Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

XT-ist, vidm da si nov na forumu. Pozdravljen :D Vse lepo in prav, sam dej se saj mal potrudi pisat kolikor toliko čitljivo, saj kkšne vejce bi lahko uporabil, je velik bolj pregledno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To neko....predelavanje....šraufanje....čisto brezveze.

Ko sem kupoval ta motor sem vedel da "ne gre" in sem s tem sprijaznjen. In tudi moč, ki jo kot nova ima je kar v redu.....za začetek raje premalo kot preveč. Pač....počakam(o) se malo in pride izpit za 25kW.

Ta naša yamaha XT je super mašina za vsak dan....porablja malo, se ne kvari, ne kuri olja. Zakaj bi šli vse uničevat za tistih nekaj konjev ki se kolikor tolko ne izražajo(končna se ne spremeni kaj dosti. Tako da vam osebno priporočam, da se ne obremenjujeste toliko z vsem tem šravfanjem pa kupovanjem filtrov pa tega....ker se po moje preprosto ne splača. Raje si z tem denarjem napolnite tank in nardite kakšo lepo vožnjo.

LP

Popravljeno . Popravil TrAx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem naročo sprednji zobnik z 15 zobmi, sedai 1x še grem po novo ketno, ker bo ta malo prekratka pol pa bomo videli kaka bo razlika :OK:

p.s.:Po izračunih ki sem si jih naredil bi morala bit cca 10km/h seveda če bo dovolj moči :D

am kje pa si naročil zobnik??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio!

Ok! Bom se potrudil lepše pisati oz. slovnično pravilno!

Frk glede zobnika ane, a se kej pozna mislim, a se kej bol matra glede na to da gre hitrej?

Hehehehe a je, kakšen z 125-ko z dolenske gremo en krog!?

Aja a kej hodte gledat drag na rudnik?

Pa še če boste šli 21. na drift v Logatec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio!

Ok! Bom se potrudil lepše pisati oz. slovnično pravilno!

Frk glede zobnika ane, a se kej pozna mislim, a se kej bol matra glede na to da gre hitrej?

Hehehehe a je, kakšen z 125-ko z dolenske gremo en krog!?

Aja a kej hodte gledat drag na rudnik?

Pa še če boste šli 21. na drift v Logatec?

nisem še namontiral zobnika, pravzaprav še ga nisem dobil.. komaj naročil sem ga zadnjič, ko pa bo 1x na motorju pa bom poročal koko se obnese..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio!

Ok! Bom se potrudil lepše pisati oz. slovnično pravilno!

Frk glede zobnika ane, a se kej pozna mislim, a se kej bol matra glede na to da gre hitrej?

Hehehehe a je, kakšen z 125-ko z dolenske gremo en krog!?

Aja a kej hodte gledat drag na rudnik?

Pa še če boste šli 21. na drift v Logatec?

js s 125cc 4T, za furco čez vikende ni problema :OK:

poglej si temo dolenjci javte se! na eni 2., 3. strani, lahko pa me tud dodaš na msn, podrobnosti so v profilu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio!

Ok! Bom se potrudil lepše pisati oz. slovnično pravilno!

Frk glede zobnika ane, a se kej pozna mislim, a se kej bol matra glede na to da gre hitrej?

Hehehehe a je, kakšen z 125-ko z dolenske gremo en krog!?

Aja a kej hodte gledat drag na rudnik?

Pa še če boste šli 21. na drift v Logatec?

moj msn v profilu, pa se bomo zmenil, midva s cavalierom užgeva eno turco u petek :OK: če greš zraven samo povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za petek še nevem dodal sem vaju sej cavalerja sm že mev gor pa sm pol msn long story, am lahko se pa zmenmo za na drag ind. cona rudnik!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene si meu že gor?

gape-music al alexatron? samo tedva mam, ko mata xt-jke :hmm: :unsure:

za vožno pa men bolj ugaja tle kj tle po dolenjskem, kr smo mel nekej zdej doma :doze: tako, da so starci mal napirjen zarad vsega skup :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

Motorja nism užgal ene dva tedna in se mi zdi, da se mi je baterija izpraznila. In to do take mere, da lahko dam samo še kontakt. Ne pokaže mi nič drugega razen to da se na "dnu" zaslončka izmenjuje napis "Ntrd" in "Endr". No... vsaj jaz sem tako prebral in ne vem kaj naj bi to pomenilo (v navodilih nisem nič najdu). Zdej pa vprašanje: "Ali lahko to baterijo samo napolnim ali bom moral kupiti novo?" Ne vem niti koliko je prazna, ker je nisem izmeril (beri: nimam "orodja"). Zanima me samo, če je že gdo imel tak problem. Aja... baterija je stara leto in pol.

