Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

podoben je gianneliju ker gianneli ima tui celoten sistem auspuffa :) par listov nazaj bos nasel diagram moci :) pomojem se ne kaj dosto razlikujeta

lp

Popravljeno . Popravil boga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm že mislu kupit arrow izpuh pri top-moto vendar je celih 82tisočakov vredn. pa sm reku za tista dva konja al koliko pač se ne splača. boga ali ti gre motor veliko bolj ko si zamenjal demfer ker imam možnost ga zamenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm že mislu kupit arrow izpuh pri top-moto vendar je celih 82tisočakov vredn. pa sm reku za tista dva konja al koliko pač se ne splača. boga ali ti gre motor veliko bolj ko si zamenjal demfer ker imam možnost ga zamenjat

hehe ja... arrow 2 konja na xt... če pogledaš graf od akrapoviča za yamaho tw, vidš de se moč poveča maksimalno za 0.6 konja :)

pa vrjetn je akrapovič bol k pa arrow :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm že mislu kupit arrow izpuh pri top-moto vendar je celih 82tisočakov vredn. pa sm reku za tista dva konja al koliko pač se ne splača. boga ali ti gre motor veliko bolj ko si zamenjal demfer ker imam možnost ga zamenjat

malo boljsi pospeski pa malo bolj gre ja par kmh kakih 5-10kmh. problem je eletronska blokada motorja :(

ve keri kaj o tem ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elow vsem!!!!!1

Zate ki maš xt 125 x pa ti žre ole k svina pa dihtunga na cilindru pušča sva že 2 še mal počaki ap ti bo motor zečet tko cukad da boš vrgu use stran!!!!!!!!1

Jes mma tu xt 125x in mi je teku ole tm iz stika na cilindru pa glave sm pel uan servis pa je zamenu dihtungo aja pa u 3000 kilometrih mi je požru pu litra ola aja pa če si kj zic snev dol morš tisto veko gumo k pogriva filtr za zrk dol dt če ti je na servisiu ni dav dol am pa odšravfi tisto peno dol pa potipi filtr pa poglej not pa je use mastno k je iz menjalnika spelana cevka v filtr z zrk da maže zrak!!!!!

Pa če si kmev ti tud še kj neobičajnga poleg tega mi prosm povej!!!!!!!!!!!!!!!

Hvala!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje iz menjalnika maže zrak v filtru :? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: of fak kaj rabimo komedije, če je tukaj dosti :worship:

olje gre na filter zato da se gor prah ujame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no konjar kaj sm pa jes hotu povedat da je cev iz manjalnika speljana u filter za zrak da pobere smeti oz "maže zrak" tko da smo si na jasnem pa če že če spilš filtr za zrk vn je tok mastn da če ga daš na paper se vidi ornk tko da. Sicr kaj pa pol nrdiš če daš športn filtr gor? začepiš tist al kaj še to mi povej k si tok pamtn!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kot 1. : konjar ti je spal na mami

2. kot 2. : kako boš mazal zrak z oljem :slap: olje maže filter ne zrak

3. kot 3. :če daš gor športn filter, ne rabiš nič začepit ne :slap: , ampak moraš nastavit fergi (odprt bencin), če pa ne pomaga pa daš večjo dizo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sori ane ampk rekl so mi da maže zrak sj me nse je čudn zdel kako bo zrkm mazal če je mastn filtr

ane!!!1

ok wtevr am povej kako nastavit fergi (odpret bencin) k nism tole še nč šravfu aja pa dej če slučajn veš mi povej am zakaj mi cuka če iz niskih ubratov prtisnem ag s tko ga čist zamuri!?

To mi pomagi a je možno da je svečka al pa kj aja pa če slučajn veš kok bi pršu en filtr za zrk pa kam morš spelat uno cevko? iz menjalnika!!!?????

Hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reč tistmu ko ti je reku da olje maže zrak da nima pojma kaj je to motor

fergija ne rabš nastavlat, če ti motor lepo dela............tisto ko cukne: to je značilno al kak bi reku za te 4T mašine na furgazor, ker motor naenkrat dobi preveč benza, in je mešanica prenasičena, zato se benz ne vžge v cilindru (premalo zraka), ker pa ima 4T motor veliko kompresije, pač zato močno cukne, tega se popravit ne da, moraš postopoma dodajat gas, ali pa eno nižje in potem gasa

filter za zrak je brez veze menjat, ker moči ne boš dobil nič, edino ropotalo bo bolš, cevko za mazat bi mogu pa zamašit, ker športne filtre se ponavadi maže z sprayem za filtre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok thx!!!

