pršlo do pomote... :eek:nahit sm pogledu :D

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sm mal off topic, sam vseen, če mi ve kdo pomagat...a je v kranju kkšna trgovina, kjer prodajajo yamaha motocikle, če ni tega pol pa vsaj tomos, MZ motocikle,kej tazga, pa po možnosti blizu vodnega stolpa, k krana ne poznam dobr. hvala

LP

Hm škoda da nima kr sosed trgovine a ne? :P hehe se bo treba pač kam zapeljat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm škoda da nima kr sosed trgovine a ne? tongue.gif hehe se bo treba pač kam zapeljat... smile.gif

ne sej ne zato, sam pač js pa frend "večkrat" kolesarva mal do kranja, pa nama je najbol znana okoliščina vodnega stolpa, tko da bi bla pač ena prednost če bi bla tgovina kje blizu vodnega stolpa.... drgač pa itk vseen, mislm sej ni nujn (tole z trgovino). :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!