Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Iz mojih izkušenj je daleč najboljša odločitev med 125 4T Tomos (replica ne navaden)...Kulkr sm vozu XT je daleč prenizek, amortizacija je za v smeti, bremze bl šibke za SM in niti gum ne morš segret, pa že nogica po tleh drsa...pa zaradi serijskega auspuha je zelo švoh in zvok ima kot skuter v tušu kupljen...Tomos pa ma dobre bremze, še kr dobro amortizacijo, feltne se nočejo zvit pa že 2 leti se kažejo kot dokaj neuničljivi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo in prav da poveš svoje mnenje sam u tejle temi pišemo večina tisiti ki imamo xt125x in prosim če lahko ti žališ ta motor kje drugje, aja pa arrow izpuh se veliko bolj splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene mal to jezi, prejšnji modeli xtjke so mel po 13hp, zj.. stavim da za 3 hp niso šli narest nov agregat.. mene zanima kako dobit nazaj ven te 3 konjičke ki spijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbudis jih kvecjemu lahko z izpuhom (ampak le 0,4hp-remus), pa se to bi mogel biti narejen po meri in povsem odprt. Ker ce pogledas kako je zgrajen originalni izpuh pri xt, se ti zelodec okol obrne ker je v izpuhu tolko blokad. Mislm de je to edina resitev :? Ce temu ni tako nej kdo popravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi ti junak pa ga odstrani pa povej ucinke :D ce bi bil na tvojem mestu bi sel do mehanika pa bi se prvo posvetoval z njim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič pride neki čez sto jurjev

Drugače pa ,a komu xtejka kej olja pije :?

Meni ga nenormalno velik, pa še na stiku cilindra je nekoliko mastno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič pride neki čez sto jurjev

Drugače pa ,a komu xtejka kej olja pije :?

Meni ga nenormalno velik, pa še na stiku cilindra je nekoliko mastno :cry:

reklamiraj zahtevaj novi agregat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je zgodil da sem ga ful tero pa ga dau pol u garažo nakar se hočem iti naslednji dan peljat in je madež od odlja na tleh. pogledam kolk je še ola not pa začudeno ugotovim da nič. jutri ga peljem na servis in bomo vidl ka je. aja zdj sm naliu novo olje not in ni še spustil niti kaplce. naj pa bi bil po garancijo še motor. letnik 2005 kupljen oktobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je tudi letnik 2005 kupljen je bil letos maja , 2000km po servisu sem ostal brez olja, lužice nikjer nobene, samo na stiku cilindra je mastno, zato gre zdej enkrat na servis :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se nisem imel taksnih problemov,edino kaj sem naredil sem po prvem servisi 1000km vse vijake zategnil na motorju , pa ventile pa vse :9

do zdaj ni bilo kapljice olja na tleh pa imam nekaj cez 6500km :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!