AM prašu bi še:

Lej k cukne ane ubistvu ne cukne tko k ud začetka je lepo delov pol mi je pa dihtungo na glavi menov na servisu zj pa k ga iz niskih ubratov prbiješ ga tok zamuti da crkne al pa recmo primer grem po klancu dol in dokonca stisnem ga s ina začne kr bremzat ka jje to pa filter za zrak pa itq bom da vtko da bo pod zicm tm k je biv airbox (kok stane športn) am pa kako bi zamašu tiso cevko da je ne bi nevem raznels zrt tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha-freak dej, prosim, piši vsaj v približni slovenščini ker te skoraj nič ne razumem. .)

Drugače je pa moja zdej na servisu, ta teden jo grem iskat,pa bom potej udaru eno furco in sporoču če se je kaj spremenilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok!!! Python kam pa si dav PRIMC? jes sm dav ke dihtungo zamenat zj mi ga pa zamori če gas prbijem pa nevem zakaj zj mi še pr štantagsu če dam mal gase skor crkne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej python jes sm si ga donz sam razkopu pa naštelu ju3 grem še po filtr za zrk pa je pa avspuh razkopat mogoče če se mi bo dal zj mi uredu dela!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me zanima če je že kdo dal na xtjko športn filtr jes grem ju3 kupt če bojo mel sicr nevem koklk ma fi ampk dobr bom že a je 50 am je to rpeveč? če ma kdo že gor nej pošle slikce!!!!!! usi k mate xtjke me lah dodate na msn gape-music@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me zanima če je že kdo dal na xtjko športn filtr jes grem ju3 kupt če bojo mel sicr nevem koklk ma fi ampk dobr bom že a je 50 am je to rpeveč? če ma kdo že gor nej pošle slikce!!!!!! usi k mate xtjke me lah dodate na msn gape-music@hotmail.com

XT ima fi 50 ko sem vprašal za športn filtr ga niso meli pa so rekli da ga nmorjo dobt, nj pogledam za kakega filtr od avta :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej am atron jes sm ga donz kupu in namonteru dav sm 3500 sit zanga i nsicr fi je 38 tko da ni pene je pa fulllllllllllllllllllll bol poskočn pa fulllllllllllllllll hud zvok ma k taprav 4 taktar aja pa če boš ne dajt stran air boxa pa use cevke k grejo u air box pust tko k so men jih je razfukal k sm jih zamašo heh zj sm jih dav nazaj aja pa ne obupat filter mora jet z lahkoto not ampk se boš namatrov če boš delu su uzam cajt da bo tko k treba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za končno ne vem kr nism mogu priobat za pospešk pa garanteram pa k šaltaš lepo tak glask da heheheh!!!!!!1

Evo da navobupu kako zgleda točno tazga imam http://www.scootland.cz/eshop/?id=10060104...848b5ed746d479b

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej am atron jes sm ga donz kupu in namonteru dav sm 3500 sit zanga i nsicr fi je 38 tko da ni pene je pa fulllllllllllllllllllll bol poskočn pa fulllllllllllllllll hud zvok ma k taprav 4 taktar aja pa če boš ne dajt stran air boxa pa use cevke k grejo u air box pust tko k so men jih je razfukal k sm jih zamašo heh zj sm jih dav nazaj aja pa ne obupat filter mora jet z lahkoto not ampk se boš namatrov če boš delu su uzam cajt da bo tko k treba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za končno ne vem kr nism mogu priobat za pospešk pa garanteram pa k šaltaš lepo tak glask da heheheh!!!!!!1

Evo da navobupu kako zgleda točno tazga imam http://www.scootland.cz/eshop/?id=10060104...848b5ed746d479b

to je pa zlo čudno.. men so rekl da je fi 50 in da drgač ne gre :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa fulllllllllllllllllllll bol poskočn

si ze slisu za psiholoski ucinek zvoka? :grrr

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom ugovarju ampk če bi kdo vidu kak oje filtr nrjen (orguinal) t irata slabo za to sm kopu športnga in zje nams da bi ga zamoril k gas prtisneš tko k prej kr skoč!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!