Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

že več kot tedn čakam na zajlo za kuplango, poleg trega pa je še sneg vrgl. In vrjetno bo nekaj cajta še mogl počakat ker ma ded gužvo z izdelavo avspuhov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kot sm že napisu človk nima časa in sedaj bol ko berem po foromih bolj sm skeptičen če se sploh nahaja katalizator v cevi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm ga dvignu, in se res zelo pozna. Motor je občutno višji in lahko nastanejo problemi kje ga parkirat. Še zmeraj me tanima kje bi kupil športni filter, kakšnega morem kupit, kako ga namontiram in seveda bom po vsej vrjetnosti mogu naštelat fergazer. Za katalizator sm se menu in po vsej vrjetnosti ga ćez 14 dni ne bo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm ga dvignu, in se res zelo pozna. Motor je občutno višji in lahko nastanejo problemi kje ga parkirat. Še zmeraj me tanima kje bi kupil športni filter, kakšnega morem kupit, kako ga namontiram in seveda bom po vsej vrjetnosti mogu naštelat fergazer. Za katalizator sm se menu in po vsej vrjetnosti ga ćez 14 dni ne bo več

športni filter pa je res čisto vseeno kakšnega kupiš.. v vsakem primeru boš moral nastavit fergazer ker se bodo karakteristike zelo spremenile.. vzami dol original air-box preveri kolko je premer fergazerje kamor pride montiran filter pol pa pojdi v neko trgovino kje pač prodajajo dele za motore.. je pe povsem vseeno ali vzameš žičnatega ali gobastega, priporočam ti gobastega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa realno ne bi vrjetn tak nič pridobu na pospeških in hitrosti, sam zvok, sam pol je treba use nastavlat js pa ne znam

na pospeških ne na končni tud ne na porabi minimalno izgubiš... pa drgač sm brou da z športnim filtrom okol 480% več svinjarije notr dobiš :) samo airbox odpri pa fergi naštelat je 3 min. dela sam enmu dej k majčkeno ve kwa dela pa ni problem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje..

kai je kdo že poskusil kake druge zobnike na xt-ko dat? vido sem da ma ybr-ka original zadni zobnik 45 zobov, sedaj pa me zanima če pašejo šraufi ko ata na mamo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frk alooo ki si ti doma okolica mb??' am jaz sem tui okolica mb pa se lahko kda dobimo... pa malo primerjamo lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frk alooo ki si ti doma okolica mb??' am jaz sem tui okolica mb pa se lahko kda dobimo... pa malo primerjamo lp

jaz sem tisti del okolice mb, ko meji na avstrijo :)

valda da lahko malo primerjamo, lahko se tui kam peljemo skupai kdai.. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za katalizator sm se menu in po vsej vrjetnosti ga ćez 14 dni ne bo več

še je katalizator ali ga ni več? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pršl do resnih problemov. z onim sma se že zmenla kok to nardit, na tistem delu ko je katalizaotr je treba točno na varu odrezat z milimetrsko šajbo, pol ven zbit katalizator, pol pa isti del nazaj zvarit sam problem je ker je treba varit nek "midi var" al neki podobnga ne vem kok se reče uglavnem potrebuješ argon kar pa on nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pršl do resnih problemov. z onim sma se že zmenla kok to nardit, na tistem delu ko je katalizaotr je treba točno na varu odrezat z milimetrsko šajbo, pol ven zbit katalizator, pol pa isti del nazaj zvarit sam problem je ker je treba varit nek "midi var" al neki podobnga ne vem kok se reče uglavnem potrebuješ argon kar pa on nima

pizda koplicirate.. tisti del se iztak nea vidi.. vreži dol z fiberco pa navadno šajbo za železo, pol pa z co2 zašvasaj pa bo.. nevem zakai bi mogo to z nekim določenim švasom varit, oz zakai ravno z argonom?? sem mel na skuteru auspuh od piaggio prešvasan tako da je pasal na peugeota (to ni malo dela) pa je špilalo vse ko ura.. aia, pa z co2 je blo švasano, res da ni blo lepo, je pa opravljalo svojo nalogo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai ve kdo kje se nahaja blokada pri xt-kah? jo mora serviser odstranit, se pravi rabiš kako posebno orodje al lahko to sam ven vzameš doma, ni nix kompliciranega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!