Hvala za odgovore!

P.S.: Prilepil sem še slikci (bolj slabi ker sta slikani z mobijem) z meni nerazumljivima napisoma :blink:

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je motor še v garanciji ga pelji na srevis pa ti jo bodo brezplačno zamenjali, vsaj meni so jo ko se je brez razloga spreaznila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To napiše, kadar "računalniku" zmanjka elektrike in se restarta....to ki ti izpisuje pa so nastavitve za merilec hotrosti....in s klikom na tipko MODE izberes pac...kateri motor imas enduro(Endr) ali supermotard(Mtrd). To se zgodi le ko se ti sprazni baterija (Verjetno si prižgal z kurblo) če ne pa pelji na servis, ker je lahko kaj narobe z napajanjem ali je kaksen kontakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To napiše, kadar "računalniku" zmanjka elektrike in se restarta....to ki ti izpisuje pa so nastavitve za merilec hotrosti....in s klikom na tipko MODE izberes pac...kateri motor imas enduro(Endr) ali supermotard(Mtrd). To se zgodi le ko se ti sprazni baterija (Verjetno si prižgal z kurblo) če ne pa pelji na servis, ker je lahko kaj narobe z napajanjem ali je kaksen kontakt.

ne izbiraš s klikom tipke MODE, ker izpiše ENDR, NTRD, ENDR, NTRD, se samo menjava.. ko se prikaže na zaslončku željen tip,vžgeš motor pol bo pa delal, sam zna bit da ti bo km pa vse na 0 vrglo, tist maš pa na izbiro sam zarad gum ker so različne velikosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga, v navodilih nič ne piše :? Sej zato sem tuki uprašal .) Bom probal kej narest ko pridem konc tedna domov.

P.S.: A gdo mogoče ve kje bi se dalo dobit tiste "repair manuale" oz. tiste knjige v katerih piše kako je motor sestavljen.

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne izbiraš s klikom tipke MODE, ker izpiše ENDR, NTRD, ENDR, NTRD, se samo menjava.. ko se prikaže na zaslončku željen tip,vžgeš motor pol bo pa delal, sam zna bit da ti bo km pa vse na 0 vrglo, tist maš pa na izbiro sam zarad gum ker so različne velikosti...

izbereš s pritiskom na tipko mode .)

Boga, v navodilih nič ne piše :? Sej zato sem tuki uprašal .) Bom probal kej narest ko pridem konc tedna domov.

P.S.: A gdo mogoče ve kje bi se dalo dobit tiste "repair manuale" oz. tiste knjige v katerih piše kako je motor sestavljen.

te manualse boš pomoje dobil pri kakšnem serviserju, zelo mala verjetnost je da jih ima kdo v privat lasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbereš s pritiskom na tipko mode .)

te manualse boš pomoje dobil pri kakšnem serviserju, zelo mala verjetnost je da jih ima kdo v privat lasti

za vsak slučaj še na muli poglejte .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga, v navodilih nič ne piše :? Sej zato sem tuki uprašal .) Bom probal kej narest ko pridem konc tedna domov.

P.S.: A gdo mogoče ve kje bi se dalo dobit tiste "repair manuale" oz. tiste knjige v katerih piše kako je motor sestavljen.

piše piše samo treba knjige v roke vzeti oziroma navodila za uporabo :OK:

se slikica skinirana iz navodil...

lp

post-8997-1177530848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše piše samo treba knjige v roke vzeti oziroma navodila za uporabo :OK:

se slikica skinirana iz navodil...

lp

sedaj pa če komu angleščina ne leži mam jaz to v slo tui napisano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K.... Akumulator sm napolnil in užgalo je brez problema. Tudi nastavu sm na "Mtdr" :) (heh Boga, prav imaš, lih kar sm šel tretjič skozi navodila - sedaj bolj podrobno - in piše natanko tisto kar tebi samo da je v slovenščini. Spregledu sm :blush: ).

Zanima me pa še neki... Kako zaščito (če jo), uporabljate za feltne. Mam kr probleme z njimi:

IPB Slika

IPB Slika

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am jaz uporabljam smo vodo pa krpo še zaenkrat.. drugače pa mam jaz tui takšen problem .. oksidira:(

pomojem se da kako čistilo kupiti :?

bom malo po trgovinah pogledal pa kupil...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am jaz uporabljam smo vodo pa krpo še zaenkrat.. drugače pa mam jaz tui takšen problem .. oksidira:(

pomojem se da kako čistilo kupiti :?

bom malo po trgovinah pogledal pa kupil...

lp

ej to se da čis lepo s polir pasto spucat.... js mam sonaxovo pa sm feltne od frčka pucu, pa gre lepo dol....

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!